Belosnezka1980• 13 января 2023

Що там в Соледарі?

Цілий день моніторимо новини, нічого не зрозуміло. Переживаємо, вчора племіник поїхав з відпустки в Бахмут-Соледар. Не відписується. Сьогодні замовила сорокоуст за ЗСУ, дай Бог їм сил.
Апель-синка• 14 января 2023
Ответ дляРойЛеля
А що ж буде далі?
Дальше про прогнозам с февраля по апрель жёсткие замесы, кровавые бои с неизбежными человеческими потерями
Для нас эта война действительно Великая и Отечественная, но рано или поздно закончится она неизбежно нашей Великой Победой.
А параша развалится на куски, и её жалкие обломки раздерибанят со всех сторон, мацква останется жопой мира, а её мнимое ’величие’ потонет в их вонючих болотах навсегда. Ну и ’собиратель земель руZZких’ войдёт в историю, как чокнутый бункерный карлик, посмевший угрожать всему миру ядерным пеплом, и закончивший свой бесславный путь, как и все грёбаные диктаторы - в крахе его бредовых имперских идей, позоре и плевках на на свой жалкий труп не только от врагов, но и от своих же граждан.
Очень в это верю и надеюсь.
MobyMoby• 14 января 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
От мені завжди цікаво, чому у рашистських і порошенківських тролей, завжди теми однакові?
На самом деле-это ужасно. Чувак уже опускается до такого скотского уровня и ради чего? Ну не светит уже ничего давно, а он все не успокоится
Леннешка• 14 января 2023
Как жаль наших солдат
Смотрю новости, столько раненных(( слов нет
Еленнн• 14 января 2023
Ответ дляWomAnn
Стыдно должно быть теперешним коррупционерам. Которые никак не нажрутся даже во время войны. Вот где стыд
Ви що,це наші нові олігархи,цвіт нації... ви нимо гордитись повинні,що в тяжкі часи вони не розгубилися,а як справді хороші менеджери,підійшли до справи.
elenze66• 14 января 2023
Ответ дляBusinkaKiev
Дайте источник, пожалуйста
Я теж це читала, що Залужний хотів відвести на 2 лінію, през не дозволив. Кидайте в мене тапки і називайте порохоботкою.
elenze66• 14 января 2023
Підписалася на Мадяра в Телеграмі. Він відео викладає як хєрачать русню в Соледарі. Для підняття духу можете глянути.
na-sha• 14 января 2023
Ответ дляlilu1990
Що значить не мрійте. Важко його захищати. Підіть і стійте там стіною. В глобальному плані він великої ролі не грає. Просто розвели навколо нього піар, ніби то сталінград якийсь. Рос самі і розвели. Бо перемог давно немає
Тому що ви йу-ню якусь пишите;Важко захищати всю Україну,чі ви думаєте,що всі інші території не важко, смертей немає.Якщо командування вирішило боротися за Соледар ,це означає ,що він важливий..І не вам вирішувати,коли і як віддавати території України.
Апель-синка• 14 января 2023
Ответ дляelenze66
Дайте ссылочку, хочется позитива. Ну или хотя бы правды.
Марафоны с весны не смотрю, противно
na-sha• 14 января 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Я и про Соледар чуток новостей знаю. Муж перед сном в Ютубе смотрел, и я рядом краем ухала слушала. Но если написать, так это ж к утру опять забанят
Ви новини з Ютубу берете?🤣Тоді все ясно.. скрізь зрада.
Viktoria_St• 14 января 2023
Ответ дляАпель-синка
Марафоны с весны не смотрю, противно
Не до мене прохання, але ось https://t.me/robert_magyar/
Люсильда.ua• 14 января 2023
Ответ дляna-sha
Я - ні. Читаю офіційну пресу, дивлюсь новини по телевізору.
na-sha• 14 января 2023
Ответ дляelenze66
Так на заборі теж багато чого написано,але ж ви не всьому вірите?
Я в таке не вірю..Як що головнокомандуючий і президент діяли б не в тандемі ,то війну ми програли ще на початку.Думаю,що президент повністю довіряє Заслуженому і його діям!!!І не ходіть по рашоботам і не збирайте таку інформацію,вони все зроблять для того щоб посіяти недовіру до командування..
Реверанс• 14 января 2023
Ответ дляna-sha
В якому тандемі ??
Офіс постійно з претензіями і до Залужного і до Марченка.
Ще подивіться із-за яких дій ЗСУ відходило з Лисичанська та Севера.

Тандем
lovely• 14 января 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Эти сводки у вас прямо с генштаба,надо понимать?
Заслужений по дружбі поділився
L-i-s-a-92af• 14 января 2023
Ответ дляelenze66
ДЕ читала? Давайте посилання!
elenze66• 14 января 2023
Ответ дляАпель-синка
Марафоны с весны не смотрю, противно
Просто в Телеграмі набираєте Мадяр. Вчора ввечері відео виклав як Хаймарс навів на зборище орків, нових чмобіків. Краса !
Люсильда.ua• 14 января 2023
Новини по Соледару
На западной окраине Соледара развевается украинских флаг.
Видео снято сегодня, в 11:13.

А пригожин выехал в питер.
У вагнеров огромнейшие потери.
Боятся, что их сейчас будут сливать.

Соледар – Украина 🇺🇦
Оборона города продолжается!
Tata_F• 14 января 2023
Господи, Вищі сили, допоможіть нашим воїнам та захистить їх
Love more• 14 января 2023
Ничего удивительного.оатавлчют выжженую землю.не впервой.
И ,Соледар-это город,а не поселок!