Бабканадвоесказала• 10 января 2023
Нігті після коксакі- жах!
Хлопчик 3 роки, 3 міс тому переніс коксакі. Тепер почали злазити нігті і робляться такі наче загноєння, на одному пальчику взагалі набрало наче « бульку», мама прикладає різні мазі та робить примочки, які рекомендували лікарі, але не дуже допомагає. Можливо, хтось щось порадить
Мона_Лиса• 10 января 2023
Ответ дляБабканадвоесказала
Ой, боюсь писати, бо не повірять(
Дитині майже 3,5 р, вага місяць тому була 38 кг
рост наверно тоже большой?
Бабканадвоесказала
• 10 января 2023
Ответ дляМона_Лиса
рост наверно тоже большой?
Так, в мого 1,30, то він десь на голову нижчий. Але моєму 8р
Как_б_не_так• 10 января 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Від гноя допомагає лєвомеколь
Чи можно маленькій дитині не знаю
Але на Вашому місці я б звернулася до дерматолога
Чи можно маленькій дитині не знаю
Можно
Как_б_не_так• 10 января 2023
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Провірити цукор? Велика вага у дитини?
Гарна порада
Откушу что там торчит• 11 января 2023
Ответ дляSo_so
Чужие дети, что поделать. У меня младшая дочка тоже плюшка, в 3 года была 16 кг.
Моей почти три , тоже 16 кг , 102 см ( я 170 см )она не полная вообще , личико худенькое , тело нормальное