Язвочка• 11 января 2023
Куда жаловаться на председателя ОСББ?
Второй год так прикручивает отопление, что в квартирах 13-14 градусов. Куда только не писали заявления, говорят- разбирайтесь сами.
Советничаю тут• 11 января 2023
Ответ длялаМпочка
Какие? Может, своим что-то подскажу.
На собрание ходит половина. Часть вообще не интересует, что происходит. Другие очень на её стороне, хотя в доме ничего не делается в сторону улучшения, кроме клумб. Документы не отдаёт(хотели другого человека нанять), аудит тоже не даёт провести.
На зібрання не ходить половина. Ок, вони не ходять. Ви до них ввечері зайти можете? З протоколом зборів, з аргументацією.
Язвочка
• 11 января 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Ну так от і відповідь. Всі хотять, щоб все було, але щоб якийсь дядя це сам непомітно все робив (коли з жеку вийшли, але з самих себе жек так і не вивезли). Ви хто? Співвласник? Хочете щоб було норм в квартирі? Так робіть кроки для цього.
Це як коли прорвало каналізацію, всім тхне, всі жаліються, але і все. А хтось бере і робить справу, організовує, дзвонить, домагається, щоб полагодили. А у всіх інших часу нема. Сидіти в холоді, строчити на форумі час є, а підняти дупцю та щось змінити- нема. Парадокс.
Ви така цікава, якщо людина працює з 8 до 21, у неї є час працювати ще головою осбб? це не просто сидіти, на це потрібен час. не всі можуть дозволити собі не працювати, а бути тільки в осбб..
Якщо мені на роботі не подобається начальник, то я маю зайняти його місціе щоб вирішити питання?
Якщо немає що сказати по ділу, не кажіть нічого.
...аяприкольная• 11 января 2023
Ответ дляЯзвочка
У вас дома також 13 радусів, що таке пишете?
Може утеплювати потрібно, а не опалення врубати. В мене із-за таких як ви, дома сауна і вікна відкриті, а потім рахунки. Задовбали.
В мене опалення не було 4дні зовсім (аварія), і нормально було в квартирі
кнопкодав• 11 января 2023
Ответ дляПокращена
Мы в домовом чате коллективно просили председателя сделать одно полезное дело. Так она нам ответила ’хлопці в окопах, а ви до правління причепилися? Як не соромно!’ Киев.
Ооо, знайомо, У нас так само, різниця тільки в тому, що дзявкає жінка голови, а він сам сидить як криса. На все відмазки - в країні війна….
Фея_3уровень• 11 января 2023
Автор. У нас кооперативный дом. Киев. Раньше все находилось под контролем председателя. И вода( хол. и гор.) и отопление. Около двух лет назад теплоэнерго и водоканал забрал его полномочия над этими услугами. И сразу стало нормально. Может попробуйте в этом направлении двигаться.
кнопкодав• 11 января 2023
Ответ дляСоветничаю тут
А ви випадково не дружина нашого голови? Бо та так точно як ви говорить…. Але не враховує, що її чоловік отримує зарплату, найо….є вміє жителів на оренді і ніх….а не робить. Службових обов’язків у чувака не має, бо в краіні війна. Я пропонувала в такому разі відмовитись від зп, мовчить як чебурашка)))
Советничаю тут• 11 января 2023
Ответ длякнопкодав
Та звісно ж Ви вгадали. Отам тема про сумки та шуби- то моя. Обираю собі на натирені чоловіком гроші.
кнопкодав• 11 января 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Точно Юля…
И_В_офигительных_штанах• 11 января 2023
А скільки в голови ОСББ подружок? Бо в нас наприклад 800 квартир в будинку, навряд чи голова ОСББ з 400 дружить.
І я не вірю, що всім холодно і всі мовчать, не ходять на збори, не підписують звернення. Надрукуйте колективну заяву про заміну ОСББ, обійдіть всі квартири за підписами. Повинні бути якість важелі впливу.