Nikol-9a2f• 11 января 2023

Проект « ПОДАРУЙ ТЕПЛО ЗАХИСНИКУ»!!!

Дівчата! Ті хто з Київської обл, ті знають групу Гулієва «Беспечний Регіон» Він та люди багато роблять для наших захисників. Ось що пише:

По Соледару.

Наші війська роблять все можливе, а деякі частини роблять і неможливе. Кілька десантників 46-і аеромобільної бригади отримали обмороження, одному з бійців завтра ампутують десять пальців на ногах, оскільки багато днів вони б’ються на морозі, і залишаються на позиціях до останнього. Бригада керована та вмотивована, багато бійців відкрили або значно збільшили на особистому рахунку кількість знищених ворогів, артилерія на 105 мм гарматах працює дуже точно.

Прочитав про обмороження ніг, так на серці погано стало.
Ми з вами багата робимо для наших Захісників - реалізували такі проекти:
1. Гаряча їжа для бійця
2. Гарячий душ для бійця
3. Зігрій бійця, це ми пару сотень буржуйок передали різним частинам але, йолкі-палки, обморожені ноги, ампутують усі пальці - прям до сліз!

ПРОДОВЖУЄМО ПІКЛУВАТИСЯ ПРО ХЛОПЦІВ - ОГОЛОШУЮ ПРО ПРОЕКТ -

"ПОДАРУЙ ТЕПЛО ЗАХИСНИКУ"

Будь ласка, везіть та несіть все що гріє, теплі шкарпетки, стельки різних розмірів, шарфи, бафи, флісові балаклави і таке інше.
А глобальна ціль фонду закупити ТРИ ТИСЯЧІ грілок самонагрівних для ніг!

Хто цим займається, хто може продати оптом і по ціні зі знижкою пишіть мені в особисті повідомлення або прайс та комерційну пропозицію на пошту Sg335577@gmail.com

Зима тільки починається, морози ще попереду!
Зробимо так, щоб більше нікому не ампутували пальці!
Ніяких блін обморожень!»
Я не знаю чи можна тут писати реквізити ?
Давайте долучатися, разом!
mamarama• 11 января 2023
Дайте ссылку на его фейсбук или телеграмм, он же там публикует реквизиты?

автор Nikol-9a2f • 11 января 2023
https://invite.viber.com/?g2=AQAIuwGqMzqnvEgpIiS8z...

https://uk.tgstat.com/channel/@bezpechniyregion
Teonaa• 11 января 2023
Ответ дляmamarama
Только что тоже прочитала у него! Тоже думала что куда как
Да, у него есть телега и вайбер канальі
автор Nikol-9a2f • 11 января 2023
https://t.me/bezpechniyregion
автор Nikol-9a2f • 11 января 2023
Tina0506• 11 января 2023
Одна грелка 620 грн? В розетке до 100 грн видела. Тоже одноразовая
сладкий_ноябрь• 11 января 2023
Ответ дляTina0506
10шт
Teonaa• 11 января 2023
Ответ дляTina0506
Так а що ви пропонуєте? Хай мерзнуть?)
620 це наборчик
Teonaa• 11 января 2023
Ответ дляNikol-9a2f
фото
Молодець він, звичайно

Tina0506• 11 января 2023
Ответ дляTeonaa
Так а що ви пропонуєте? Хай мерзнуть?)
620 це наборчик
Предлагаю за те же деньги больше купить. Отзывы вроде хорошие
Виктория-9bcf• 11 января 2023
Удалено администрацией...
Rina_europa• 11 января 2023
Ответ дляВиктория-9bcf
Удалено администрацией...
Хто хай купляє?..
автор Nikol-9a2f • 11 января 2023
Ответ дляRina_europa
Хто хай купляє?..
Шкода що хлопці відморожують собі ноги, захищаючи і таких як вона