Яичница с беконом• 11 января 2023

Вопрос тем, кто живет без росписи:)

Давно живете и вы не хотите официала. Вас все устраивает?

Второй вопрос задам позже:)
Альфред Шнитке• 11 января 2023
Ответ дляMoon shine
знаю пару,яка не розписалася. він мав майно.чимало. після смерті все майно дісталося першій дружині. а тій,з якою жив, шиш.
Мій колишній чоловік жив із жінкою. Після нашого розлучення не оформлював стосунки офіційно. Він помер. Все його майно дісталось в спадок нашому сину. 2 машини, 2 квартири в центрі міста. Одна із них в новобудові із шикарним ремонтом, дача з будинком 100м2 біля лісу та річки.
Якось так

кошкомышь• 11 января 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Хех, ловко Вы их))
Я вже чекаю, щось в репертуарі :’ в мене багато грошей, я сама не хочу’ (про дошлюбне майно буцім-то ніхто не знає. Або я коли сама вирішу,тоді все і будо. І моє улюблене, я вільна жінка, люблю уходити без штампів....все це прекрасні відмазки тих кого не взяли після 11 років :’а нащо воно’, ’а треба грошей на весілля’ і ’ я ще не готовий,давай через рік’)))
МощныйШива• 11 января 2023
Ответ дляНа паровозе
Живём 15лет , у двоих за плечами неудачные браки, у него есть ребенок и у меня есть ребенок.
Оба бедные , живём одним днем.
Не вижу смысла росписи , если с ним что у него нет имущества, перепало ему от папы наследство 15тыс уе, проели и забыли .
Так что такие дела
Ну, 15 тысяч не бог весть что, но машину можно купить было. Проесть - это аппетит хороший иметь надо.
harchushyn• 11 января 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Якось так
Чи не було притензій він його співмешканки?
когдадеЦкие• 11 января 2023
Ответ дляМедсестричка
розписана 12р, проте не в шлюбі. Мені незручно, мужу - хоч би шо. Я про це говорила 8 років, тепер просто тему не підіймаю. На сповідь не пускають, в хресні - не беруть...
А як це? Розписана, але не в шлюбі?
Анонимус Я• 11 января 2023
Ответ длякошкомышь
Так, так, так...вільня жінка))) Чогось коли жінка в незареєстрованому шлюбі, вона ЗАВЖДИ, каже і думає, що вона одружена...навіть тут, ніхто не сказав, що це НЕ МУЖ. У всіх їх чоловіки, то їх чоловіки і вони сімя) Ніхто не сказав,що вона живе с бойфрендом і вона вільна А ось чоловіки в цих відносинах, ЗАВЖДИ ВІЛЬНІ (і по секрету скажу вони в пошуках)))
Знаєте, можливо коли 99 людей сказали на банан, що то банан. А 1 людина все рівно каже, що то яблоко...то може 99 людей праві, і то дійсно банан)))
Я про те, що якщо така, горда, забезпечена, ВІЛЬНА жіночка, дійсно така вільна і без подвійних стандартів. То навіщо вона обмежує і себе і дитину, цією реєстрацією дитини. ВОНА Ж ВІЛЬНА! То хай буде в усьому вільна, і ні в якому разі не обмежує дитину! А то себе вона не обмежує, а дитину обмежує! Дитина і без реєстрації буде знати хто його батько а потім якщо захоче в зрілому віці сама вирішать і впише все...але нееее, про це думки зовсім інші у ВІЛЬНИХ І незалежних
Мій чоловік не вільний, він каже що я його жінка, всі вважають, що ми одружені. В наших стосунках я більш вільна, ніж він
когдадеЦкие• 11 января 2023
Ответ дляВкаблучках
А я наоборот не хочу росписи, потому что потом я буду должна все и всем, а так я женщина незамужняя, хочу готовлю ужин, хочу - ухожу с подругами гулять.
Смішно) ви як жінка нікому нічого не винні, по вашому дружина то наймичка?
Плекаю думи• 11 января 2023
Ответ длякошкомышь
Ці правила, як Ви кажете ’з СССРу’, не дарма придумали! Чогось коли, написано ’небезпечно, бьє током’ Ви ж не ідете туди, і не кажете,що то все фігня, сссрівські правила!
З приводу дитини, це вже не правила, десь можна з мамами,десь ні. Просто медсестри вже бачать по досвіду, яка жінка буде себе як поводити.
А я радію, коли бачу,що сердобольних карають...бо, медичні правила написанні як і закони кровью.
Значить у них всі жінки однаково поводять себе) бо втключень не робили.
Чи на що ви там натякали?
Вишневий цвіт• 11 января 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Это если женщина от мужчины зависит. Если самостоятельная взрослая и самодостаточная женщина - откуда вам знать, что она думает!
Свободен - прекрасное слово! Вот что не так - свободен! И никакие плюшки делить не надо !
Это конечно если нет детей.
Плюс мільйон. Я до офіційної реєстрації теж думала, що вільна. Що категорично не влаштовувало чоловіка)))

Физрукая• 11 января 2023
Ответ дляКокошинЭль
8год вместе. Смысла в росписи не вижу.
Что оно даёт?
Ну, что Вам взрослой тёте объясняться?. Вы и сами всё знаете, но ищите оправдания, так как замуж не зовут.
Вишневий цвіт• 11 января 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Якось так
Тому й не оформлював. Знаю масу таких прикладів. Особливо якщо досить заможний чоловік має дітей.
Планшетница• 11 января 2023
9 лет, полет нормальный
Вкаблучках• 11 января 2023
Ответ дляСофия-fe88
А что мешает это делать в браке??
Ничего не мешает. Я ответила на комментарий о том, что без росписи женщина якобы прям такая несчастная и угнетенная мужчиной, и мечтает чтобы ее замуж взяли.
Вкаблучках• 11 января 2023
Ответ дляКупи слона
Злая свекровь, наверное
Ну вам нужна роспись - расписывайтесь, мне в 45 она не надо, что она мне даст?
Вкаблучках• 11 января 2023
Ответ длякошкомышь
Просте питання для тих ’хто сама не хоче розписуватись’ (саме для них, тому що для тих кого не беруть ті і так все розуміють).
Ось Ви всі пишете: ’що розпис нічого не дає, це все дурня і взагалі то Ви не хочете: а Вам вже 1000 разів пропонували’...а чого ж тоді, Ви не розписані, але дітей реєструєте на чоловіка. Будьте принципові в усьому А то як Вас, так заміж не беруть) А як записати дитину, то треба цей запис... раптом саме цей запис треба)))
Боже, чому ж вас це хвилює так?)) Бо повірити не можете, що є жінки які самі замуж не хочуть, розрив мозку прямо деяким)))
Вкаблучках• 11 января 2023
Ответ длякошкомышь
То може у вашому оточенні 99 кажуть, а світ ширше, ніж вам здається))
Вкаблучках• 11 января 2023
Ответ длякошкомышь
Примитив якійсь, що тут казати, навіть і не буду переконувати. Залишайтеся у вашому світі)
Альфред Шнитке• 11 января 2023
Ответ дляharchushyn
Були
Але що вона зробить? Вона по суті просто якась жінка. А дитина - прямий спадкоємець.
автор Яичница с беконом • 11 января 2023
Ответ дляНа паровозе
В начале предложил и за все года предлагает переодично пойти расписаться , но я не вижу смысла, моя история выше изложена
Если бы не предлагал, вас бы вряд ли устроило. Не сама жизнь без росписи, а жизнь без предложения.

Ответ дляНа иголках
Так не предложил же. До сих пор живем нерасписаны
бинго! Спасибо за откровенный ответ!
Ответ дляпу_пугренчик
Ну если была бы она официально он сказал бы просто жена а вот это подчёркнутое гражданская жена как будто ненастоящая какая-то жена. Временная. Не всерьёз
есть еще вариант названия: женщина, с которой я живу. Мужчина, который у меня живет. Или ’у которого я живу, с которым мы живем’. Или сожители.
Ответ дляОле Лукойе
Мене називав сожительница.
Называл правильно. В прошедшем времени - вы воремя ушли от сожителя и вышли замуж?
Ответ дляХачапууури
Через 3 года, как закончил универ.
Ответ дляПлекаю думи
Мій на другому побаченні запропонував заміж
Наразі 14 років разом, двоє дітей, заміж ще не хочу, бо ´нашо воно ото всь мені нада´
А, і плюс квартира в новобудові, але ще в стадії ремонту, на мені.
Вот и объяснение. Если бы не предлагал, вас бы вряд ли устроило. Не сама жизнь без росписи, а жизнь без предложения.
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Да практически сразу предложил, и до сих пор периодически предлагает.
Ответ дляРостки жимолости
много раз предлагал, буквально неделю назад, все время напрягает. А если я не хочу?
Купи слона• 12 января 2023
Ответ дляВкаблучках
Меня с Вашим не распишут. Он будет против, да и я уже замужем )
КрытыхРынков• 12 января 2023
Ответ дляФруты_Буты
Ну и счастливого ему пути. Пособие теперь, как не партнеры получаете?
Да, но он забрал с собой ребенка. Последний раз я получила 500 с копейками. До этого было 404
Лень гуглить• 12 января 2023
Ответ длякошкомышь
У вас якийсь такий вузький кругозір, здається що ви далі свого села і людей не бачили, не ображайтесь. Ви зі скількох людей таку вибірку зробили? Моя подруга проживши кілька років з хлопцем, завжди казала на нього ’мой парень’, як один із прикладів, у мене їх вистачило.
А щодо дитини взагалі брєд, вам товчеш а ви не чуєте і не сприймаєте, вам говориться що дитина то окрема людина а не додаток до матері, ви можете це второпати чи ні? Що значить не реєструвати батька, то може за такою ж логікою не реєструвати і матір, а просто записати дитину сиротою? Дитина має двох батьків, рівних у правах, і навіть якщо мати не реєструє батька, то він може через суд сам це зробити, затребувавши експертизу. Так, довго, важко, муторно, але роблять люди. Працювала в суді, знаю. А ваші судження реально якісь обмежені, наче ви тільки по своїх сусідах та кумах подивилися і перенесли це на весь світ, який набагато ширший і різноманітніший за межами вашого пгт чи райцентру чи де ви там. Прикиньте жінки і машину самі водять і навіть бізнес створюють, 21 сторіччя на дворі.
автор Яичница с беконом • 12 января 2023
Ответ дляВкаблучках
Вы не ответили на мой второй вопрос! Через какой срок после начала совместной жизни мужчина сделал предложение? Без ответа участие в этой теме не имеет смысла!