Є у людей купа питань, створюю окрему тему, відповім на всі.
"Біженців не люблять ніде. Якою недалекою і зарозумілою особою треба бути, щоб це заперечувати?"
Відповідаю - станом на зараз українських біженців в Німеччині плекають, люблять і всіляко підтримують. Навіщо їм це треба, це окреме філософське питання, але так є.
Ответ дляСанька-4b93
Так муж может профинансировать сие событие. На фронте вроде быч неплохую зарплату платят. Или он, тоже, на интернет- фронтах в основном воюет?
На фронті зарплату витрачають на фронт же - зимовий одяг, ремонт техніки тощо. Щоб ефективніше воювати.
А тут я така напишу ’Мені на екскурсію треба, дай гроші, щоб квіточки в Києві полити?’. Він мене пошле, і правильно зробить. Та й я сама так не скажу.
Дивні у вас якісь фантазії.
Санька-4b93• 12 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Не звертайте уваги, це москальські матрьошки розважаються.
В отличие от трушных патриотов, одна из москальских матрёшек, это как понимаю я, осталась в своем полуразбитом поселке на границе. Чтоб помогать людям своим, и солдатам в первую очередь. Кормила, купала, стирала и под обстрелами.
Но меня ж не жалко, я понимаю, у меня ж генофонд не очень ценный, тоже в отличие от некоторых.
Ответ дляОксана-004e
Я тоже не еду домой все это время. Это 1000-1500 уе выкинуть минимум на дорогу на одного человека. А на двоих больше. Тупо жаль денег, что бы дома неделю сидеть без света в холодной квартире
Бо це раціонально. Але якщо ми їздили десь поряд у Кіль, до якого година на поїзді, і виклали б три фотки з Балтійського моря, вереску б було до небес ’Туристи кляті, катаєтеся по Європі’.
oksigen_ks• 12 января 2023
Ответ дляNuisance
Може ви нарешті перестанете казати автору, що вона має робити і яким чином фінансувати? Почитаєш таких як ви і одразу спадає на думку, що німці дійсно набагато кращі.
Кращі Борисфенки? То є так.
Ответ дляNuisance
Так , тільки через дописи на форумі які вам не сподобалися , вам німці кращі. Німецькою ж не володієте, щоб на їх форумах читать, що вони думають і відповідати їм . Але й вони швидко вам нагадають, хто кому гроші дає і хто у кого в гостях.
Деякі йдуть ще далі- пишуть тут, що саме через коментарі на Порадниці вирішили сидіти за кордоном склавши руки ще довго

Санька-4b93• 12 января 2023
Ответ дляoksigen_ks
Удалено администрацией...
Да, надо было мне с самого начала в профиль заглянуть. Мне после этой темы автор стала напоминать нашу любимицу Таню89. Тоже 100 отмазок почему она это не сделала, как у той уточки.
Ответ дляСанька-4b93
Ви досі там? І вважаєте, що туди треба всім повернутися прямо зараз?
Санька-4b93• 12 января 2023
Ответ дляksena555
діалог зазвичай ведуть з цікавими співрозмовниками, Ви себе вище проявили вже!
Так що гарного Вам дня!
Понятно, ведические знания не велят со мной общаться. Ну бывает.
Ответ дляОксана-004e
Никто неделями без света и отопления в квартирах в Украине не сидит. Разве что вы из прифронтового города.
Ответ дляksena555
яка ж Ви все так людина
яке Ви маєте право заглядати в чужий гаманець і вирішувати кому куди їхати???
Трішки обороти збавте
Нормальный она человек. Из Харькова не выезжала ни на день. И вы стыдите ее за это недоразумение, которое перед войной орало громче всех и сдрыснуло из Киева сразу с первым бахом?
Ответ дляСанька-4b93
Ви такі цікаві. І що ж я маю зробити, з вашої точки зору?
Про те, що я маю витратити гроші на те, щоб у Києві три дні побути, я вже почула, несерйозна порада.
Допомогу ЗСУ волонтерством назвали спекуляцією.
З вашої точки зору, я маю їхати на фронт?
oksigen_ks• 12 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Дивні у вас якісь фантазії.
#ашотакоя? То вы писали, что пособия хватает с головой и еще и остается, почти не на что не тратитесь, в Украину родычам помогаете, донаты донатите, а теперь у мужа надо просить?
Ответ дляЭлочка LA
Вполне верю, что муж настаивает на её сидении в Германии. Мужчина только жить начал, а тут назад на метле прилетит и бредом своим мозг выносить будет. А ей чего не посидеть на шее там , пока можно? Вполне возможно , что у мужа доходы упали, а эта мадам напрягать себя работой для поддержания экономики своей страны - не будет. Она себе информационный фронт здесь придумала.
Эта мадам не работает сколько я помню её на советчице)))
Санька-4b93• 12 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Какой ответ вы от меня ждёте? Да, я тут, была и буду. А вам то что до этого, вы ж все равно придумаете себе причины почему я здесь, дурочка, а вы там, о судьбе Украины печетесь издалека.
Ответ дляoksigen_ks
Так, я доромогаю родичам. Витрачати ці кошти на покатушки не бачу сенсу, бо їм реально потрібно.
oksigen_ks• 12 января 2023
Ответ дляZelenkа
Які сидять в страшному Києві, на відміну від патріотки, що боїться сирен на дивані, поглинаючи Wurst und Bier, сплачені неосвіченими німецькими платниками податків))
Так она кричала тут, что с немчур все до копейки нужно вытрясти. А вы тут в Киев приглашаете
Ответ дляСанька-4b93
Я пробую зрозуміти, нащо вам, щоб я приїхала на три дні в Київ. Вам від цього стане якось легше морально?
Санька-4b93• 12 января 2023
Ответ дляirina _d
Справедливости ради, выезжала на 2 недели в Польшу в августе)) Просто в гости, на перезагрузку, друзья чуть ли не насильно отправили, когда поняли что у меня инстинкт самосохранения стёрся.
Ответ дляОксана-004e
Блин, у знакомых самолёт до Канады дешевле на этой неделе)
Вы с Антарктиды попутками будете ехать?
Ответ дляNuisance
Якби! Це наші, що за якихось причин лишилися в Україні, не можуть заспокоїтися. Згадайте хоча б Тютеху.
Ми в себе дома і спокійні. І дурнуватих тем для хайпу не створюєм, це автору млосно, дурню не знає яку вже написати і як викрутитися. Ще й жити вчить.
А в Тітьохи претензії були і до тих хто лишився в Україні. Так що ваші порівняння не туди.
ВЗРЫВ_МОЗГА• 12 января 2023
Ответ дляСанька-4b93
Шепотом: читали последнюю тему великомученицы Татьяны?
oksigen_ks• 12 января 2023
Ответ дляNuisance
Ні, кращі за заздрісниць, що вгамуватися тут не можуть.
Зрадниці? Это Вы про Борисфенку, которая месяцами до войны тут вилами Киев защищала и рузню мочила в своих влажных фантазиях?
Ответ дляБорисфенка
Та нікому ваші фото не потрібні і не хвилюють крім вас самих. Не туліть горбатого до стіни. Таке вже пишете, що й купи не тримається.