Настенные трусы.• 13 января 2023
Пособие в Европе
С 1 января, вроде банковская система будет "открыта" к проверке счетов тех клиентов, кто получил защиту и пособие в Европе.. если есть и был баланс, и поступления, "попросят" вернуть пособие .. Кто уже столкнулся с этой проблемой, есть ли случаи?
Точный_сантиметр• 13 января 2023
Ответ дляНафаня Маня
Вот именно что вроде)
знову виїхавшими найбільше переймаються ті, хто не виїхав. Скажіть, правда цікаво?
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Ответ дляНастенные трусы.
А у этих пенсионеров были накопительные суммы ? Мы сейсас за накопительные суммы говорим
Я не знаю , що у кого було. В моєму близькому оточенні пенсіонерів немає тут
Солнечный зайчик• 13 января 2023
Ответ для100%
Как вы это себе представляете?))
Сколько десятков тысяч людей надо для этого трудоустроить😀
Подякуйте дорогим програмістам і айтішникам, завдяки їхній роботі автоматизували вже все, що можна, в тому числі банківську систему, так що скоро і люди на роботі стануть не потрібні. Перевірити стан вашого рахунку - це навіть менше хвилини часу, достатньо мати для цього повноваження.
100%• 13 января 2023
Ответ дляСолнечный зайчик
Хахаха, вы не были в Германии точно
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Ответ для100%
Хахаха, вы не были в Германии точно
Це точно) тут до діджитацізаціі ще років 10
Солнечный зайчик• 13 января 2023
Ответ для100%
Хахаха, вы не были в Германии точно
я вам з німеччини і пишу, на відміну від вас живу тут дуже довго, а не з березня 2022. німецький фінанцамт має право блокувати ваш рахунок, автоматично списувати податки і штрафи з вашого рахунку БЕЗ отримання на це вашої згоди і також перевіряти ваші банківські рахунки БЕЗ отримання на це вашої згоди. Джобцентр має подавати всю інформацію про вас у фінанцамт при отриманні запиту від останнього. Але ви можете і далі в це не вірити.
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Ответ дляСолнечный зайчик
Це все мабуть так і є. Але мені достатньо того, як я користуюся онлайн- банкінгом шпаркаси
100%• 13 января 2023
Ответ дляСолнечный зайчик
А кто вам сказал что я тут с березня? Стеклянный шар?😅🤣
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Ответ дляS.s.s.
странно
а если у вас накоплений 100000, вы что, обязаны сидеть на шее чужой страны?
Якщо у вас 100 тис і ви маєте до них доступ - виплат не буде. Якщо на сім’ю 60 тис - будуть виплати. Це в Німеччині
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Але про такі випадки, що були великі накопичення і люди не отримують виплати я тут не чула. Часто люди мають онлайн работу і відповідно зарплату. Не стають на джобцентр, виплат не отримують. Або зразу тут знаходять роботу і самі себе забезпечують. Накопичення все ж при бажанні можна приховати, мабуть
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Ответ дляS.s.s.
не будут, если вы получаете стабильно доход на карту.
все выехавшие сдают квартиры как минимум. это пример.
Так, дохід відрахують з виплат. Ми говорили не про дохід, а про попередні накопичення
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Авто, тим більше не укр номерах, тут зовсім не актив. Його продати тут майже нереально. Да і цього ніхто не вимагає. Більше того, отримувачі виплат навіть можуть тут купити собі недороге авто - до 7 тис
Чеширская кошечка• 13 января 2023
Ответ дляJul-Ap
Я тоже разбираюсь только, пытаюсь, пока больше вопросов.
Ко мне часто обращаются знакомые, подружки с вопросом таким. Я когда-то занималась по работе сбором информации по банковским счетам, но это было а рамках уголовных производств и было непросто, мягко говоря.
Но прилично лет прошло, все могло сильно поменяться, давно не сталкивалась.
Я просто зашла на подписанное соглашение
Потом начала искать инфо как это все происходит с другими странами …. Что требует и тд вообщем по максимуму
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Ответ дляS.s.s.
дайте посилання
Ми тут теж машиною, питань до машини немає)) посилання зразу я не дам, ця інформація є в місцевій групі, але шукати зараз не буду
Мона_Лиса• 13 января 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Улыбнули, как вы далеки от реалий
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Ответ дляМона_Лиса
Улыбнули, как вы далеки от реалий
Чому? Я живу в цих реаліях))
Солнечный зайчик• 13 января 2023
Ответ дляS.s.s.
авто рахується як накопичення?
рахується, як і нерухомість за кордоном
коли ви заповнюєте документи у джобцентр то вказуєте, чи є у вас авто, рік його випуску, ДЦ сам приблизно оцінює його вартість, і якщо вартість вище 7,5 тис., то його треба буде продати
нерухомість за кордоном - якщо ви подасте неправдиві дані, то рано чи пізно вам прийде штраф плюс вимога повернути всю виплачену соціальну допомогу+страховка-оплата аренди. якщо ви працювали і отримували доходи, але при цьому приховали цю інформацію - те саме. Також рахуються доходи членів вашої сім´ї (хто з вами прописаний), тобто якщо у вас немає, а наприклад у чоловіка чи дітей є - то це спільні доходи.
рахуються всі ваші активи - зарплата, нерухомість, акції, вклади у компанії, страхування життя, пенсійні страховки, наявність земельних ділянок і т.п.
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Ответ дляМона_Лиса
Улыбнули, как вы далеки от реалий
Ок, якщо ця інформація не потрібна і смішна, більше не відповідаю. До побачення!
Мона_Лиса• 13 января 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Чому? Я живу в цих реаліях))
Судя по предыдущему посту живете как украинский беженец, поэтому далеки от реалий
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Ответ дляМона_Лиса
Так, як біженець. Як я можу продати в Україні нерухомість і машину, якщо там війна, а я втекла від війни? Ще нічого не продавала. А у когось нерухомість в окупації
Солнечный зайчик• 13 января 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
закінчиться війна - ви змушені будете подати всі ці документи і довести, що ваша нерухомість в окупації і продати її ви не зможете. Документально довести, а не просто сказати.
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Ответ дляСолнечный зайчик
Я питала про це в джобцентрі - це не так