Не за Будка• 12 января 2023

Як розпізнати алкаша?

Зустрічаюсь з чоловіком три міс. Бачимось 1-3 р в тиждень.Він за рулем майже завжди. Проблем з алкоголем я у нього не помічала, п´яним не бачила. З перегаром теж ні разу не приїжджав. На романтік вечерях міг випити, як і я, по бокала вина. Але одна знайома каже, що він любить випити, що розвівся через це. Каже, напевне приїжджає від тебе і бухає. Дівчата, що видає алкаша? Як його перевірити? Не хочеться потім з´їхатись разом жити і щоб сюрприз був
ТетяСвета-МечтаПоэта• 12 января 2023
Юра опять развлекается

РозаЛюксен• 12 января 2023
Ответ дляСофия-fe88
Ооо, у меня отец был алкоголик. Поэтому я их вижу за версту. По лицу сразу можно определить.
Та не, такие были,что и не скажешь,пока пробку не понюхает,и все не остановится пока деньги не закончатся.
автор Не за Будка • 12 января 2023
Ответ дляБайденовцы1996
Юра опять развлекается
Рада за вас
автор Не за Будка • 12 января 2023
Ответ дляГоловная
Может человек бросил
Сьогодні кинув, завтра почав)
автор Не за Будка • 12 января 2023
Ответ дляЦветик-семицветик
Предложите забухать с ним или сыграть в игру кто кого переплетается
Короче треба брати бутль і їхати в гості
Цветик-семицветик• 12 января 2023
Ответ дляНе за Будка
Отета правильно 👍
Просериарила молодость• 12 января 2023
Не алкоголик он по вашему описанию.
Возможно раньше больше выпивал и про это вам и говорят

Цветик-семицветик• 12 января 2023
Ответ дляБайденовцы1996
Юра опять развлекается
Юра-Стаканюра
Персонаж Аноним• 12 января 2023
Ответ дляСофия-fe88
Это если запойный? У меня знакомый пьет каждый день 150 водки, ничего по нему не видно.
Да и многие считают что это не алкоголик.
автор Не за Будка • 12 января 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Не алкоголик он по вашему описанию.
Тут може бути ситуація, що людина знаючи про свої проблеми дуже добре їх маскує
Обижулька• 12 января 2023
Вам потрібно з ним зустрітись вранці. Тоді будете чути чи є перегар. Ну і бажано, щоб це були вихідні, щоб точно не потрібно було йому за руль.
Але я щось більш ніж впевнена, що як такої проблеми немає. Можливо ваша знайома щось придумала, можливо колишня дружина наговорює.
автор Не за Будка • 12 января 2023
Ответ дляОбижулька
О ідея супер. В суботу в 8 ранку скажу, що апендицит схватив, щоб ювгом приїхав і мене в лікарню завіз. Тут вже ніяк не відморозиться. А я якраз занюхаю
Лукава Кішка• 12 января 2023
Наберите по телефону его вечерком
Просериарила молодость• 13 января 2023
Ответ дляНе за Будка
Если есть проблемы, то он бы не смог пить немного