Маша хороша• 12 января 2023

Компульсивне переїдання

В кого є така проблема? Як ви її вирішили чи живете з цим.
Корсет_на_шурупах• 12 января 2023
У меня.
Развелась с абьзером - вот решение. Уже легче стало.

Японский Городовой• 12 января 2023
Послухаю. В мене з шоколадом така фігня трапляється. Не можу їсти трошки. Або взагалі ні крихти місяцями, або просто все підряд як пилосос
ПоЗиТиВнАя• 12 января 2023
Ответ дляЯпонский Городовой
И я люблю шоколад
ЧукИГеки• 12 января 2023
Сложно. Раньше флуоксетин хорошо помогал , теперь нет.
Мать драконов• 12 января 2023
Тоже столкнулась с этой проблемой, родила ребенка одна и понеслась, плюс 10 кг🤦‍♀️
автор Маша хороша • 12 января 2023
Не знаю,як це закінчити трапезу з легким голодом ..якщо солодкого то півкіло, якщо яблуко то штук 6-7...чекаю п´ятниці весь тиждень, щоб нарешті нажертися...
Аноним Секретарь• 12 января 2023
Авторе, дзеркало -самий кращий мотиватор. В мене тільки пузо виротає. Так я собі так не подобаюсь, що беруся за розум. Якщо зосередитися, включити мозок і мати мотивацію. то справи налогоджуються.
Фима Собак• 12 января 2023
Ответ дляМаша хороша
гиги) я розкидаю по тарілкам на 5 чол і з’їла б добавку, та вже нема. Судячи з тут прочитаного, я жру небагато та схуднути не дуже получається. 75/168 На свята так втиснула- дихати було важко. Сидяча робота, влітку тільки двіж на городі, тоді й худну 2-3 кг. На ніч не люблю переїдати, помітила - тоді погано спиться.
Добрая свекровь• 12 января 2023
Ответ дляМаша хороша
Це ж наслідок, треба боротися з причиною (зазвичай психологічною, стреси, нерви, самотність і т.і)
Колись мені допомогло - жерти але без почуття провини, у задоволення. Буквально, тиждень-другий, стало не цікаво, бо більше не заборонений плод. Підключила інтервальне харчування.