Борисфенка• 11 января 2023

Про моє біженство

Є у людей купа питань, створюю окрему тему, відповім на всі.

"Біженців не люблять ніде. Якою недалекою і зарозумілою особою треба бути, щоб це заперечувати?"

Відповідаю - станом на зараз українських біженців в Німеччині плекають, люблять і всіляко підтримують. Навіщо їм це треба, це окреме філософське питання, але так є.
Элочка LA• 11 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Так, планую, за першої змоги. Обіцяла чоловіку вберегти живим його єдиного сина. Чоловік на фронті, зараз не дозволяє приїхати навіть побачитися на кілька днів.
Удалено администрацией...
HelgaStar• 11 января 2023
Ответ дляSvetlana-7070
Хз, чи всі люблять ?
Зараз якраз на одному мамському форумі жінка запитує що робити бо її дитину в школі ображають німецькі діти і кажуть що українці це лайно і якого чорта приперлись в їхню країну.
,Підтверджую. Проходили це, на жаль... Більше того, німецькі діти кажуть, що їх батьки вдома те саме озвучують.(((
Діти відмовилися йти до школи, бо німецькі діти ображали місто Маріуполь, з якого ця дитина. Таке казали, що наші діти встали і пішли всі разом з класу.(
Впливу пед колективу немає на тих нім дітей, директор розводив руками, притягти до відповідальності неможливо, юрист сказав. Психологів, волонтерів за 6 міс в очі не бачили, щоб допомогли дітям інтегруватися, зате на кожному кроці штрафи, погрози статтями, щоб діти до школи ходили, а ті діти плачуть, не хочуть йти...
П.С. я мови знаю, спілкуватися можу, змогла б спробувати лишитися, але дітям дуже важко.
Так що, автор, не потрібно стверджувати з досвіду однієї людини. Кому пощастить, то добре. Але дуже багато але...
HelgaStar• 11 января 2023
Ответ дляFeel good
Ну, среди сирийских мужчин много трудолюбивых.
Они выросли в условиях, где нужно пахать.
Насмішили.
Трудоголіки прямо.)))
автор Борисфенка • 11 января 2023
Ответ дляONatalii
Подумайте для чого їм це. Невже чисті альтруїсти?)
Я про це не думаю, вистачає турбот.
Ясно, що у них є свої резони. А ми живемо, як літаки, завжди на вильоті, хочемо додому.
Але це може затягнутися на роки. Що робити, неясно насправді. Великого бажання інтегруватися нема, проте стає очевидним, що навесні фінішу не буде.
haha.ha• 11 января 2023
В Австрии вижу как все начиналось и как сейчас уже местные устали от беженцев.
Heksa• 11 января 2023
Ответ дляhaha.ha
Рілі? Все там норм з біженцями нашими.
Элочка LA• 11 января 2023
Ответ дляDzvo
А вы планируете возвращаться домой?
Да врёт она, никто там у нее не воюет. В другой теме писала как муж рассказывает, что надо обживаться в Германии. Так как здесь, в Украине, будущего нет. Какой воин ЗСУ так скажет? За что тогда он воюет? Но так как автор напрягаться там не хочет и не может, в силу своих особенностей и способностей, то конечно вернётся.
Аня_я• 11 января 2023
Ответ дляhaha.ha
Будем честны, изначально в Австрию ехали не самые беспомощные украинцы ( в материальном плане)
Элочка LA• 11 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Він на фронті, я в Німеччині, така се ля ві.
Вы врёте. Впрочем, как всегда.
haha.ha• 12 января 2023
Ответ дляHeksa
Рілі? Все там норм з біженцями нашими.
Та нашим норм конечно) говорю, местные устали, австрийцы. Надоело помогать, вообще ничего не хотят слушать про войну больше, вобщем волна эмпатии и солидарности спадает конкретно. Ну это то что я вижу, я здесь с начала марта
dominoha• 12 января 2023
Ответ дляSvetlana-7070
До директора, пригорзити міліцією. Так як і у нас. Це булінг. Думаю в європейських країнах це більш оперативно і швидко вирішується, хоча не факт
Ну там не вiдкрито кажуть , але задирають хлопцiв з Украiни..поки все на рiвнi вчителя та батькiв..
автор Борисфенка • 12 января 2023
Ответ дляdominoha
Син в першу школу ходи в селі, всі діти німці, все було чудово
Переїхали в місто, тут вже є емігранти-москалі, почалися задирання.
HelgaStar• 12 января 2023
Ответ дляAksinia 111
Не представляю, как можно так долго жить не дома . Как бы не было хорошо в чужой стране . Тем более сейчас не февраль, март .
Конечно кто лишился дома или ещё идут активные боевые действия другого выхода нет . Но судя по тому, что пишут наших за границей 8 миллионов ! До сих пор ! Если регион спокойный, мне бы стыдно было быть беженкой .
Ну, слухайте, у спокійному регіоні прилетіла ракета і вбила дитину. Вони були закордоном, нещодавно повернулися, бо все спокійно.
А ще факторів багато, реально безробіття в нас, ціни виросли. Якщо мама одна виховує дітей, та ще житло в аренді, наприклад, лишилася без роботи. От що робити? То й лишаються закордоном.
З/п знизилися, а ціни виросли...
haha.ha• 12 января 2023
Ответ дляАня_я
Не знаю, я ехала к друзьям на пару месяцев, а застряла надолго.
автор Борисфенка • 12 января 2023
Ответ дляHelgaStar
Насмішили.
Трудоголіки прямо.)))
Та да, з сірійцями інтеграція провалилася.
Але німці невгамовні, почали інтеграцію українців.
ksena555• 12 января 2023
Ответ дляKvito4ka-0e0e
Зачем им все это? Столько соц.помощи просто так?
попадалась мені недавно стаття, де говорилось, що ставка на те, щоб розбавити генофонд українськими генами, тобто на дітей, які вивчаться і залишуться скоріше за все за кордоном назавжди...
HelgaStar• 12 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Може й так. Подумаю на цю тему, щось мені ці мовні курси зовсім нецікаві, англійська є, можна йти попрацювати і не паритися.
В сенсі - нецікаві?) Це обов´язкова умова джобцентру, якщо Ви не працюєте. А Ви не працюєте.
Вишневка• 12 января 2023
Ответ дляЭлочка LA
Удалено администрацией...
Нє , вона з кулемета обіцяла відстреливати русню , з балкону , але щось пішло не так , мабуть кулемет не розчіхлився . Цеж Дніпряночка , фантазерка ще та ))
HelgaStar• 12 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Скільки синові років?
автор Борисфенка • 12 января 2023
Ответ дляHelgaStar
Обов´язкова умова накрилася лаптями, бо приїхало більше мільйона українців, нема стільки курсів.
Можу записатися на березень, можу піти працювати. Якраз в роздумах.
автор Борисфенка • 12 января 2023
Ответ дляHelgaStar
Скільки синові років?
10, весною буде 11. Самого залишите не можу.
HelgaStar• 12 января 2023
Ответ дляFeel good
Не чисті аоьтруїсти.

У Німеччини 2 проблеми:
нестача робочої сили і старіння населення.

Але чи будуть вони ці проблеми закривати українцями - вилами по воді писано наразі.
Я спілкувалася з німцями. Кажуть, що молодь їхня покидає Німеччину, що багато людей у віці лишаються. Що проблема дійсно з дешевою робочою силою.
автор Борисфенка • 12 января 2023
Ответ дляЭлочка LA
Удалено администрацией...
Невістка з онуком повернулися в Україну.
Дійсно, нащо я тут треба.
Ви, я бачу, дуже за німців переймаєтеся?
HelgaStar• 12 января 2023
Ответ дляSvetlana-7070
Не факт. У Німеччині це питання не вирішили.
HelgaStar• 12 января 2023
Ответ дляАня_я
Так, бо там без грошей немає що робити.
haha.ha• 12 января 2023
В нашей деревенской австрийской школе украинских детей отправили в класс с австрийскими детьми, меньшими по возрасту, и никто их не булит, малые боятся наших трогать 😂
Incol• 12 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Мені 54 роки, освіта медична, багато років працювала в ІТ аналітиком. Але диплому ніякого. То вони запевняють, що я тут ще запросто можу продовжувати. Мені не віриться, але хтозна. Побачимо.
А можна запитати, наскільки ця робота ( аналітик) складна, цікава? Як потрапили, щось вчили до того? У мене освіта економічна ( бух/ економіст) . Працювала економістом, фінансовим менеджером, зараз головним бухгалтером. Чи допоможуть мені наявні знання, з чого розпочати взагалі?
HelgaStar• 12 января 2023
Ответ дляhaha.ha
Ключове - до друзів.) Мої знайомі теж до друзів поїхали в Австрію, в них живуть, то норм. А так, їхати туди внікуди, ну не знаю...
Элочка LA• 12 января 2023
Ответ дляВишневка
О, і з кулемета також? Я читала про снайперську гвинтівку, коктейлі Молотова та лопати з граблями:)))
Знаю я цього персонажа і під старим акаунтом. Так пафосно написала - єдиний нащадок чоловіка. Наче цвіт нації титулований. Але рагулі себе такими і вважають, особливо у смутні часи їх пре. Цей цвіт нації кошенят новонароджених топила і розказувала, що це чудовий засіб контрацепції для кішки
ТайТаке• 12 января 2023
Ответ дляKvito4ka-0e0e
А Молдове зачем ?