ПадаюВреверансах• 11 января 2023

Чому кацапи впевнені, що вони перемагають?

Я люблю в соц мережах посраться з кацапами в вигляді коментів під фото. Так от як тільки щось про Україну почитають, так коршунами налітають, що такої держави, як Україна, вже нема, скоро ми будемо росією. І вони вже перемагають.
Я вже не знаю як їм "ввічливо" пояснить.
Ніби ж весь світ знає і вірить, що ми переможемо. Вже стільки територій відвоювали. Під Києвом отримали вони під зад, а вони досі впевнені в перемозі.
Як це пояснить?! Що в них в голові? Чим їм пояснюють оцей пісец, що вони не перестають вірить
ok1904• 11 января 2023
Ответ дляВозрастная
Оце у вас нерви залізні. Я не те що щось писати їм, я навіть читати не можу і не хочу, що вони там думають і як вважають.
Така ж. Навіть не уявляю що в 6их пишуть

Елена1265• 11 января 2023
Ответ дляNat-li
А что там дальше мкада, не узнавали?
Я не поняла вопрос
Zelenkа• 11 января 2023
Ответ дляКонкордія
Карту ще чекаємо, ставте поки, а то якщо шо, а ви голодна
Далеко не розходимось, сьогодні може бути хвилювалочка, якщо не бреше канал Тривога:-)
Witty• 11 января 2023
Ответ дляРойЛеля
Так, в нас теж пропаганда навчила всіх любити президента і не бачити промахів.

Я вже грішним ділом думаю, може все не так добре, як нам здається і дійсно ситуація може ще перевалить на їхню користь. А ми так впевнені, що все в нашу користь буде
Ні, на їх користь перевалити не може. Перемога буде, питання тільки коли і якою ціною((
автор РойЛеля • 11 января 2023
Ответ дляТиландсия
Та ну, каким там шоком. Им скажут, что так и было задумано, укропов-националистов всех перестреляли, порядок навели, все тут им в ноги кланяются и сильно любят. Отключат доступ к иностранным новостям и будут они в своей тундре сидеть, в холоде, без газа и света, вещи в речке стирать и в туалет на улицу ходить, лопухами подтираясь.
Так як в наш час доступ до говин можна перекрить?
rybka21• 11 января 2023
Ответ дляZelenkа
Розбудіть мене хтось, коли почнеться з півночі, а то щодня починається. Хз, ставити курку в духовку чи ні?
Вже стікі курок можна було засмажити🍗🍗
ku4eravaku4erava• 11 января 2023
Ответ дляOks_kis
Ок, ясно так ясно
Я лишь хочу сказать, что каждый живет в своем информационном вакууме.
Мы - в своем, рашисты - в своем, американцы и европейцы - в своем.

И каждый начинает верить в то, что ему изо дня в день рассказывают

Я верю в нашу победу, но не в марте. И по моим внутренним ощущениям - это надолго. Что нужно делать - работать, не дать экономике рухнуть, донатить на армию и поддерживать. НО! При этом оставлять место для здравого смысла и критического мышления.
А я верю до осени все закончится

Просто я• 11 января 2023
Ответ дляZelenkа
Отлично, давно не виделись
чаревна• 11 января 2023
Автор, вы молодец, что на информационном поле работаете. Но этих дебЕлов не переубедить, там нечем думать.
Я иногда захожу потролить, позлить их. Могу мирной земли над головой их солдатика пожелать или бросить как зять шойгу отдыхал, хотя подходит возрастом под мобилизацию в таком духе, их это бесит и заводит.
А я получаю удовольствие, когда они на говно исходят))
rybka21• 11 января 2023
Ответ дляУнция яда
Закрутки крутите, вчера вон одна собиралась.
А кто знает куда Теодор Бастарл пропала?
Вона в темах про війну більше не пише
автор РойЛеля • 11 января 2023
Ответ дляGra_Nata
они верят в то что говорят им, вы верите в то что говорят вам.
а реальность она другая.
Розкажіть яка реальність будь ласка.
Можна в особисті.
Яправда думаю що ж я неулавлюю ту середину між двома пропагандами
Oks_kis• 11 января 2023
Удалено администрацией...
Zelenkа• 11 января 2023
Ответ для Просто я
Отлично, давно не виделись
Я в лікарню встигла сходити, з цими технологіями треба спочатку до дільничої через хелсі, потім вона тудою ж виписує направлення до вузького спеціаліста. Діджіталізація, але коли світла немає, сиди вдома))
rybka21• 11 января 2023
Ответ дляok1904
Його треба будо уважно слухати, він зразу розбив аійну на фази, 2-3 тижні перша фаза і т.д. Люди чули те, що хотіли чути
Це як і ’а ссср секса нєт’, видрано з контексту
Просто я• 11 января 2023
Ответ дляrybka21
Вона в темах про війну більше не пише
Какая потеря а шо случилось, не знаете?
Конкордія• 11 января 2023
Ответ дляZelenkа
Та я чекаю ще з понеділка, але борщ зварила, щось мені підказує, що наші на той обстріл феєрверком відреагують, десь на курщині чи євпаторійщині як мінімум
НамСвоюРобити• 11 января 2023
Ответ дляLarisa12
Мене забанять пожиттєво , якщо напишу що кажуть . Все погано
Так а за що банити? На картах все видно.
ok1904• 11 января 2023
Ответ дляZelenkа
Коли приблизно чекати, ще не ясно? Я не хочу в бомбосховище спускатися, я хочу перечекати тривогу вже вдома
Zelenkа• 11 января 2023
Ответ дляok1904
⚠️🚀 ЗСУ фіксує підготовку ЗС рф до нової масованої ракетної атаки, – начальниця пресцентру ОК ’Південь’.

росія застосовує безпілотники для розвідки та відправила кораблі на переспорядження.

🚨 Будьте уважні до сигналів повітряної тривоги.

rybka21• 11 января 2023
Ответ для Просто я
Какая потеря а шо случилось, не знаете?
Банили дуже часто
Witty• 11 января 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
А нацистам яка користь була?
Тут ідентична мета.
Розширення імперії та й по всьому.
Про мету й її щоденні тв-зміни добре пояснював Макс Кац.
Стара міль хотіла Київ за 3 дні й корону, але не шмогла і теперь це просто ситуація, з якої нема ноомального виходу. А для підтримки воєнного угару кожного дня пропаганда вигадує нову ціль, що відповідає сьогоднішній ситуації і потребам політики
ok1904• 11 января 2023
Ответ дляZelenkа

Додому точно стигну... Вірю і надіюся.
LudaSHS• 11 января 2023
Ответ дляrybka21
Шо, опять? (с)
Блин ну не смешно уже
Особенно, когда сейчас уже с Белораши переброска мобиков на восток началась
rybka21• 11 января 2023
Вчора бачили який в Ха був фейерверк?
То ’самий бальшой арсєнал’ кацапи типу знищили
автор РойЛеля • 11 января 2023
Ответ дляУнция яда
Кроме вас никто Арестовича мерьезно и не воспринимает, ни про 2-3 недели, ни в целом.
Я йому повірили. І особисто для мене в Київ обл він виявився правим і через місяць я вже була вдома.
В чому він обманув нас тоді з 2-3 тижні?
Він не говорив за всю країну, а для Києва якраз і закінчилась гостра фаза рівно через 3 тижні.
Я йому вдячна, що я з розуму не зійшла і в мене була надія, що повернусь долому, а не сидітиму місяцями в селі без всяких умов в чужому домі
LudaSHS• 11 января 2023
Ответ дляЕлена1265
Они рассматривают это иначе. У них свет есть, они живут обычной жизнью, они свободно выезжают, их не бомбят, их территории не оккупированные. Мы без света, у нас бомбежки, нет свободы, нет обычной жизни, многие города разрушены, 1/3 страны в оккупации
Вот они и не считают, что мы побеждаем 🤷🏻‍♀️
Посмотрим после приказов про невыпуск
Witty• 11 января 2023
Ответ дляok1904
Що дасть інфа про кількість загиблих на д.момент? Я сама собі задпвала це питання. Для мене уя статистика зараз ще більше вдарить. Іноді краще не знати правди
Скоріш за все в декілька разів менше. Це від реаліста, який шарить
rybka21• 11 января 2023
Ответ дляWitty
Цугцванг
Будь-який хід веде до поразки
Конкордія• 11 января 2023
Ответ дляok1904
Ви якщо з більш тривожного регіону, то краще бережіть себе. Хоча поняття «тривожний» зараз як рулетка...
Nasta9019• 11 января 2023
Ответ дляЕлена1265
Цікаво де ви взяли про 1/3?