Я люблю в соц мережах посраться з кацапами в вигляді коментів під фото. Так от як тільки щось про Україну почитають, так коршунами налітають, що такої держави, як Україна, вже нема, скоро ми будемо росією. І вони вже перемагають.
Я вже не знаю як їм "ввічливо" пояснить.
Ніби ж весь світ знає і вірить, що ми переможемо. Вже стільки територій відвоювали. Під Києвом отримали вони під зад, а вони досі впевнені в перемозі.
Як це пояснить?! Що в них в голові? Чим їм пояснюють оцей пісец, що вони не перестають вірить
Ответ дляРойЛеля
Так, в нас теж пропаганда навчила всіх любити президента і не бачити промахів.
Я вже грішним ділом думаю, може все не так добре, як нам здається і дійсно ситуація може ще перевалить на їхню користь. А ми так впевнені, що все в нашу користь буде
Ні, на їх користь перевалити не може. Перемога буде, питання тільки коли і якою ціною((
Ответ дляТиландсия
Та ну, каким там шоком. Им скажут, что так и было задумано, укропов-националистов всех перестреляли, порядок навели, все тут им в ноги кланяются и сильно любят. Отключат доступ к иностранным новостям и будут они в своей тундре сидеть, в холоде, без газа и света, вещи в речке стирать и в туалет на улицу ходить, лопухами подтираясь.
Так як в наш час доступ до говин можна перекрить?
ku4eravaku4erava• 11 января 2023
Ответ дляOks_kis
Ок, ясно так ясно
Я лишь хочу сказать, что каждый живет в своем информационном вакууме.
Мы - в своем, рашисты - в своем, американцы и европейцы - в своем.
И каждый начинает верить в то, что ему изо дня в день рассказывают
Я верю в нашу победу, но не в марте. И по моим внутренним ощущениям - это надолго. Что нужно делать - работать, не дать экономике рухнуть, донатить на армию и поддерживать. НО! При этом оставлять место для здравого смысла и критического мышления.
А я верю до осени все закончится
Автор, вы молодец, что на информационном поле работаете. Но этих дебЕлов не переубедить, там нечем думать.
Я иногда захожу потролить, позлить их. Могу мирной земли над головой их солдатика пожелать или бросить как зять шойгу отдыхал, хотя подходит возрастом под мобилизацию в таком духе, их это бесит и заводит.
А я получаю удовольствие, когда они на говно исходят))
НамСвоюРобити• 11 января 2023
Ответ дляLarisa12
Мене забанять пожиттєво , якщо напишу що кажуть . Все погано
Так а за що банити? На картах все видно.
Ответ дляok1904
Коли приблизно чекати, ще не ясно? Я не хочу в бомбосховище спускатися, я хочу перечекати тривогу вже вдома
⚠️🚀 ЗСУ фіксує підготовку ЗС рф до нової масованої ракетної атаки, – начальниця пресцентру ОК ’Південь’.
росія застосовує безпілотники для розвідки та відправила кораблі на переспорядження.
🚨 Будьте уважні до сигналів повітряної тривоги.
Ответ дляНамСвоюРобити
А нацистам яка користь була?
Тут ідентична мета.
Розширення імперії та й по всьому.
Тут ідентична мета.
Розширення імперії та й по всьому.
Про мету й її щоденні тв-зміни добре пояснював Макс Кац.
Стара міль хотіла Київ за 3 дні й корону, але не шмогла і теперь це просто ситуація, з якої нема ноомального виходу. А для підтримки воєнного угару кожного дня пропаганда вигадує нову ціль, що відповідає сьогоднішній ситуації і потребам політики
Ответ дляZelenkа
Додому точно стигну... Вірю і надіюся.
Ответ дляУнция яда
Кроме вас никто Арестовича мерьезно и не воспринимает, ни про 2-3 недели, ни в целом.
Я йому повірили. І особисто для мене в Київ обл він виявився правим і через місяць я вже була вдома.
В чому він обманув нас тоді з 2-3 тижні?
Він не говорив за всю країну, а для Києва якраз і закінчилась гостра фаза рівно через 3 тижні.
Я йому вдячна, що я з розуму не зійшла і в мене була надія, що повернусь долому, а не сидітиму місяцями в селі без всяких умов в чужому домі
Ответ дляЕлена1265
Они рассматривают это иначе. У них свет есть, они живут обычной жизнью, они свободно выезжают, их не бомбят, их территории не оккупированные. Мы без света, у нас бомбежки, нет свободы, нет обычной жизни, многие города разрушены, 1/3 страны в оккупации
Вот они и не считают, что мы побеждаем 🤷🏻♀️
Посмотрим после приказов про невыпуск
Ответ дляWitty
Цугцванг
Будь-який хід веде до поразки
Ответ дляЕлена1265
Цікаво де ви взяли про 1/3?