Цілий день моніторимо новини, нічого не зрозуміло. Переживаємо, вчора племіник поїхав з відпустки в Бахмут-Соледар. Не відписується. Сьогодні замовила сорокоуст за ЗСУ, дай Бог їм сил.
Апель-синка• 14 января 2023
Ответ дляРойЛеля
А що ж буде далі?
Дальше про прогнозам с февраля по апрель жёсткие замесы, кровавые бои с неизбежными человеческими потерями
Для нас эта война действительно Великая и Отечественная, но рано или поздно закончится она неизбежно нашей Великой Победой.
А параша развалится на куски, и её жалкие обломки раздерибанят со всех сторон, мацква останется жопой мира, а её мнимое ’величие’ потонет в их вонючих болотах навсегда. Ну и ’собиратель земель руZZких’ войдёт в историю, как чокнутый бункерный карлик, посмевший угрожать всему миру ядерным пеплом, и закончивший свой бесславный путь, как и все грёбаные диктаторы - в крахе его бредовых имперских идей, позоре и плевках на на свой жалкий труп не только от врагов, но и от своих же граждан.
Очень в это верю и надеюсь.
Ответ дляWomAnn
Стыдно должно быть теперешним коррупционерам. Которые никак не нажрутся даже во время войны. Вот где стыд
Ви що,це наші нові олігархи,цвіт нації... ви нимо гордитись повинні,що в тяжкі часи вони не розгубилися,а як справді хороші менеджери,підійшли до справи.
Ответ дляlilu1990
Що значить не мрійте. Важко його захищати. Підіть і стійте там стіною. В глобальному плані він великої ролі не грає. Просто розвели навколо нього піар, ніби то сталінград якийсь. Рос самі і розвели. Бо перемог давно немає
Тому що ви йу-ню якусь пишите;Важко захищати всю Україну,чі ви думаєте,що всі інші території не важко, смертей немає.Якщо командування вирішило боротися за Соледар ,це означає ,що він важливий..І не вам вирішувати,коли і як віддавати території України.
Апель-синка• 14 января 2023
Ответ дляelenze66
Підписалася на Мадяра в Телеграмі. Він відео викладає як хєрачать русню в Соледарі. Для підняття духу можете глянути.
Дайте ссылочку, хочется позитива. Ну или хотя бы правды.
Марафоны с весны не смотрю, противно
Viktoria_St• 14 января 2023
Ответ дляАпель-синка
Марафоны с весны не смотрю, противно
Не до мене прохання, але ось
Люсильда.ua• 14 января 2023
Ответ дляna-sha
Ви новини з Ютубу берете?🤣Тоді все ясно.. скрізь зрада.
Я - ні. Читаю офіційну пресу, дивлюсь новини по телевізору.
Ответ дляelenze66
Я теж це читала, що Залужний хотів відвести на 2 лінію, през не дозволив. Кидайте в мене тапки і називайте порохоботкою.
Так на заборі теж багато чого написано,але ж ви не всьому вірите?
Я в таке не вірю..Як що головнокомандуючий і президент діяли б не в тандемі ,то війну ми програли ще на початку.Думаю,що президент повністю довіряє Заслуженому і його діям!!!І не ходіть по рашоботам і не збирайте таку інформацію,вони все зроблять для того щоб посіяти недовіру до командування..
Ответ дляna-sha
В якому тандемі ??
Офіс постійно з претензіями і до Залужного і до Марченка.
Ще подивіться із-за яких дій ЗСУ відходило з Лисичанська та Севера.
Тандем
L-i-s-a-92af• 14 января 2023
Ответ дляelenze66
ДЕ читала? Давайте посилання!
Люсильда.ua• 14 января 2023
Новини по Соледару
На западной окраине Соледара развевается украинских флаг.
Видео снято сегодня, в 11:13.
А пригожин выехал в питер.
У вагнеров огромнейшие потери.
Боятся, что их сейчас будут сливать.
Соледар – Украина 🇺🇦
Оборона города продолжается!
Видео снято сегодня, в 11:13.
А пригожин выехал в питер.
У вагнеров огромнейшие потери.
Боятся, что их сейчас будут сливать.
Соледар – Украина 🇺🇦
Оборона города продолжается!