Лень гуглить• 11 января 2023

Як зняти готівку в банкоматі з digital карти

Зажував приватовський банкомат соціальну картку, пластику в відділенні нема. Як варіант перевипустити digital картку. Як з неї можна зняти готівку? Хто може пояснити чайнику?
Цветок Мира• 11 января 2023
Через гугл пей чи у вас айфон?

автор Лень гуглить • 11 января 2023
Ответ дляЦветок Мира
Через гугл пей чи у вас айфон?
Ні, в мене старенький хуавей y6.
неДоПриличий• 11 января 2023
Через нфс на банкомат.
НеГолосую• 11 января 2023
треба щоб в телефоні був NFS, по-перше
Цветок Мира• 11 января 2023
Ответ дляЛень гуглить
Ні, в мене старенький хуавей y6.
То нфс не має в телефоні? Тоді ніяк
Мира всем• 11 января 2023
Ответ дляНеГолосую
треба щоб в телефоні був NFS, по-перше
Если Приват, то не обязательно, можно выбрать в зеленом банкомате «операции без карты» или в приват24 отсканировать QRкод
автор Лень гуглить • 11 января 2023
Ответ дляЦветок Мира
То нфс не має в телефоні? Тоді ніяк
Ні, нема, треба міняти телефон( от засада. Думала, ще перебігати деякий час, не міняти на новий.
Конфет04ка• 11 января 2023
Ответ дляЦветок Мира
То нфс не має в телефоні? Тоді ніяк
Можно попробовать снять без карты в банкомате привата, комиссия, если мне не изменяет память, 2 грн.
автор Лень гуглить • 11 января 2023
Ответ дляМира всем
О, розкажіть алгоритм, комісія якась буде?

Цветок Мира• 11 января 2023
Ответ дляЛень гуглить
Приват? Тоді можна без карти зняти
Мира всем• 11 января 2023
Автор, не слухайте про Гугл пей, нфс і проче, в приваті все проще можна, ось інструкція https://privatbank.ua/operacii-bez-karty
Цветок Мира• 11 января 2023
Ответ дляМира всем
Не у всіх приват.
Конфет04ка• 11 января 2023
Ответ дляЛень гуглить
Алгоритм: подходите к банкомату, жмёте ’операции без карты’, в дальше по шагам. Нужно иметь телефон и знать пин карты
Мира всем• 11 января 2023
Ответ дляЛень гуглить
Якщо сфоткаєте QR код, то стандартна (1% наче для діджитал та 0% для соціальних, якщо вона у вас не заблокована)
Конфет04ка• 11 января 2023
Ответ дляЦветок Мира
Не у всіх приват.
Не все экстрасенсы угадывать какая карта у ТС
Миллениалка• 11 января 2023
Зі звичайної карти можна в маркетах і в деяких аптеках частково знімати. Можливо і з вашої картки можна.
Zelenkа• 11 января 2023
Ну ще як варіант, зробити картку моно, це 2 хвилини в будь-якому Алло або інших точках видачі, перекинути гроші на неї і зняти в АТБ чи іншому магазині або банкоматі.
Байрактара• 11 января 2023
А як поповнити диджитал картку?
Пульт от линолеума• 11 января 2023
Только в банкоматах Привата без карты. Комиссия 2 грн за операцию. С собой иметь финансовый номер телефона. Ничего сложного

Ананомчикус• 11 января 2023
Но за один раз можно снять только 4 тысячи, за день 20 тысяч. Если по QR коду - бесплатно, если с подтверждением по звонку - 2 гривны.