Мая твая не панимать• 12 января 2023

Як фотографам в такий холод працювати?

Можливо, питання й конкретно до фотографів. Як виходите з ситуації?
Джусс• 12 января 2023
Одеваете термо и идете на фотоохоту.

ТебеОноНадось• 12 января 2023
Ответ дляДжусс
Одеваете термо и идете на фотоохоту.
Термо не гріє)))) тим більш робота коли потрібно стояти на одному місці
Джусс• 12 января 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Вы не то термо одевали. Настоящее термо продается в спортмагазинах Термо не должно имень ни хлопка, ни шерсти в составе.
Fotografkiev• 12 января 2023
Вляглися тепло, взяли з собою чай, якщо ще є машина, то супер. Не знімати на вулиці 3 години, а робити перерви і грітися у машині, кафе чи іншому приміщенні.
Я вчора з дітьми на вулиці в -5 цілу годину гуляла і це вони бігали, а я круги ходила, щоб не змерзнути. І норм.
Моделям (клієнтам) ось кому гірше - вони завжди мерзнуть більше, бо не натягнуть на себе купу одягу.
Безникая• 12 января 2023
А как журналистам? А как энергетикам? Автор, много людей работает на улице в холод и ничего
Джусс• 12 января 2023
Почитайте о принципах многослойности в одежде зимой. А чтобы наверняка не замерзнуть, надо двигаться, даже на месте. И горячий чай должен быть всегда с собой.
Дама-мадама• 12 января 2023
Ответ дляДжусс
та хоть какое, термобелье создано для активного движения во время морозов, а не стояния, погуглили бі что-ли если не знаете

Гербария• 12 января 2023
Дивне питання. Запитайте у продавців на базарі, вони поділяться секретами
Вам на форум якийсь,де фотографи сидять, там більше дізнаєтеся
Мой_ужин• 12 января 2023
Ответ дляГербария
у продавцов на базаре не стоит))) они спиртным согреваются
Джусс• 12 января 2023
Ответ дляДама-мадама
Расскажите, какие функции выполняет термобелье.
Гербария• 12 января 2023
Ответ дляМой_ужин
Піду розкажу це мамі подруги, а то вона не знає,що вона вже 30 років як п´є,а вона то не п´є)
Так можна звинуватити будь-яку людину будь-якої професії,яка працює на вулиці,але ж це не стане правдою)
Козачка• 12 января 2023
Ответ дляДжусс
Отводит влагу от тела.
Джусс• 12 января 2023
В Юникло есть классная линейка термоодежды - Uniqlo Heattech.
Джусс• 12 января 2023
Ответ дляДама-мадама
Я не думаю, что фотограф постоянно стоит как столб, без движения.
автор Мая твая не панимать • 12 января 2023
Основне питання якраз в тому, як бути з руками? В рукавицях сильно не пофотографуєш.
Дама-мадама• 12 января 2023
Ответ дляДжусс
я так и поняла что вы гуглом пользоваться не умеете))

Виходячи з назви, можна подумати, що термобілизна призначена для збереження тепла, але це твердження частково помилкове. Основна і єдина задача термобілизни – це відведення вологи, яка утворюється при активному русі, власне, внаслідок чого і здається, що нам тепліше.
Джусс• 12 января 2023
Ответ дляДама-мадама

Ничего вы не знаете. Я писала только из своего опыта. В мороз любила носить термобелье.
ФруктЕщеТот• 12 января 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Обрізати теплі перчатки
Великий сатирик• 12 января 2023
мати на шиї вірьовку з рукавицями, як у рибалок, з натуральної овчини(я такі купила в секонді, як взимку торгувала на базарі) періодично звгрівати руки. взуття мене гріло тільки уггі, з 2-3 парами шкарпеток, одні з яких вязані з шерсті.

Наездница• 12 января 2023
Холодно вам?!? Холодно мужикам в окопе под бахмутом и рядом , в минус 19 сутками в мерзлой земле сидеть. Вот там холодно, а вы можете и согреться, способов вагон,не высасывая проблемы из пальцев.....
Разачаровусь_очень_быстро• 12 января 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Никак. Перчатки с открытыми пальцами. Периодически греть. Но фотограф не работает 12 часов на морозе, уже легче.
Ответ дляНаездница
Для того і створений форум, аби обговорювати різні питання. А ви, шановна, не «приплітайте» хоч сюди тему війни. Без вашого коментаря ніби ніхто й не знав цього, всі ж в бункерах сидять, новин не читають.