Є у людей купа питань, створюю окрему тему, відповім на всі.
"Біженців не люблять ніде. Якою недалекою і зарозумілою особою треба бути, щоб це заперечувати?"
Відповідаю - станом на зараз українських біженців в Німеччині плекають, люблять і всіляко підтримують. Навіщо їм це треба, це окреме філософське питання, але так є.
Апель-синка• 12 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Організовую культурні і мистецькі волонтерські движі. Збираємо кошти для ЗСУ, купуємо машини і спальники, відправляємо в Бахмут.
Воюю на інформаційному фронті в Інтернет-мережах.
Справ вистачає, були б сили.
И это всё сидя в глуши, в немецком селе? И не зная немецкого? И машины со спальниками тоже у себя в сельском магазине покупаете?
А на информационном фронте - это здесь же на Советчице воюете?

Движ по немецкому селу- это круто!
Воистину, звиздеть - не мешки ворочать!

Движ по немецкому селу- это круто!
Воистину, звиздеть - не мешки ворочать!
Ответ дляСhanelKa
Навіть якщо людина з дітьми приїде жити до німців ?
Возможно. Надо узнавать конкретно. У меня в городе нужна прописка,что б приняли. То есть надо что б сразу было куда ехать и не просто ехать, а что б прописали. Просто я знаю, что в нашей земле , если человек едет не к самым близким родственникам, то отправляют на Бохум. А от туда уже распределяют. Могут и в квартиру сразу, могут в лагерь, могут в город, могут в село. Как повезет.
Апель-синка• 12 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Відповіла в приват
А чего скромничаете, организуйте свой крутой движ на Советчице в пользу ЗСУ, Вы ж такая крутая, машин и спальников уже накупили на Бахмут, так еще больше накупите!
Ответ дляГалина_Киев
Вы не правы.... Как раз те кто на фронте, хотят что б их семьи были в безопасности, им так спокойней воевать...
Её как бы воющий муж, советовал ей обживаться в Германии на годы , с прицелом на ПМЖ. Понимаете? Так как в Украине, по его мнению, будущего нет. Кто из воюющих такое скажет, за что тогда они сражаться? Безопасные места есть и в Украине, а безопасности в мире не существует вообще. Гибли и выехавшие и дети в том числе.
Ответ дляJannyMoney
беженцы только два года язык учить будут. А внж через два года закончится и все уедут обратно.
Думаете немцы совсем глупые и не понимают этого?
Саме тому, що німці не дурні, можу написати іншу сторону, інтеграційні курси для кожного коштують дурних грошей
Нічого не заважало їм закрити українців в таборах на півроку, а далі би і самі додому розїхались, без всяких курсів, шкіл і інтеграції
Тому- тут ще питання
Ще сумніваюсь, що німці відправлять через рік когось додому в Бахмут, чи в Маріуполь ..
Тому- тут ще питання
Санька-4b93• 12 января 2023
Ответ дляАпель-синка
Я недавно посмотрела фильм Пианист про Владислава Шпильмана. Там такие ужасы показаны (на реальных событиях), что честно, даже мне, подготовленному человеку, тяжко было смотреть это всё. И это даже не про Украину и украинцев фильм.
у меня он таких эмоций не вызвал, очень нудный и затянутый. В сравнении со Списком Шиндлера, это несомненный шедевр
Санька-4b93• 12 января 2023
Ответ дляksena555
так, прочитайте історичні факти...
Дуже сильний генофонд
а можно конкретнее, что почитать? а то я думала про генетику надо читать биологические/ медицинские факты, а не исторические
Ответ дляСанька-4b93
якраз історичні факти доказують сильний генофонд українського народу протягом багатьох століть. А уже історичні факти можна трактувати, беручи до уваги дослідження ДНК української нації.
Те саме і доказує ведична культура
Ответ дляАпель-синка
Навіщо? Ви самі себе не можете організувати, у вас нема знайомих на фронті, не знаєте, куди гроші відправляти?
Санька-4b93• 12 января 2023
Ответ дляksena555
Те саме і доказує ведична культура
Жесть
Апель-синка• 12 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Знаю и умею, тут на Советчице тоже в 2014 организовывала помощь АТОшникам, но хотела увидеть Ваш движ.
Или Вы тока языком ляпать на Советчице, а на деле - пшик?
Ответ дляАпель-синка

Движ по немецкому селу- это круто!
Воистину, звиздеть - не мешки ворочать!

Движ по немецкому селу- это круто!
Воистину, звиздеть - не мешки ворочать!
Мені до великого міста годину їхати. Там біженців тисяч сто зараз вже є, а стає все більше.
Німецька мені для спілкування з українцями не треба.
Інформаційний фронт не тут, але інколи і тут.
Ответ дляАпель-синка
А я хочу побачити ваш движ. Організовуйте ви, в чому проблеми?
Апель-синка• 12 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Дальше можете не продолжать, господин соврамши, всё и так ясно. Предыдущие ораторы были правы - враньё на вранье и враньём погоняет!
Ответ дляYa_nochke
Я з трьома дітьми хочу поїхати в Німеччину в велике місто типу Берліна. Хочу жити в окремій крартирі оренду якої буде компенсувати держава. Підкажіть чи це реально? Буду їхати на своєму автомобілі. Яке місто обрати?
Це нереально, Берлін це столиця і там таких вже неміряно.
Вище правильно сказали про Бохум, їдьте туди.
Апель-синка• 12 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Проблемы в том, что хватит врать, уже никто не верит, зрителей не осталось.
До свиданья, на этом общение прекращаю, так как противно стало
Спекуляции на ЗСУ и помощи им - это дно и просто позорище
Ответ дляГалина_Киев
Моя вам порада, не слухайте чоловіка і при першій можливості побачитись з ним- їдьте...
Мій чоловік теж не дозволяв мені з дітьми повертатись, просив ще трохи почекати, а місяць тому я його поховала, загинув під Бахмутом... і я навіть передати вам не можу як я жалію що слухалась його, і не приїхала побачити його коли була можливість....Ніколи собі цього не пробачу....
Я вам дуже співчуваю, яке горе
Бережіть діток!
Але я вас не послухаю, дітей туди ж, де наші чоловіки, везти не треба, це безсенсово і смертельно небезпечно.
Бережіть діток! Але я вас не послухаю, дітей туди ж, де наші чоловіки, везти не треба, це безсенсово і смертельно небезпечно.
Ответ дляirina _d
Я бы поняла такие разговоры, если б автору лет 20-25 было, юношеский максимализм и все такое.
А так я с автором одногодка и меня удивляет она, если честно, в таком возрасте такие лозунговые намерения довольно странно читать.
Абсолютно ничего странного . На лицо явный эффект даннинга-крюгера , можно диплом на этом персонаже защитить
Ответ дляАпель-синка
Які спекуляції? Всі біженці у всьому світі це роблять, це нас обов´язок.
Ответ дляsua
Супер (сарказм, если что). Приехать в Германию в марте (или когда вы там выехали) и до сих пор не ходить на курсы. Час езды - это норма для большинства. Проезд оплачивает джоб центр. А вы 9 месяцев в Германии и до сих пор в роздумах. Не учите язык, не работаете, зато лучше всех знаете, как немцы нас интегрируют. Откуда вам знать, сидя в квартире на диване?
Так, я в роздумах. Те, що я бачу, позитивне для тих, хто хоче тут жити десятиріччями. В мої плани це не входить, я повернуся.
Ответ дляБорисфенка
Харе тролити))
*Але я вас не послухаю, дітей туди ж, де наші чоловіки, везти не треба, це безсенсово і смертельно небезпечно.*
Це хто писав? В Києві небезпечно? Чи це тексти для рашаботок? Ви вже на другому акаунті себе виставляєте не з гарної сторони, хоч і дожили до сідих мудєй.
Ответ дляZelenkа
Харе тролити))
Ви читати вмієте? Опонентка жалкує, що не поїхала в Бахмут, щоб побачити чоловіка, і чоловік загинув місяць тому.
Я усвідомлюю, що мій чоловік на фронті. Але не їду до нього в окоп.
Ответ дляZelenkа
Причому тут окоп, в Києв чого не їдете?
Тому що Київ періодично обстрілюють.
Є знайома, яка тижнів два тому повернулася в Харків з дитиною. Це її право, звісно, але я так не зроблю.
Нижче оно тема ’У Харкові все спокійно, повертатися?’. І всі дописують, що звісно, бігом повертайся. Це така форма моральної підтримки? А потім блондинки зриваються і їдуть. І дітей везуть. Навіщо?
Санька-4b93• 12 января 2023
Ответ дляksena555
скільки хочте можете битися головою, але є факти незмінні
Какие факты, приведите хоть один?
Вы понимаете, что ваш абсолютно ненаучный бред можно смело скринить и тащить на оркостанские форумы потому что он в одном ряду с ’украинцы выкопали Чёрное море’.
Санька-4b93• 12 января 2023
Ответ дляБорисфенка
В Бахмут? То что вы сейчас делаете называется манипуляции, а конкретно- подмена фактов. Кто просил вас или кого то ещё ехать в Бахмут?
Уже все беженцы у кого дома целые нашли возможность приехать хоть раз домой. А некоторые регулярно на встречи с мужьями во Львов ездят.