ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 11 января 2023

Девочки, что это может быть? у ребенка за ушком

осенью прокололи ушки и периодически дырки чуть воспаляются, я промываю, ну и проходит. не знаю связано ли, просто пишу. болит на холод.
Просто Филя• 11 января 2023
Ідіть в чергову хірургію зараз
Вапщета• 11 января 2023
на фурункул похоже
Муроводчица• 11 января 2023
Прыщ
Просто Филя• 11 января 2023
Я з таким на початку 90х в лікарні лежала, теж від прокола вух. Різали і чистили.
Цвиринь• 11 января 2023
Оно мягкое или твердое?
В шоколаде• 11 января 2023
У мене таке регулярно було в юності після проколювання вух( . потім бувало, що ( вибачте за подробиці) гній виходив через прокол на вусі, а бувало й ні, просто тверде синє було як шарик і поступово проходило само по собі, довгувато , але зменшувалося і проходило. я тоді усяку біжутерію носила, може інфекцію заносила. Нікуди не зверталася і нічого ніхто не різав, просто обробляла спиртом, пепекисом сама і все.
Вбигудях• 11 января 2023
Нужен осмотр хирурга. Возможно фурункул
автор ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ • 11 января 2023
Ответ дляЦвиринь
Оно мягкое или твердое?
оно мягкое
Само_достаточная• 11 января 2023
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
оно мягкое
Инфекцию занесли вашими проколами…
Настойкой календулы нужно было ужи и серьги протирать
osna• 11 января 2023
Пусть носит толтко золотые серьги
Принцепесочка• 11 января 2023
У мене таке було в дитинстві, після проколу вух (проколювала тітка дома, з одеколоном то потім за вухами періодично набирались отакі шарики, а в них гній
Це я вже тепер розумію, що якась інфекція попала....