Царь-Матушка• 12 января 2023
Чому ми не любимо невпевнених в собі людей
Чому одразу до таких людей може проявлятися пасивна агресія
Чики-брык• 12 января 2023
Людям нужно куда-то сливать негатив, а это легкий способ, как это не печально..
Госпожа_тамагочи• 12 января 2023
Кто такие мы и сколько вас?
И да, не любить кого-то без причины- признак проблем с психикой
БеллаДонна• 12 января 2023
Потому что они забирающие.
Есть люди с которыми приятно, идёт взаимное обогащение от общения, а есть те (неуверенные) с которыми, как будто к соплям прикоснулся.
Вапщета• 12 января 2023
Якщо людина не може сформувати свої інтереси, то ніхто не буде соплі витирати і жаліти, жалілки не вистачає на всіх.
Іще я зтикалася з такими людьми котрі завжди бідні (нещасні, пожалійте їх, вони нічого не вміють, всі будуть їм допомогти бо шкода) а насправді вони мали грошей стільки за місяць, що я за три роки не зароблю на офіційній роботі.
Хитрушка-чекушка• 12 января 2023
Не знаю, я наверное, наоборот, даже жалею и помогу советом. Но у меня эмпатия зашкаливает.
Хитрушка-чекушка• 12 января 2023
Ответ дляВапщета
Не, хитрожопых я тоже не люблю.
Фекла Персиковна• 12 января 2023
І я помітила, що ’їздять’ на добрих та спокійних, а впевнені і хамовиті ’на коні’ от так деякі самостверджуються за рахунок слабших(((
Царь-Матушка
• 12 января 2023
Ответ дляВапщета
До чого тут жалілка? Я говорю про невпевнених в собі людей, із низькою самооцінкою, ні про шо взагалі
Секретница• 12 января 2023
Люди зазвичай не дуже відгукуються про тих, хто їм незрозумілий зненацька чи взагалі просто одним словом - він якийсь диб@л
Укр_жіночка• 12 января 2023
Ответ дляЦарь-Матушка
А почему их нужно любить или не любить?
Ну такой характер у них...
Царь-Матушка
• 12 января 2023
Ответ дляСекретница
Ось я якраз про це
Эскиз бесконечности• 12 января 2023
Мне кажется это инстинкты с первобытного строя. Типа с уверенными в себе проще охотиться и выжить. А с неуверенными можно попасть в пасть к тигру
Любавишна• 12 января 2023
Ответ дляФекла Персиковна
Ездят на слабохарактерных и неуверенных в себе. Не путайте с добротой.
Вапщета• 12 января 2023
Ответ дляЦарь-Матушка
А про що ви спитали?
Чому ви не любите невпевнених людей? Мямля!
А чому їх потрібно любити?
Бо в них низька самооцінка!? І що з того?
Чому люди котрі чомусь невпевнені в собі хочуть від усіх інших щоб їх зрозуміли і простили їм їх поведінку? Полюбили невпевнених разом з їх тараканів. Тому що вони бідні нещасні,....
Чому люди агресивно ставлення до таких мямля? Автор ви самі знаєте відповідь на це питання - тому що це проблема не оточуючих а мямля.
А чому їх потрібно любити?
Царь-Матушка
• 12 января 2023
Ответ дляВапщета
А про що ви спитали?
А чому їх потрібно любити?
Так така людина нікому нічого поганого не робить, а її не люблять апріорі, бо вона така є
Вапщета• 12 января 2023
Ответ дляЦарь-Матушка
А чому всі повинні любити таку людину? Так вона така є.
Чиї це проблеми? Оточення? Людини що мямля? Така поведінка провокує агресію тому що людина апріорі поводиться як жертва.
Поки людина не вилізе зі своєї ракушки поки до неї будуть ставитися як до жертви- мямлі.
Ніхто не зможе змінити людину поки вона сама не захоче це зробити. Якщо людині зручно бути в ролі жертви то вона і далі буде жертвою.
Манька Галченок• 12 января 2023
Ответ дляЧики-брык
Що саме цікаве в собі гівенця не помічають, ті що люблять іншим кістки обмити
Недавно на роботі цю тему підіймали. Дехто визнав, що зливають свій негатив, бо знають що у відповідь не прилетить
Манька Галченок• 12 января 2023
Тільки я не про невпевнених, а просто не агресивних, добрих, але без стержня. Про невпевнених не можу сказати. Бо невпевнена людина може по різному розкриватись. Бути агресором в тому числі.
Манька Галченок• 12 января 2023
Ответ дляВапщета
Фу, ви так гидко написали. Якщо хтось отримує задоволення принижуючи інших, то причина саме в цій людині, ці відмовки про провокацію жертви така тупість. Просто людина знає що їй не прилетить, тому показує себе справжню. Перед іншими блазує чи тримає марку. Нормальна людина ніколи не принижуватиме іншого.
Манька Галченок• 12 января 2023
Ответ дляЛюбавишна
А що поганого у м´якому характері? Таких людей багато.
Любавишна• 12 января 2023
Ответ дляМанька Галченок
Где Вы увидели в моем посте о мягком характере?
Манька Галченок• 12 января 2023
Ответ дляБеллаДонна
Потому что они забирающие.
У вас немає своїх внутрішніх ресурсів?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 января 2023
Ответ дляМанька Галченок
Мені взагалі страшно стало, читаючи таке. У людини можливо характер спокійний і неконфліктий. В школах такі дуже впевнені в собі спокою тихим дітям не дають.
БеллаДонна• 12 января 2023
Ответ дляМанька Галченок
У вас немає своїх внутрішніх ресурсів?
Я писала про взаимный обмен, а не про вампиризм.
Читайте внимательнее, чтобы не задавать глупых вопросов.
Бесполезно отдавать не любитель. Если ничего не получаю взамен, общение не интересно.
Вапщета• 12 января 2023
Ответ дляМанька Галченок
Я написала так як є.
Якщо людина поводиться як жертва до неї відповідне ставлення.
Як би ви тут мене не обвинувачували безпідставно в такому ставленні.
Але люди агресивно ставляться до таких жертв. Так і є якщо людина знає (розуміє) що їй не прилетить у відповідь то відповідно поводиться як бидло. І ніхто це не змінить окрім жертви.
Аноним_Русалка• 13 января 2023
Ответ дляВапщета
Я написала так як є.
Якщо людина поводиться як бидло, то вона і є бидло. І не в жертві справа. Так, є люди, які не вміють за себе постояти. Ніхто не зобов´язаний їх любити, жаліти чи щось таке.
Але нормальна людина не буде поводитися як бидло, навіть якщо знає, що їй не прилетить у відповідь.
Аноним_Русалка• 13 января 2023
Ответ дляВапщета
А про що ви спитали?
А чому їх потрібно любити?
А недоліки і таргани у всіх є. Як можна виправдовувати агресію на характер людини?
Так і булінг можна виправдати, і домашнє насильство і що завгодно. Ну а що, це виходить провина жертви, що вона викликає агресію у когось там.
Фиктивная• 13 января 2023
Ответ дляВапщета
А як вилізе - стане Джокером.
Тоді вже ролі поміняються