Борисфенка• 11 января 2023

Про моє біженство

Є у людей купа питань, створюю окрему тему, відповім на всі.

"Біженців не люблять ніде. Якою недалекою і зарозумілою особою треба бути, щоб це заперечувати?"

Відповідаю - станом на зараз українських біженців в Німеччині плекають, люблять і всіляко підтримують. Навіщо їм це треба, це окреме філософське питання, але так є.
djianni• 12 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Мені 54 роки, освіта медична, багато років працювала в ІТ аналітиком. Але диплому ніякого. То вони запевняють, що я тут ще запросто можу продовжувати. Мені не віриться, але хтозна. Побачимо.
А можна таке питання )
Чому вирішили піти з медицини?
Це ж реально 5-6 років навчання, потім інтернатура 2 роки...
Розчарувалися? Або фінансове питання
Чому питаю - бо племінниця ось 4 роки як закінчила мед, 2 + роки інтернатури психіатрія, а півроку тому вирішила піти з професії
Зараз буде займатися або косметологією, або чимось ще, суміжне, але лікарем саме в лікарні бути не хоче
Дослівно - не може витримувати таке оточення, де скрізь все сіре, хвороби, люди специфічні, тобі потрібно весь час комусь щось занести, відлизати і тд
В принципі це все я розумію
От цікаво, чи багато людей передумують потім...
автор Борисфенка • 12 января 2023
Ответ дляСанька-4b93
В Бахмут? То что вы сейчас делаете называется манипуляции, а конкретно- подмена фактов. Кто просил вас или кого то ещё ехать в Бахмут?
Уже все беженцы у кого дома целые нашли возможность приехать хоть раз домой. А некоторые регулярно на встречи с мужьями во Львов ездят.
Ще раз - я відповіла жінці, у якої чоловік загинув в Бахмуті. Знайдіть і перечитайте. Це раз.
Два - не бачу ніякого сенсу їхати в Київ на три дні. Це купа грошей.
Три - чоловік не може з окопу приїхати у Львів, ви тут всі чарівні якісь? Війна, мля!!!!
Zelenkа• 12 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Тому що Київ періодично обстрілюють.
Є знайома, яка тижнів два тому повернулася в Харків з дитиною. Це її право, звісно, але я так не зроблю.
Нижче оно тема ’У Харкові все спокійно, повертатися?’. І всі дописують, що звісно, бігом повертайся. Це така форма моральної підтримки? А потім блондинки зриваються і їдуть. І дітей везуть. Навіщо?
Знову дешева маніпуляція Харковом, коли я запитую про Київ. Все ясно😂
JannyMoney• 12 января 2023
Ответ дляСhanelKa
Саме тому, що німці не дурні, можу написати іншу сторону, інтеграційні курси для кожного коштують дурних грошей
Нічого не заважало їм закрити українців в таборах на півроку, а далі би і самі додому розїхались, без всяких курсів, шкіл і інтеграції
Тому- тут ще питання
Ще сумніваюсь, що німці відправлять через рік когось додому в Бахмут, чи в Маріуполь ..
ну курсы это бизнес. Заработок для многих людей. Гос-во из одного кармашка вынимает, в другой кладет)
Немцы уже видели по первой волне беженцев, что работают из них единицы. Качественно интегрируется в общество процентов 10. Спустя несколько лет. Все эти годы их кормит Германия. Овчинка выделки не стоит.
Так что получить рабочую силу точно не повод.
И про то, что они замаливают вину тоже неверно. С тех пор уже сменилось два поколения. Все свои долги Германия давно раздала путь осознания прошла.
Апель-синка• 12 января 2023
Ответ дляDistel
Наша історія така - ми виїхали сім´єю з 3 людей (маємо дитину з інвалідністю, тато з нами) навесні. Трохи жили по тимчасовим оселям, зараз знайшли безстроково гарну 3 кімнатну квартиру в селі. Дитина тут вперше в житті пішла а інтеграційний садочок, має багато терапій, все це оплачує держава. Окремо для дитини призначили виплати по догляду.
Всього нам на картку щомісяця приходить більше 2500 євро.
На курси, ми не ходимо, немає можливості. Чоловік вчить мову сам, вже досить непогано говорить. Я за освітою перекладач німецької, маю С1.
Так що Німеччина нас прийняла гарно, але ми все одно маємо намір повернутися додому.
Ну если у папы есть хорошая денежная работа в Украине, может ему и есть смысл вернуться, а вам с ребенком на реабилитации государственной лучше подольше побыть, у нас вы сами знаете, что от государства никакой терапии не получите вообще. Тем более у Вас немецкий на нормальном уровне, так что проблем уже меньше...
bestmama• 12 января 2023
Ответ дляannac
Знакомая в Германии сейчас. Говорит немцы очень хотят, чтоб наши там остались
Я с самого начала в Германии.
Очень смешно, то что вы пишите. Да отношение очень к нам хорошее, но кто сказал вашей знакомой, что немцы прям хотят, чтобы мы остались? Может, ваша знакомая хочет остаться, но это уже другой вопрос
Элочка LA• 12 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Війна, а ваш чоловік у Києві. На здибанці вашій розповідав вам, щоб обживалися і налаштовувалися жити в Німеччині. Ви тут про це і писали. Всі дурні і без пам´яті , одна ви не блондинка. Совість майте хоч якусь , не чіпайте Бахмут для власного хайпу.
Санька-4b93• 12 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Серьезно? Билет на автобус Киев - Берлин 3.5 тысячи стоит. Вы не найдете 15 тыс гривен для поездки домой и обратно. Это 350 евро, пособие на одного человека в месяц.
У вас и правда шикарные отмазки на все. Ну скажите - не хочу я никуда ехать и никуда вы мне со своей Украиной не упали, так же честнее будет.
автор Борисфенка • 12 января 2023
Ответ дляСанька-4b93
І що? Я витрачаю пособіє, щоб побачити рідні стіни, чоловік повідомляє, що його з фронту не відпускають, до нього на фронт їхати не дозволяє, я їду назад і місяць живу хлібі і воді?
Абсолютно незрозуміле дійство, нелогічне.
Але багато хто дійсно так робить, катаються туди-сюди.
oksigen_ks• 12 января 2023
Ответ дляdjianni
А можна таке питання )
Чому вирішили піти з медицини?
Розчарувалися? Або фінансове питання
В принципі це все я розумію
Тетка 14 лет дома просидела. Какого экспертного мнения Вы от неё ожидаете по медицине?))
Апель-синка• 12 января 2023
Ответ дляОксана84
Мне со школьным англ уже работу нашли , мини джоб. Нормально общаюсь с людьми. Работа в магазине , типа как наши мерчики, выставлять товар. Общение с покупателями постоянное.Когда совсем не знаю как помочь, зову на помощь местных
Ну это ж Вы захотели пойти поработать!
А тут у некоторых 10-летние дети, которыми усиленно от работы прикрываются, на груди висят, никак от мамкиной сиськи не оторвутся.
ksena555• 12 января 2023
Ответ дляСанька-4b93
яка ж Ви все так людина
яке Ви маєте право заглядати в чужий гаманець і вирішувати кому куди їхати???
Трішки обороти збавте
автор Борисфенка • 12 января 2023
Ответ дляdjianni
А можна таке питання )
Чому вирішили піти з медицини?
Розчарувалися? Або фінансове питання
В принципі це все я розумію
Тому що у підсумку отримуєш стетоскоп і кабінет, в якому маєш допомогати людям, які вірять, що медицина всесильна.
А реалії інші. Багато чого ви вже перерахували.
Деякі мої одногрупники залишилися в медицині, один став відомим пластичним хірургом, інша доцент в інституті, якій очолює її тато.
Більшість знайшли суміжні професії.
Санька-4b93• 12 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Так муж может профинансировать сие событие. На фронте вроде быч неплохую зарплату платят. Или он, тоже, на интернет- фронтах в основном воюет?
Санька-4b93• 12 января 2023
Ответ дляoksigen_ks
Сколько?
Так ребенку ж 10 вроде, или она и перед его рождением тоже считала что ей не надо вытрачать зусылля на какую то работу?
Санька-4b93• 12 января 2023
Ответ дляksena555
яка ж Ви все так людина
Трішки обороти збавте
Ага, страшна я людына. Приведите, пожалуйста факты научных исследований, о которых вы говорили? А то получается, вы тоже как людына не очень
Элочка LA• 12 января 2023
Ответ дляСанька-4b93
Вполне верю, что муж настаивает на её сидении в Германии. Мужчина только жить начал, а тут назад на метле прилетит и бредом своим мозг выносить будет. А ей чего не посидеть на шее там , пока можно? Вполне возможно , что у мужа доходы упали, а эта мадам напрягать себя работой для поддержания экономики своей страны - не будет. Она себе информационный фронт здесь придумала.
irina _d• 12 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Так, я в роздумах. Те, що я бачу, позитивне для тих, хто хоче тут жити десятиріччями. В мої плани це не входить, я повернуся.
Зачем?)
Элочка LA• 12 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Більшість знайшли суміжні професії.
У підсумку отримуєш те, чого варті твої знання та вміння.
oksigen_ks• 12 января 2023
Ответ дляСанька-4b93
Сколько?
В теме от 4.02.2020 писала, что 12 лет дома сидит
Nuisance• 12 января 2023
Ответ дляСанька-4b93
Може ви нарешті перестанете казати автору, що вона має робити і яким чином фінансувати? Почитаєш таких як ви і одразу спадає на думку, що німці дійсно набагато кращі.
Nuisance• 12 января 2023
Ответ дляСанька-4b93
Заздрісна і злостива ви людина.
oksigen_ks• 12 января 2023
Ответ дляСанька-4b93
Сколько?
Удалено администрацией...
irina _d• 12 января 2023
Ответ дляZelenkа
Причому тут окоп, в Києв чого не їдете?
Сцыкотно нашей охрененной защитнице Киева
автор Борисфенка • 12 января 2023
Ответ дляNuisance
Не звертайте уваги, це москальські матрьошки розважаються.
Санька-4b93• 12 января 2023
Ответ дляNuisance
Заздрісна і злостива ви людина.
А заздристь к чему/кому?
Элочка LA• 12 января 2023
Ответ дляNuisance
Заздрісна і злостива ви людина.
Хіба Санька вказувала і розпоряджалася грошима автора? Вона поставила їй логічні запитання.
ksena555• 12 января 2023
Ответ дляСанька-4b93
діалог зазвичай ведуть з цікавими співрозмовниками, Ви себе вище проявили вже!
Так що гарного Вам дня!
Оксана-004e• 12 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Я тоже не еду домой все это время. Это 1000-1500 уе выкинуть минимум на дорогу на одного человека. А на двоих больше. Тупо жаль денег, что бы дома неделю сидеть без света в холодной квартире
irina _d• 12 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Война?
Та вы шо?
Бля, бегу тревожный чемодан собирать, а то живу в Киеве и не подсекаю опасность
ПыСы. Вы реально такая волшебная, или очередной спектакль?
Я подозреваю, что спектакль. То притомили уже всех, переигрываете лицом