Детские_Будут?• 12 января 2023

ЗП менеджера в офісі на віддалені

Якщо б вам зараз була потрібна робота, ви б погодились на такі умови?
Офісна нескладна робота, по типу оператора, по трудовій - менеджер, 4 дня віддалено вдома по 8 годин, один день в офісі з 8-17.
Якщо немає світла все одно потрібно бути онлайн за ноутом.
зп 11 тис
Втомилась так працювати, цікаво чи легко знайти на такі умови людину
Ви б погодились на такі умови та зп?
Результат:
вже голосів: 60
39 (65%) Так
13 (21.67%) Ні
8 (13.33%) Результати
КондуктЕр тролейбуса• 12 января 2023
Легко знайти на такі умови

Белочкой зови• 12 января 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Легко знайти на такі умови
Ні, не легко. Я бути онлайн коли світла нема?
КондуктЕр тролейбуса• 12 января 2023
Ответ дляБелочкой зови
Легко..така робота навіть є 6 тис плюс відсоток від продажу. В сумі виходить 11-12 тис грн, і люди працюють, шукають кафе з генераторами і т.д.
ВЫВсеВрете• 12 января 2023
Кавярні з нетом треба пошукати
Пошаманю• 12 января 2023
Погодилась, але паралельно шукала б щось чи вище платнею, чи щось, що більше до душі по умовам
Вишиванка• 12 января 2023
Ответ дляБелочкой зови
Павербанк
автор Детские_Будут? • 12 января 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Легко знайти на такі умови
Так, по результатам опитування бачу що дійсно ви праві, люди погоджуються на такі умови праці (

Боюсь признаться• 12 января 2023
Конечно с радостью.Есди меня возьмут с образованием 9 классов
дама_из_декрета• 12 января 2023
Я б з радістю до Вас влаштувалась
Морковна• 12 января 2023
У меня такая зп, только работаю я когда мне удобно и нет определённого времени, сколько я должна быть онлайн. Нет света - не работаю. В офис ездить не надо. За такие условия как у вас - не согласна.
автор Детские_Будут? • 12 января 2023
Ответ дляБелочкой зови
Забыла написать, до можна їздити в офіс скільки потрібно, там завжди є світло та інтернет
автор Детские_Будут? • 12 января 2023
Ответ дляБелочкой зови