СтелькаОТединицы• 12 января 2023
Стентирование сердца
Может кто то делал или близкие, знакомые. Ситуация следующая, подскажите, пожалуйста, мужу в течении 2 лет поставили 2 стента, ишемию ставят диагноз, сейчас будут ставить 3 стент - группу не дают, говорят не положено, может кто то сталкивался с таким? Работать не может постоянно сильная задишка, ну неужели при таком диагнозе не положено группа человеку? Наболело, простите(
СтелькаОТединицы
• 12 января 2023
Ответ дляВилами по воде
Ого(
Це на статинах?
А плавікс( від відторгнення) скільки часу після встановлення стенту п‘є?
Це на статинах?
Так статини сказали при стента х теперь постоянно пить
Мелочунь• 12 января 2023
Ответ дляВилами по воде
Аторвастатин 80
П‘є Сортіс
я п,ю роксеру сороковка, холестерин не знижаеться ніяк, більше дозу не лікар не дає, але останнім разом назначив ліпобон, за 2 місяця трохи знизилось, в мене був тяжкий інфаркт...
Вилами по воде• 12 января 2023
Ответ дляСтелькаОТединицы
Сразу после стента - Плавикс и постоянно Крестор, только дозировку ему меняли потом
Нам сказали мінімум рік плавікс пити
СтелькаОТединицы
• 12 января 2023
Ответ дляВилами по воде
Ого(
Це на статинах?
Плавикс пил по моему где то пол года, не помню точно уже
ДелайКак_Я• 12 января 2023
А який діагноз?Я так розумію інфаркту не було.Беріть виписку і йдіть до сімейного,спробуйте оформитися на мсек.Моя сестра щороку ходить до сімейного,оформляється і йде на мсек,часто лікуться,ну вона після дтп калічка.Пробуйте.
Мелочунь• 12 января 2023
Ответ дляВилами по воде
Ого(
Це на статинах?
я п,ю вже 5 років..
Аль_де_Барановна• 12 января 2023
Ответ дляСтелькаОТединицы
Скільки по часу пив плавекс? Є близька людина з стентами, але після інфаркту, групу дали 2 на рік.
Вилами по воде• 12 января 2023
Ответ дляСтелькаОТединицы
Статини так
СтелькаОТединицы
• 12 января 2023
Ответ дляМелочунь
Да, тоже не приятная вещь, держитесь, здоровья вам
Аль_де_Барановна• 12 января 2023
Ответ дляСтелькаОТединицы
Це мало. Нам сказали чітко рік, не менше після стентування, інкаше знову забьється( Але пьє брилінту.
Вилами по воде• 12 января 2023
Ответ дляМелочунь
я п,ю вже 5 років..
Плавікс?
В нас ще просто рік не пройшов, можливо теж так буде.А ви теж маєте стент?
Мелочунь• 12 января 2023
Ответ дляСтелькаОТединицы
дякую, я звикла, жива, та й добре, вам не дають, тому що інфаркту не було..
СтелькаОТединицы
• 12 января 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Там целый букет диагноз ставят и все на фоне ишемии
Вилами по воде• 12 января 2023
Ответ дляАль_де_Барановна
В мене шеф пив 3 міс, так йому сказали , через рік обстеження- не придився(
ДелайКак_Я• 12 января 2023
Ответ дляСтелькаОТединицы
То чого ви не оформляєтеся?
Мелочунь• 12 января 2023
Ответ дляВилами по воде
Плавікс?
так, пити пожиттєво, знайомий рік попив, добре почував, кинув, помер..
СтелькаОТединицы
• 12 января 2023
Ответ дляДелайКак_Я
То чого ви не оформляєтеся?
Так в том то и вопрос, говорят не было инфаркт - не положено ((
Мелочунь• 12 января 2023
Ответ дляСтелькаОТединицы
тоді пробуйте, добиватесь, почніть з сімейного..
Вилами по воде• 12 января 2023
Ответ дляДелайКак_Я
То чого ви не оформляєтеся?
Господи, певно потрібно виходити з теми
І так переживала, а тепер…ой, не до того коментаря
ДелайКак_Я• 12 января 2023
Ответ дляВилами по воде
Господи, певно потрібно виходити з теми
Чого переживаєте?
СтелькаОТединицы
• 12 января 2023
Ответ дляВилами по воде
Господи, певно потрібно виходити з теми
Да, я сейчас сижу вот вся на взводе и злая, ну как так (((у меня просто опускаються руки уже((деньги не малые и вроде надежду только нам дали и вот снова все сначала, у сойду с ума!!!
Вилами по воде• 12 января 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Чого переживаєте?
Тут пишуть, що за рік судини забилися з 50% до 90%, що все було ок, але людина кинула плавікс і померла( хоч наскільки я розумію, він більше для того, щоб не було відторгення)(((
Аль_де_Барановна• 12 января 2023
Ответ дляВилами по воде
Господи, певно потрібно виходити з теми
Не накручуйте себе!!! Нехай все буде добре. Моєму 55 років, не пьє, і не курить, дозу статинів знизили до 20мг, холестерин заг в нормі, але інші ще не зовсім. Можливо замінити статини, щось не підходить йому? Дієти притримуєтесь? Ходить кожен день?
ДелайКак_Я• 12 января 2023
Ответ дляВилами по воде
Плавікс мама приймала після інфаркту рік,я в Польщі купувала,дешевше так було,вроді це кроворозріджуючий.
Вилами по воде• 12 января 2023
Ответ дляСтелькаОТединицы
Автор, тримайтеся, підтримайте чоловіка. Але пробуйте домовитися за виписку( яка потрібна).Розумію, що так не має бути, але що зробиш
Вилами по воде• 12 января 2023
Ответ дляДелайКак_Я
В Польщі теж беремо, так надійніше і дешевше в 2,5 рази
СтелькаОТединицы
• 12 января 2023
Ответ дляВилами по воде
Девочки, спасибо всем за поддержку!! Будем что то решать, асем мира и здоровья!
СтелькаОТединицы
• 12 января 2023
Ответ дляВилами по воде
Вы сейчас в Польше?
Аль_де_Барановна• 12 января 2023
Ответ дляСтелькаОТединицы
Главное, чтобы не было инфаркта! Для это и стентируют. Может вам обратиться в другое место? Хотя сейчас время такое( Мы в Киеве, в институте сердца, цены зашибись.