Перебивала печінку. Ніби помила і все було ок Але печінка через маленькі отвори потрапила в середину, завонялося там, запах жахливий ( я замочила у воді, а воно ще й воду в себе набрало і булькає там( я вже і трясла ним, і крутила. Воно не розбирається. Тільки ремонт? Чи шо робити? Воно просто пахне так, навіть соромно нести в майстерню. Може спробувати самій розібрати, але не знаю як правильно. Фірма браун
Бутербродница• 12 января 2023
Положите в морозилку на несколько дней . Вода вымерзнет. Паштет тоже.
В следующий раз пользуйтесь ногой блендера
Утренняя зорька• 12 января 2023
Цю частину блендера не можна мочити водою, тільки витирати, я таку кришку замінювала, в мене мулінекс.
Белая и пушистая• 12 января 2023
Я не знаю можно ли эту часть замачивать в воде, но если можно, то попробуйте в горячий раствор перкарбоната. Такой порошок продают для усиления стирального порошка
А_я_ЛОЖУ!• 12 января 2023
У меня там постоянно вода, мою в посудомойке. Просушиваю потом на батарее.