Настенные трусы.• 13 января 2023

Пособие в Европе

С 1 января, вроде банковская система будет "открыта" к проверке счетов тех клиентов, кто получил защиту и пособие в Европе.. если есть и был баланс, и поступления, "попросят" вернуть пособие .. Кто уже столкнулся с этой проблемой, есть ли случаи?
Чеширская кошечка• 13 января 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Чим моя квартира мені тут допоможе? Напириклад, зняти квартиру потрібні гроші. Грошей у мене немає.
Ви можете продати та жити на ці кошти і країна яка вас прийняла не буде виплачувати домогу тобто зекономить гроші
Але я не розумію біженця які виїхали в низ інший статус … але із всеодно прирівнюють до біженців як типу сирійців
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Ответ дляСолнечный зайчик
я вам допоможу: за німецькими законами ви є власником виплаченої нерухомості, яка оцінюється у певну суму. Тобто, ви не є бідною людиною. Тому вам прийдеться доказати, яка ринкова вартість вашої нерухомості, і що ви справді на час війни не могли скористатися цим активом для забезпечення своїх витрат на життя. Це не я придумала, це німецькі закони.
А що доказувати, що там ракети літають? Ок
Солнечный зайчик• 13 января 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Я не знаю чим, я просто надаю інформацію про те, на яких умовах в Німеччині виплачується соціальна допомога.
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Як продати? Я тут. Квартира в Україні. І чого я маю продавати? Я там буду жити після перемоги!
Чеширская кошечка• 13 января 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Я навіть здогадуюся по якій причині вона в Німеччині, і чому українські біженці її так дратують))
Пробачте не зовсім зрозуміла
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
А якщо , наприклад, у сім’ї там квартира, жінка з дитиною в Німеччині, а чоловік вдома( це не мій випадок, просто приклад). Квартиру продати, чоловіка на вулицю, гроші Німеччині повернути виплати?))
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Ответ дляСолнечный зайчик
Умови мені розказали в Соціаламт і в Джобцентрі.
Чеширская кошечка• 13 января 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Я також уе не розумію
Та також не розумію чому біженець повинен продати якщо ви його всеодно відправите назад додому
Де йому потім жити ? Бути бомжем чи як … забрати все у біженця…
Я не розумію …
Щодо інших біженців то в них і інші правила біженства та їх додому не відправляють .
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Я також уе не розумію
Я не розумію …
Такого не буде. Все буде добре! Нам не в кредит гроші дають, а допомагають
Чеширская кошечка• 13 января 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Ні, там було написано, що якщо там хтось проживає з родичів то не потрібно продавати
Аде я не знаю чи у всіх країнах так
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Аде я не знаю чи у всіх країнах так
Де було написано?
Чеширская кошечка• 13 января 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Де було написано?
В новинах прочитала
Яле зараз мабудь не знайду
Але тепер, все буду зберігати , зоб для совєтчиці бути готовою відповісти на поставленні питання ))))
Чеширская кошечка• 13 января 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Наприклад в Швейцарії надають в кредит
Ви повинні все повернути якщо знайдете роботу, або ваші діти/батьки приїдуть впродовж наступних 10-15 років то вони повинні повернути
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Наприклад в Швейцарії надають в кредит
В Швейцарії друзі з березня. Їх про таке не попереджали)
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Ви серйозно вірите, що Німеччина прийняла мільйони біженців, платить їм гроші під заставу їхньої нерухомості і нікому про такі умови не сказала?) тоді в Україні після війни буде багато бомжів))
Чеширская кошечка• 13 января 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Нікого не попереджали
Але зараз всі хто працює отримую документ про суму яку повинні повернути та також це прописано в законі
Але не у всіх кантонах Швейцарії такі вимоги
Мона_Лиса• 13 января 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Я також уе не розумію
Я не розумію …
Отправляют и еще как, из запросивших убежище в лучшем случае процентов 10 получают
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Ответ дляМона_Лиса
Де таке?
Солнечный зайчик• 13 января 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
це ваша справа, вірити чи ні
ну чому ж бомжі, будуть як і в німеччині жити в орендованому житлі і працювати
Солнечный зайчик• 13 января 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Де таке?
в німеччині таке
Чеширская кошечка• 13 января 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Про це повинна думати держава , маю на увазі людей які втратили житло чи стали біженцями в ЄС

А не вони ….
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Ответ дляСолнечный зайчик
в німеччині таке
Німеччина всіх приймає, не вигадуйте. Ви в Німеччині? В якій землі?
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Ответ дляСолнечный зайчик
в німеччині таке
Тобто приїхали люди з Бахмута, а їм кажуть - не беремо вас, їдьте додому ?
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Боже, що тут тільки не прочитаєш… а хтось же й повірить
Чеширская кошечка• 13 января 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Конкретно напишите где неправда
Если вас это не коснулось это не означает что у других нет таких проблем
Чеширская кошечка• 13 января 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Если вас не затруднит напишите из какого вы города и в какой стране вы являетесь беженцем
А также работаете вы или нет
…. Просто интересно
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Конкретно напишите где неправда
Неправда, що приймає Німеччина лише 10 відсотків тих, хто приїжджає і просить захист. Приймають всіх!!! Жодній людині не відмовляють.
Деякі землі закриті вже, бо переповнені, але є землі які приймають.
Чеширская кошечка• 13 января 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Речь шла не о беженцах из Украины
Пополняю_Карму• 13 января 2023
Ответ дляСолнечный зайчик
Так это правила явно для граждан
Мадам Тю-лю-лю• 13 января 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Речь шла не о беженцах из Украины
Ні, ми про Україну тут говоримо. І це абсолютна неправда