Дівчата! Ті хто з Київської обл, ті знають групу Гулієва «Беспечний Регіон» Він та люди багато роблять для наших захисників. Ось що пише:
По Соледару.
Наші війська роблять все можливе, а деякі частини роблять і неможливе. Кілька десантників 46-і аеромобільної бригади отримали обмороження, одному з бійців завтра ампутують десять пальців на ногах, оскільки багато днів вони б’ються на морозі, і залишаються на позиціях до останнього. Бригада керована та вмотивована, багато бійців відкрили або значно збільшили на особистому рахунку кількість знищених ворогів, артилерія на 105 мм гарматах працює дуже точно.
Прочитав про обмороження ніг, так на серці погано стало.
Ми з вами багата робимо для наших Захісників - реалізували такі проекти:
1. Гаряча їжа для бійця
2. Гарячий душ для бійця
3. Зігрій бійця, це ми пару сотень буржуйок передали різним частинам але, йолкі-палки, обморожені ноги, ампутують усі пальці - прям до сліз!
ПРОДОВЖУЄМО ПІКЛУВАТИСЯ ПРО ХЛОПЦІВ - ОГОЛОШУЮ ПРО ПРОЕКТ -
"ПОДАРУЙ ТЕПЛО ЗАХИСНИКУ"
Будь ласка, везіть та несіть все що гріє, теплі шкарпетки, стельки різних розмірів, шарфи, бафи, флісові балаклави і таке інше.
А глобальна ціль фонду закупити ТРИ ТИСЯЧІ грілок самонагрівних для ніг!
Хто цим займається, хто може продати оптом і по ціні зі знижкою пишіть мені в особисті повідомлення або прайс та комерційну пропозицію на пошту Sg335577@gmail.com
Зима тільки починається, морози ще попереду!
Зробимо так, щоб більше нікому не ампутували пальці!
Ніяких блін обморожень!»
Я не знаю чи можна тут писати реквізити ?
Давайте долучатися, разом!
По Соледару.
1. Гаряча їжа для бійця
2. Гарячий душ для бійця
"ПОДАРУЙ ТЕПЛО ЗАХИСНИКУ"
Ніяких блін обморожень!»
Давайте долучатися, разом!
сладкий_ноябрь• 11 января 2023
Ответ дляTina0506
Одна грелка 620 грн? В розетке до 100 грн видела. Тоже одноразовая
10шт
Ответ дляRina_europa
Хто хай купляє?..
Шкода що хлопці відморожують собі ноги, захищаючи і таких як вона