Настенные трусы.• 13 января 2023

Пособие в Европе

С 1 января, вроде банковская система будет "открыта" к проверке счетов тех клиентов, кто получил защиту и пособие в Европе.. если есть и был баланс, и поступления, "попросят" вернуть пособие .. Кто уже столкнулся с этой проблемой, есть ли случаи?
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Ответ дляСолнечный зайчик
закінчиться війна - ви змушені будете подати всі ці документи і довести, що ваша нерухомість в окупації і продати її ви не зможете. Документально довести, а не просто сказати.
А чому я мушу її продавати? Я повернуся і буду там жити після війни
Солнечный зайчик• 13 января 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
І чим мені допоможе тут жити земельна ділянка в Україні?
ви її змушені будете продати. поки не продасте і не пред´явите документ про продажу від укр. податкової, до того часу вам соціальну допомогу будуть нараховувати в борг або не будуть платити.
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Ответ дляСолнечный зайчик
А жити потім я де буду? У мене тимчасовий захист. Після війни я поїду додому
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Ответ дляСолнечный зайчик
Ця інфорормація не правдива. Вона не стосується біженців від війни по 24 параграфу. Жоден сірієць не продав нічого в Сіріі, щоб джобцентру повернути)
S.s.s.• 13 января 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
це актив взагалі-то
Солнечный зайчик• 13 января 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Я питала про це в джобцентрі - це не так
запитайте ще раз, краще з хорошим перекладачем, що ви правильно зрозуміли суть відповіді
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Ответ дляS.s.s.
це актив взагалі-то
І що? Як я можу зараз ним користуватися?
S.s.s.• 13 января 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
де він? як ви до війни його використовували?
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Ответ дляСолнечный зайчик
Я була з хорошим перекладачем. А ви , напевно, виїхали абсолютно по іншій причині раніше. І вимоги до вас інші
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Ответ дляS.s.s.
Як дачу
Солнечный зайчик• 13 января 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
це не питання того, що ви зараз не можете цим активом скористуватися
просто не дивуйтеся, що після повернення в україну через певний час вам будуть приходити листи з проханням виплатити назад соціальну допомогу, яку ви отримували як біженець, і при цьому за німецькими мірками не були бідною.
S.s.s.• 13 января 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Як дачу
тобто у вас ще в Україні є основне житло?
Чеширская кошечка• 13 января 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Пенсіонери вказують, що отримують в Україні пенсію, на цю суму виплати зменшують. Хто аліменти отримує - так само.
Это во всех странах так
Даже детские
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Ответ дляS.s.s.
Так, є. Але мене там немає, я виїхала під обстрілами
Солнечный зайчик• 13 января 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
це ви просто ще не зрозуміли, що вимоги в німеччині однакові до всіх:-) і що це лише питання часу
Чеширская кошечка• 13 января 2023
Ответ дляТочный_сантиметр
знову виїхавшими найбільше переймаються ті, хто не виїхав. Скажіть, правда цікаво?
Не только в этом
Но это касается и тех кто работает
Если копнуть глубже
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Мені ніхто не пропонував щось продавати. Як і іншим))
Пополняю_Карму• 13 января 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Это во всех странах так
Даже детские
Мою маму не спрашивали о пенсии,меня о детских.
Солнечный зайчик• 13 января 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
вам і не будуть пропонувати. просто коли виявлять, що ви приховали певну інформацію, або закінчиться війна, то вас просто попросять надати документи про ваш фінансовий стан в україні, або будуть звіряти всі дані з даними українських реєстрів. Після того вже самі будете вирішувати, як вам легше - чи продавати, чи працювати і виплачувати назад.
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Ще запитають. У нас питали не зразу, а при подовженні виплат. Там це в анкетах потрібно указати
Чеширская кошечка• 13 января 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Авто, тим більше не укр номерах, тут зовсім не актив. Його продати тут майже нереально. Да і цього ніхто не вимагає. Більше того, отримувачі виплат навіть можуть тут купити собі недороге авто - до 7 тис
Это в Германии в других странах обязан продать и машину и имущество ….
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Ответ дляСолнечный зайчик
Квартира і дача - це не фінансовий стан. І я нічого не приховувала
Чеширская кошечка• 13 января 2023
Ответ дляМона_Лиса
Улыбнули, как вы далеки от реалий
В Германии можно иметь машину до 7 тыс
Солнечный зайчик• 13 января 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
ну то добре, що ви так думаєте
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
В Германии можно иметь машину до 7 тыс
Купити можна до 7 тис. А на якій ти приїхав - нікого не цікавить.
Чеширская кошечка• 13 января 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Їх така відповідь не влаштовує
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Ответ дляСолнечный зайчик
ну то добре, що ви так думаєте
Я не думаю. Я впевнена.
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Чим моя квартира мені тут допоможе? Напириклад, зняти квартиру потрібні гроші. Грошей у мене немає.
Солнечный зайчик• 13 января 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Я не думаю. Я впевнена.
я вам допоможу: за німецькими законами ви є власником виплаченої нерухомості, яка оцінюється у певну суму. Тобто, ви не є бідною людиною. Тому вам прийдеться доказати, яка ринкова вартість вашої нерухомості, і що ви справді на час війни не могли скористатися цим активом для забезпечення своїх витрат на життя. Це не я придумала, це німецькі закони.
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Їх така відповідь не влаштовує
Я навіть здогадуюся по якій причині вона в Німеччині, і чому українські біженці її так дратують))