Кондуктор автобуса• 12 января 2023
Дівчата хто замерзав при вагітності
Сьгодні чекала транспорт і трохи замерзла.Не критично, але всеодно переживаю чи не нашкодить це дитині, себе почуваю наче нормально
Забыла что?• 12 января 2023
Вы же беременная, а не больная. Никак это не повлияет. Легкой беременности
Кондуктор автобуса
• 12 января 2023
Ответ дляФедорино Горе
Авторе, це ви піднімали ковдру і важку шубу?
Не я
Просто Мария• 12 января 2023
Випийте гарячого чаю, зігрійтеся у ванні, але не занадто гарячою водою та під ковдрою.
ГугелП@лАмался• 12 января 2023
Я. Пішли за грибами. Замерзли груди. То страшне відчуття. Тепер гриби збирати то равно той стан.
Вишиванка• 12 января 2023
Лежала на сохранении , там медсестры в окна курили и оставляли на проветривании. В туалете,душевой было почти как на улице зимой. Был цистит.