13 января 2023

Відносини на відстані

Хто познайомився з чоловіком з іншого міста/ країни. Зустрічі були. Ви спілкуєтеся далі з іншими? При цьому ж ви розумієте, що і він також може спілкуватися. І от мене цей момент прямо викликає дикі приступи ревнощів. Що навіть хочеться перестати спілкування і не продовжувати. Але ж , я також спілкуюся!!! У самої завжди є "френд зона", запасні варіанти.
HelenWWW 13 января 2023
Был опыт отношений на расстоянии длиной в полтора года. За это время было 3 встречи. На тот момент были доверительные отношения, ревности не было. Общалась с мужчиной каждый день по видео, были редкие исключения, что или я не могла на связь выйти или он, но это очень редко.
автор Фима Собак 13 января 2023
Ответ дляHelenWWW
Был опыт отношений на расстоянии длиной в полтора года. За это время было 3 встречи. На тот момент были доверительные отношения, ревности не было. Общалась с мужчиной каждый день по видео, были редкие исключения, что или я не могла на связь выйти или он, но это очень редко.
Ще з кимось спілкувалися в той час,?
HelenWWW 13 января 2023
Ответ дляФима Собак
Ще з кимось спілкувалися в той час,?
Нет, не было смысла.
автор Фима Собак 13 января 2023
Ответ дляHelenWWW
Нет, не было смысла.
Трьох зустрічей вистачило? Навіть трішки не було думок, що міг ще з кимось бути?
ОДЕССКИЙ ХОЛОСТЯК 13 января 2023
Ответ дляФима Собак
Ще з кимось спілкувалися в той час,?
Коли з´являлися відчутя то ні,тому що плутанина починається)
Слухи-руки не распускаю 13 января 2023
Ответ дляФима Собак
Трьох зустрічей вистачило? Навіть трішки не було думок, що міг ще з кимось бути?
Вы всех по себе судите?
Не понимаю смысла таких отношений если у вас есть встречи с другими.
автор Фима Собак 13 января 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Вы всех по себе судите?
Не понимаю смысла таких отношений если у вас есть встречи с другими.
То питання не вам було
HelenWWW 13 января 2023
Ответ дляФима Собак
Трьох зустрічей вистачило? Навіть трішки не було думок, що міг ще з кимось бути?
После первой встречи, мой теперь уже муж подал документы для оформления визы невесты К1, и это говорило о серьезности намерений. И я знала о его чувствах ко мне, поэтому даже и не думала что может быть кто-то другой у него.
автор Фима Собак 13 января 2023
Ответ дляHelenWWW
После первой встречи, мой теперь уже муж подал документы для оформления визы невесты К1, и это говорило о серьезности намерений. И я знала о его чувствах ко мне, поэтому даже и не думала что может быть кто-то другой у него.
Чудова історія
HelenWWW 13 января 2023
Ответ дляФима Собак
Чудова історія
Спасибо 😉 Желаю и вам найти свою любовь☺️
автор Фима Собак 13 января 2023
Ответ дляHelenWWW
Спасибо 😉 Желаю и вам найти свою любовь☺️
Дякую
ОДЕССКИЙ ХОЛОСТЯК 13 января 2023
Ответ дляФима Собак
Трьох зустрічей вистачило? Навіть трішки не було думок, що міг ще з кимось бути?
А ви ще с кимось зустрічаєтесь?
автор Фима Собак 13 января 2023
Ответ дляОДЕССКИЙ ХОЛОСТЯК
А ви ще с кимось зустрічаєтесь?
Ні. Але спілкуюся. Більше як друзі.
ОДЕССКИЙ ХОЛОСТЯК 13 января 2023
Ну той і він тоді може спілкуватися як друг!)
автор Фима Собак 13 января 2023
Ответ дляОДЕССКИЙ ХОЛОСТЯК
Ну той і він тоді може спілкуватися як друг!)
)) в тому й річ. Я то розумію, що раз сама спілкуюся, то й що такого якщо він спілкується.
Але з іншого боку, я спілкуватися починаю коли відчуваю, що щось не те. А доказів немає
ОДЕССКИЙ ХОЛОСТЯК 13 января 2023
Так може тоді ну його,ще голову ламати,якщо ви не маєте довіри до нього!))
автор Фима Собак 13 января 2023
Ответ дляОДЕССКИЙ ХОЛОСТЯК
Так може тоді ну його,ще голову ламати,якщо ви не маєте довіри до нього!))
От я й вирішила запитати як у кого. Можливо то нормально для таких відносин, поки не перейде на той етап, що фізично разом
ОДЕССКИЙ ХОЛОСТЯК 13 января 2023
Ні,якщо є почуття,то то не нормально!
автор Фима Собак 13 января 2023
Ответ дляОДЕССКИЙ ХОЛОСТЯК
Ні,якщо є почуття,то то не нормально!
Цікаво, а чоловіки так само думають? Бо я з вами цілком згодна. І видалила б всих старих кавалерів. Але довіряти я не вмію.
ОДЕССКИЙ ХОЛОСТЯК 13 января 2023
Ответ дляФима Собак
Цікаво, а чоловіки так само думають? Бо я з вами цілком згодна. І видалила б всих старих кавалерів. Але довіряти я не вмію.
Я і є чоловік
автор Фима Собак 13 января 2023
Ответ дляОДЕССКИЙ ХОЛОСТЯК
Я і є чоловік
Цікаво) і навіть якщо бачитеся раз на декілька місяців - все рівно ні з ким в цей час не спілкуєтеся? Не дивитеся інші варіанти?
Тільки чесно. Тут же все рівно ніхто не дізнається.
Я такое 14 января 2023
Було декілька таких відносин. З одним 1 рік, з другим пів року. З чоловіком так зустрічались десь рік-півтора. Ніколи навіть таких думок, ні про кого не було. Я в собі занадто впевнена. А якщо Ви собі таке думаєте, то не теребіть собі нерви, Ви такая людина, такі відносини не для Вас. Ви постійно себе накручувати тільки будете.
автор Фима Собак 14 января 2023
Ответ дляЯ такое
Було декілька таких відносин. З одним 1 рік, з другим пів року. З чоловіком так зустрічались десь рік-півтора. Ніколи навіть таких думок, ні про кого не було. Я в собі занадто впевнена. А якщо Ви собі таке думаєте, то не теребіть собі нерви, Ви такая людина, такі відносини не для Вас. Ви постійно себе накручувати тільки будете.
Мабуть. Просто після того, коли тебе неодноразово зраджували, дуже важко потім довіряти людям.
Я такое 14 января 2023
Ответ дляФима Собак
Мабуть. Просто після того, коли тебе неодноразово зраджували, дуже важко потім довіряти людям.
Ну, зраджували і що далі? Вішатись, через це чи що?
Я так розумію Вас типаж такий манить, якщо неодноразово. Міняйте типаж чоловіків, та перестаньте бути фурією-жертвою. Це ж Ваші нерви,бережіть їх...і так час непростий(
автор Фима Собак 14 января 2023
Ответ дляЯ такое
Ну, зраджували і що далі? Вішатись, через це чи що?
Я так розумію Вас типаж такий манить, якщо неодноразово. Міняйте типаж чоловіків, та перестаньте бути фурією-жертвою. Це ж Ваші нерви,бережіть їх...і так час непростий(
Я що сюди з верьовкою і милом прийшла?)