Є у людей купа питань, створюю окрему тему, відповім на всі.
"Біженців не люблять ніде. Якою недалекою і зарозумілою особою треба бути, щоб це заперечувати?"
Відповідаю - станом на зараз українських біженців в Німеччині плекають, люблять і всіляко підтримують. Навіщо їм це треба, це окреме філософське питання, але так є.
ВЗРЫВ_МОЗГА• 11 января 2023
Почему то подозреваю, что тема перейдет в срачевник между теми кто выехал (из разных регионов), и теми кто остался по разным причинам.
Ответ дляannac
Знакомая в Германии сейчас. Говорит немцы очень хотят, чтоб наши там остались
Так воно і є. Наполеглива інтеграція, назвемо це так, особливо для дітей. В це ввалюють шалені кошти.
Kvito4ka-0e0e• 11 января 2023
Ответ дляannac
Зачем им все это? Столько соц.помощи просто так?
Ответ дляannac
Кто кому где нужен ? Все зависит от людей рядом , смотря кому как повезет . Полно хороших и так же плохих . Сейчас в Германии , от местных слышу что не любят турков , арабов и ничего полным полно их , живут ))
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Не перейде. Я просто не хочу тримати на плаву іншу тему з паскудними заголовком. А люди хочуть спілкування, тому завела окрему.
Німеччина дуже привітно поставилася до наших біженців. В мене там родичка та декілька подруг, а також друг-інвалід. Всі дуже вдячні цій країні. Живуть добре. Хто в соціальних квартирах, хто в німців в родинах. Друга з розсіяним склерозом німці взагалі взяли до себе як рідного. Допомагають йому з пошуком лікарів, забезпечили й одягом, й взуттям, коли дізналися що в нас таке коїться зі світлом - купили йому генератора, щоб він батькам передав до Київської області.
Ответ дляБорисфенка
В чому це проявляється?
Знайомі закінчують курси В1, їм відразу наполегливо пропонують роботу (миття посуду, прибиральниця).
Реально наполегливо.
Курси на В2 погоджують при 35+ років і якщо ти не медик, рідко.
А після курсів В1 там В1 дууууууже умовний.
Реально наполегливо.
Prinzessin• 11 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Ну освіта у них така собі. Ніяка з української точки зору.
Причому українських учителів до роботи не допускають… бо розуміють, що потім її зовсім не буде у лінивих німців.
Ответ дляЭлочка LA
Удалено администрацией...
А ви стягуйте цитати, аналізуйте, скріни зберігайте. ’Ізоблічайте’, як нема чого більше робити.
Утверждать, что все немцы любят и поддерживают беженцев странно, честно говоря. Да, наверное, правительство поддерживает, многие немцы, наверное, поддерживают, но не все граждане Германии. Каждый живёт своей жизнью и не каждый задумывается о выгодах для государства в целом, людям своиственно думать, прежде всего, о своих проблемах. Вы же не будете утверждать, что наши беженцы не создают вообще никаких проблем? А если создают, всегда найдутся недовольные.
Ответ дляБорисфенка
Не заметила. Ребенок 11 лет ходит в типа интеграционный класс, там только укр дети с укр учительницей, которая также только учит язык. Уже скоро год тут, язык на очень слабом уровне. А без языка в немецкие классы их никто не возьмет. Даже в бассейн не взяли, сказали, а как он будет тренера понимать.
Ответ дляFeel good
В чому це проявляється?
Реально наполегливо.
Хай знайдуть способи аргументувати, що їм треба В2, будуть вчити мову далі. Мало того, є курси підвищення кваліфікації, якщо та кваліфікація у них хоч якась є. Тоді і робота буде інша.
Ответ дляPrinzessin
Німці зовсім не ліниві. Але бюрократи.
Не допускають, бо є тищща-піццот правил і умов, які мають виконати українці-вчителі, а це історія на рік-два.
Зараз їх охоче беруть помічниками вчителів, дац-класи є всюди.
Ответ дляtirin
Тут мало тем было как и продукты беженцев ели по принципу ’сначала твое , потом каждый своё’? Как в быту ограничивали и потом на выход просили? Или автору удобно думать, что этого нет? Или ’то все москалота пише’ бо автору не нравится неудобная правда?
Prinzessin• 11 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Німці зовсім не ліниві. Але бюрократи.
Не ліниві?
Після С2 напишете свою думку про них
Svetlana-7070• 11 января 2023
Хз, чи всі люблять ?
Зараз якраз на одному мамському форумі жінка запитує що робити бо її дитину в школі ображають німецькі діти і кажуть що українці це лайно і якого чорта приперлись в їхню країну.
Ответ дляFeel good
Ясно, дякую.
І Джоб-центр охоче платить за такі курси, вчитися можна чому завгодно, треба самому їх знайти і аргументувати, що без цього ніяк.
Самі вони не спішать пропонувати.
Ответ дляTaFo
че это просто так? страны, принимающие беженцев, имеют весьма нехилые балы бонусы. и деньги под это дело.
ну и черновую работу дешево тоже набо кому то делать. на чирийцев надежды нет).
Ну, среди сирийских мужчин много трудолюбивых.
Они выросли в условиях, где нужно пахать.
Love_Love_Love_• 11 января 2023
Скажу аксіому для всіх країн!
Наших біженців не люблять і навіть подекуди ненавидять і зляться у всіх країнах, але лише наші співвітчизники, емігранти 15-30 річної давності і це факт!
Ответ дляNat-li
Ви працюєте? Ким?
Ні. Я навіть на курси не хожу, в моєму містечку нема, їздити в Гамбург година часу і 160 євро проїздний на місяць, поки що в роздумах.
Бератор хоче резюме, треба якось написати. Запевняє, що у моєму віці в ІТ мене запросто тут візьмуть, вони мені знайдуть вакансію, я посміююсь .
Ответ дляБорисфенка
А яка у Вас освіта і скільки Вам років, якщо не секрет?