Не жена• 11 января 2023

лазерна епіляція: я стала волохата як ведмідь

Дівчата хто проходив лазерну епіляцію? у мене до вас питання
Я почала ходити з кінця літа регулярно кожний місяць
Тобто пройшла 5 процедур звісно ж результат побачила з першої процедури, волосся стало менше і тоньше і рідше
Так ось мала я йти перед новим роком але світла постійно не було і води нормально , тому я переносила процедуру і получається що 1 місяць пропустила

Зараз дивляюся а я так заросла як ведмідь особливо зона бікіні
це просто жах у мене стальки ніколи не було волосся
Це нормально взагалі?
Я вся ваша• 11 января 2023
После 5 процедур за полгода Вы ожидали там пустошь увидеть? 10-15 процедур, минимум.

Железная тетя• 11 января 2023
Да, нормально, повылазили все ’спящие’ луковицы. Не пропускайте и добейте их
вАлнуюся сильнА• 11 января 2023
Так каждый месяц не нужно делать. Я делаю уже года 3 (сейчас 1 раз в 6 мес) и у меня классный результат
Хомо_сапиенс• 11 января 2023
Ответ дляЯ вся ваша
а як довго тримається результат?
ЯблокоРаздора• 11 января 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Где делаете, если не секрет?
Перемелица• 11 января 2023
8 процедур, лысая как дельфин)
Но у меня были больше промежутки. 1 месяц-1,5 месяца -2 месяца и т.д.
Активизация роста волос была после 2-ой процедуры.
вАлнуюся сильнА• 11 января 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Где делаете, если не секрет?
Люменис
ЯблокоРаздора• 11 января 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Люменис
😘
автор Не жена • 11 января 2023
а с каким промежутком нужн делать? я не поняла

Рюмка ДЗЫНЬ• 11 января 2023
Ответ дляНе жена
ви що кожен місяц? спочатку півтора місяці, потім 2, потім 3. В мене за 2 роки всього 7 процедур зроблено, взагалі не волохата )))
Я вся ваша• 11 января 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
а як довго тримається результат?
У всех по-разному. Ну, раз-два в год будете делать поддерживающие процедуры. Тут еще важен правильный выбор лазера, клиники.
автор Не жена • 11 января 2023
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
так
мені так сказали що перші 8-10 процедур щомісяця
Я тут пропустила і так переживала
думала все з початку потрібно буде
Рюмка ДЗЫНЬ• 11 января 2023
Ответ дляНе жена
так
Я тут пропустила і так переживала
думала все з початку потрібно буде
то вони гроші так заробляють. Це не правильно
КлараЦеткин• 11 января 2023
Всем классным и богатым мужинам такое нравится, как тут пишут )))
Так что не парьтесь
автор Не жена • 11 января 2023
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
а я їм повірила
Просто Мария• 11 января 2023
активізація росту волос - так буває, майстер завжди попереджає що таке буде після 3-5 процедури. бікіні вже роблю 1 в пів - року - нічого не має. ноги та піхви - було 3 процедури, як раз чекаю оволосеніння))))
ZaRaZa• 11 января 2023
Ответ дляНе жена
а я їм повірила
Обращайте внимания не на промежутки, а на активный рост волос. Т.е. когды вы побрились и через несколько дней видите, что нужно бриться опять, то нужно идти на процедуру, такой способ самый эффективный и если в начале курса этот метод спорный, то после 5й процедуры это то что надо.
автор Не жена • 11 января 2023
Ответ дляZaRaZa
спасибо большое
Кондуктор троллейбуса• 11 января 2023
Мене попереджали що після 4 процедури, піде новий активний ріст, потім знову на спад. Це норма. До більш менш нормального стану потрібно 8-12 процедур, кому як

Кондуктор троллейбуса• 11 января 2023
І перші пару раз кожний місяць, потім через 2, потім рідше. Я поки на 5 разі, то важко казати як буде. Після 4 пішов активний ріст, як у вас. Після 5ї знову зменшився
вре_Динка• 11 января 2023
Дівчата, порадьте лазер в Києві гарний, дієвий. Може салон, чи майстра.
Виниловая пластинка• 11 января 2023
Девочки, может кто знает, если 15 лет назад была меланома, можно ли делать лазерную эпиляцию? Я очень волосатая
Сметчица• 11 января 2023
Я в начале войны пропустила месяц, мне пришлось чаще сделать, не с той периодичностью, как если б я вовремя посетила.
Жена_КотораяСтена• 11 января 2023
Самий класний лазер це александритовий Candella. Я пробувала різни і в лазерхаус, і просто александритовий, і Еллос але канделла самий дієвий та найменш болючий
Кожугетовый ансамбль• 11 января 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
згодна за александрітовий, але вже є дека зовсім безболісна
Жена_КотораяСтена• 11 января 2023
Ответ дляКожугетовый ансамбль
така ж ефективна? А як правильно пишеться? Deka?
Кожугетовый ансамбль• 11 января 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
так дека мотус мовео є в лазер вілль. лазер мі, со бьюті
Пишущаяся• 11 января 2023
Не вижу смысла на бикини делать лазер , если можно сделать электро. При электро волосы не вернуться, при лазере даже от скачка гормонального фона всё полезет. Ноги лучше лазером, электро долго
Железная тетя• 11 января 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
а як довго тримається результат?
Я уже три года не делаю, когда-никогда вылезет один чахлый полупрозрачный волос
Пожарник• 11 января 2023
Ответ дляНе жена
так
Я тут пропустила і так переживала
думала все з початку потрібно буде
Якщо це сказав Вам косметолог в клініці, то там Вас за лоха тримають. Будете ходити туди до скону віку щомісяця. Міняйте клініку