Брюлик в стразах• 11 января 2023
Обов´язки хрещених батьків
Відмовидася сьогодні стати хрещеною мамою.
Просили добрі знайомі.
Образились.
Але маю вже досвід" хрещеної". Ти- ніби дійна корівка і всим зобов´язана:
маєш вітати подарунками похресників з іменинами, Різдвом, Пасхою , з І Вересня...і т.д.
А чому я не можу просто поставити свічку в храмі та помолотися- то ж є основним правилом Хрещених....
Просили добрі знайомі.
Образились.
Файна_зупка• 12 января 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Так.
Віруюча. Не фанатичка
Тому-і цікавлюся: до чого подарунки?
Віруюча. Не фанатичка
Тому-і цікавлюся: до чого подарунки?
Потому что для наших людей крестная равно подарки. Все, на этом их миссия оканчивается
Брюлик в стразах
• 12 января 2023
Ответ дляФайна_зупка
Так.
Чим більше у тебе грошей- тим більше бажаючих взяти тебе за хрещену))