Є у людей купа питань, створюю окрему тему, відповім на всі.
"Біженців не люблять ніде. Якою недалекою і зарозумілою особою треба бути, щоб це заперечувати?"
Відповідаю - станом на зараз українських біженців в Німеччині плекають, люблять і всіляко підтримують. Навіщо їм це треба, це окреме філософське питання, але так є.
Ответ дляHelgaStar
Тоді ясно. Якщо в них курсів немає достатньо, то і питати вони за це не будуть.
Тоді про яку активну інтеграцію для українців Ви пишете?)
Активна інтеграція щодо молоді насамперед - всюди в школах є інтеграційні класи, діти вчать мову активно, їх возять на екскурсії, заохочують до професійної орієнтації тощо.
Та й для решти є курси мови, значно спростили вимоги до легалізації дипломів, платить соціал за житло, оплачують професійні курси.
М´яко стелють. Як буде спатися, побачимо.
Ответ дляБорисфенка
Є таке. Будуть далі видавати папірчики.
Може у неї закордонного паспорту нема, а в її крейгу (районі) роблять тільки вклейку.
Пластикова картка насправді потрібна тільки тим, хто додому і назад їздить.
Ага, нема закордонного. То не видадуть пластик через то? Вона і хотіла б додому з’їздити, але ж назад не заїде.
margaritavoronina1• 12 января 2023
Ой,ну не знаю,в Польше наши беженцы уже всем поперек горла. Волонтерю в центре беженцев,стараюсь помочь как могу-но с каждым днём наблюдаю все хуже отношение со стороны поляков.
Ответ дляLoveYou
Мені видали пластик і я не маю закордонного паспорта.
Хай сидить, рано чи пізно і їй дадуть. Може спитати, може її документи згубили,і таке буває.
Чула, що і через 3 тижні хтось отримує пластик, а хтось по півроку чекає.
Ответ дляLoveYou
Забрали, бо термін закінчився. Закордонного не має..
Значить в її місті роблять тільки вклейку. Треба робити закордонний паспорт.
А це нереально майже тут.
Ответ дляmargaritavoronina1
Я була в Польщі три доби, все було чудово.
В Німеччині дійсно нормальне ставлення до біженців і досі. Що навіть дивує.
Санька-4b93• 12 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Я не бачу потреби в курсах, нащо мені німецька, хтозна.
Оскільки місць на курсах нема, мене це влаштовує.
Якщо сильно захочу, вивчу.
Але ж планую повертатися. Нащо даремно витрачати зусилля, от скажіть?
Якщо сильно захочу, вивчу.
А чё, логично. Лучше их потратить на советчицу, рассказывая всем как в Германии хорошо. По факту, находясь на самом низком уровне интеграции, даже через год пребывания там.
Санька-4b93• 12 января 2023
Ответ дляТайТаке
На землi. В Баварії.
Нє?
А коли ви пишете в землі то картина малюється так собі
Нє?
В землі, в Баварії. Потому что земля в данном случае административно- территориальная единица, как город или область, а не грунт.
Ответ дляЭлочка LA
З невісткою залишіть і приїздіть робити обіцяне. Фу, дитиною прикриватися , як і чоловіком який не пустив наче ви неповнолітня. Та навіть якщо б невістки не було, за бажанням можна залишити під опіку приймаючої країни. Але ж на форумі волати, не воювати. Кошенят беззахисних топити, то не русню. Та чим ви краща садистка за них? Гидко.
Якщо я залишу дитину в дитбудинку і приїду до чоловіка на фронт воювати, він мене там придушить і прикопає. І буде правий.
Ответ дляСанька-4b93
Послухайте, німці чудові люди, але я тут тимчасово в гостях і ставати німкенею не планую.
Інтеграція мені непотрібна.
ellllena.ua• 12 января 2023
Ответ дляFeel good
В чому це проявляється?
Знайомі закінчують курси В1, їм відразу наполегливо пропонують роботу (миття посуду, прибиральниця).
Реально наполегливо.
Курси на В2 погоджують при 35+ років і якщо ти не медик, рідко.
А після курсів В1 там В1 дууууууже умовний.
Реально наполегливо.
Мне с моим дипломом экономиста оплатили В2
мне 41.
Ответ дляAlve
Невістка з онуком? У вас же єдиному сину 10? Як так?
У мене складна біографія
Старшому сину 30 років, женився, воює в ЗСУ, онуку 4 роки.
Меньшому сину 10 років, другий шлюб, чоловік на 8 років молодше мене, воює в ЗСУ.
Мені 54 роки.
Ответ дляРешка7777
а вы слушаетесь в 54 года?????????????????
Нє, можу погеройствувати, не послухатися. Прийду в військомат, скажу ’На фронт візьміть’. Мене там радісно вхоплять і я пару днів повоюю санітаркою. А потім приїде чоловік і мене не стане.
Якщо серйозно - я обіцяла вберегти дитя. Я бережу, він воює. Порушувати обіцянку не маю права.
Санька-4b93• 12 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Інтеграція мені непотрібна.
Я думаю, всем пофиг ваши планы на жизнь, вы уж прастити.
Не пойму только, почему именно вы решили рассказать на советчице, как в Германии хорошо, если по факту вы прошли наименьшее число уровней. В школу не ходили языковую, на работу не устраивались, жили в селе, без немецкого с немцами вряд ли общались о жизни, и точно уж не поймёте что они вам вслед в магазине говорят.
А интеграция потрибна потому что... Просто потому что вы там уже год прожили и походу ещё не на один рассчитываете. И просто трудно не интегрироваться и не привыкать к новым условиям если ты разумный человек, открытый к обучению и принятию нового
Ответ дляLove_Love_Love_
Скажу аксіому для всіх країн!
Наших біженців не люблять і навіть подекуди ненавидять і зляться у всіх країнах, але лише наші співвітчизники, емігранти 15-30 річної давності і це факт!
Потому что выехало много гопоты и цыган , вот где позорище .
Ответ дляСанька-4b93
Я постійно спілкуюся з німцями англійською мовою, і про життя, і про культуру, і про війну.
Займаємося волонтерством, у Гамбурзі величезна диаспора біженців, збираємо кошти на ЗСУ, також при цьому постійно спілкуюся з німцями.
Ну не бачу я потреби інтегруватися. Для спокійного життя у мене все є. Не стане пособія, наприклад, зароблю мінімалку. Дивувати Німеччину своїм кар´єрним ростом в 54 роки мені влом.
Ответ дляБорисфенка
вы говорили, муж не пускает в Украину
на ЗУ вполне можно встречаться и т д
а про право: до войны вы были самой патриотичной дамой Киева, и тоже давали всем обещания направо налево патриотические.
на ЗУ вполне можно встречаться и т д
Ответ дляVesy
Как мне объяснили немцы, Германия будет ещё долгое время прогибаться перед всеми из-за Второй Мировой войны. Возможно это тоже играет роль.
Да, у них до сих пор на уроках истории, религии , политики так или иначе всегда возвращаются к войне . До сих пор не простили . А еще у них во многих городах есть такие камни специальные , они установлены на тротуарах , ты спотыкаешься об них и вспоминаешь Вторую Мировую войну и сколько горя она принесла