Belosnezka1980• 13 января 2023

Що там в Соледарі?

Цілий день моніторимо новини, нічого не зрозуміло. Переживаємо, вчора племіник поїхав з відпустки в Бахмут-Соледар. Не відписується. Сьогодні замовила сорокоуст за ЗСУ, дай Бог їм сил.
Марго_1427• 14 января 2023
Ответ дляlilu1990
Столько погібших у кого?
Или у нас потерь нет по вашему ?
Renesmeе 16• 14 января 2023
Ответ дляElenaMari
Вони самі вийшли, їх ніхто там не гнав. В них їнші плани и ми бачимо плани в них страшні(
От взяла і просто так вийшла русня, Боже дай мені сили спокійно це все читати бо вже нічких нервів не вистачає
svetlapanna• 14 января 2023
Ответ дляСоната любви
07.‎01.‎2023 ГК ЗСУ генерал Залужний пропонує Зеленському перегрупувати оборону бахмутсько-соледарского району і відвести війська з району Соледару.
09.‎01.‎2023 командувач Сухопутними військами ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський відвідує війська, які обороняють Бахмут та Соледар. Після чого Зеленский забороняє Залужному проводити операцію по перегрупуванню.
10.‎01.‎2023 Оперативне угрупування ЗСУ в районі Соледару потрапляє в оперативне оточення.
И напуркуа. Я кстати, тоже подобное где-то читала. А источник можно?
svetlapanna• 14 января 2023
Ответ дляРеверанс
Нагадало.
Народный депутат от партии ’Слуга народа’ Марьяна Безуглая прибыла на Донбасс, чтобы контролировать военные операции в качестве представителя от Офиса Президента. Об этом в Facebook рассказала украинская журналистка Янина Соколова, ссылаясь на знакомых военнослужащих.
https://focus.ua/politics/517916-sluga-naroda-bezu...

міста ми тоді залишили,після ’геніального’ командування.
Чому не залишити військовим їх справу?
Сирський Київ і Харків відстояв,і тут би справились без тупого командування з офісу президента
Судячи з усього, Єрмак знову мутить воду
Masushki2• 14 января 2023
Ответ дляЕленнн
...такими темпами патріотів викосять швидко, а потім, після війни, хто залишиться ??? Лисий з медалькою?
нажаль ви права.
в мене таке враження з березня (((
Or.Len• 14 января 2023
Ответ дляAlexsandra
Дійсно, я на початку тижня таке ж чула від подруги, у якої чоловік на днях під час завдання отримав контузію і в лікарні зараз.
Каже, що вони з автоматами проти тяжкої артилерії.
Їх на завдання пішло 11 чоловіків, а вернулося 4
Командир попався скотиною, відправляє як живе м´ясо.
Чоловік подружки високий, крепкий спортсмен. І коли начальство в лікарні дізналося, що його послали на завдання в окопи, то на командира верещало як не в собі, що командир повний ідіот, що на такі завдання послав такого бугая, а не малого і шустрого. Що не правильно розподіляє.
Ще розказувала, я ревіла в захльоп, що через постійні обстріли наші воїни, які загинули лежать на полях і їх ніхто не забирає. Бо ´дуже ризиковано. Що ті як бачуть наших, що виходять з окопів зразу стріляють, гранати кидають.
Каже, що там в основному обколоті наркомани русні.
Майже слово в слово таку ж інформацію знаю від двох наших знайомих...
Ще наслухалась ’жахів’ , але писати не буду - нікому від того легше не стане, нажаль 😔
Молитися і вірити в чудо 🙏
BusinkaKiev• 14 января 2023
Ответ дляСоната любви
Дайте источник, пожалуйста
WomAnn• 14 января 2023
Ответ дляMobyMoby
Порохоботы и тут вакханалию устроили! Вам не стыдно вообще?
Стыдно должно быть теперешним коррупционерам. Которые никак не нажрутся даже во время войны. Вот где стыд
MobyMoby• 14 января 2023
Ответ дляWomAnn
Нынешние от предыдущих ничем не отличаются. Возрастом разве что)
MobyMoby• 14 января 2023
Ответ дляBusinkaKiev
Дайте источник, пожалуйста
Да какой там источник?!
У них один источник-святий петро і його свита
AVIV@• 14 января 2023
Я тоже подобное слышала что выше девчонки написали...что с автоматом на танк, что много потерь, с 20 осталось 4...
Боже, якщо можешь, допоможи!!!
Евга-9246• 14 января 2023
Ответ дляsvetlapanna
У Сонати істочник? Ага, там самі істочники))
Евга-9246• 14 января 2023
Ответ дляMobyMoby
Да какой там источник?!
Удалено администрацией...
Люсильда.ua• 14 января 2023
Ответ дляSnake_dreams
Замітила, що самі чесні і правдиві відповіді тримаються тут недовго, до бану
А я уже не лише помітила, а й відчула сьогодні на собі. Була неприємно вражена і ображена.
vikaS• 14 января 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Помню Ваши темы .
Одну ночью прикрыли ,вторую вообще удалили .
Тут такое не любят.
Как удаляли быстро темы о войне в январе -феврале .
Люсильда.ua• 14 января 2023
Ответ дляvikaS
Помню Ваши темы .
Тут такое не любят.
Спасибо, что обратили внимание.
Я до сих пор в шоке. Так и не поняла, ЗА ЧТО?!
И вроде как в этих новостях ничего сверхъестественного не было. И источник официальный. И цифры (статистика) реальны.
Больше ничем делится не стану.
Опыт по писькам у мене невелик. И вообще войну такую *уйню читать неприятно. Но она почему-то приветствуется и удачно развивается. Прям фабрика троллей.
Люсильда.ua• 14 января 2023
Я и про Соледар чуток новостей знаю. Муж перед сном в Ютубе смотрел, и я рядом краем ухала слушала. Но если написать, так это ж к утру опять забанят
L-i-s-a-92af• 14 января 2023
Ответ дляElenaMari
Саме так, і крейсер москву вони самі затопили,бо старий вже
L-i-s-a-92af• 14 января 2023
Ответ дляСоната любви
Эти сводки у вас прямо с генштаба,надо понимать?
L-i-s-a-92af• 14 января 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
І назва теми під копірку від раша-тролів питання у коментах в ТГ-каналах в останні дні.
І тема є цікава про Донецьк у авторки...
От мені завжди цікаво, чому у рашистських і порошенківських тролей, завжди теми однакові?
nikolayev• 14 января 2023
Плохие новости из Соледара.
Я Жданова слушаю.

автор Belosnezka1980 • 14 января 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Цікава тема, це чи можна рублі обміняти на долари і переслати сюди? Поясню. Чоловіку повині повернути борг у $, розповідають, що не можуть обміняти і переслати, от я тут запитала.
автор Belosnezka1980 • 14 января 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Я не раша і не порошенківська фанатка. Вибачте, що не гарно тему назвала. Вночі тітка відписалась, що від Сергія прийшло смс-
все норм, живий. Дякую всім хто відписався.
Allka- skakalka• 14 января 2023
Ответ дляAlexsandra
Боже,в каком аду находятся наши воины ! Лишь бы вывели ,там говорят наши зашли в соляные шахты ,чтоб не было как Азовсталь .🙏
Апель-синка• 14 января 2023
Ответ дляBelosnezka1980
А про те, що набирають тих, що навіть в армії не служили, тиждень навчань і на 0, Вам не говорили? Вони стоять в ступорі, і говорять, що дальше не підуть. Іншим доводиться ще і за них відстрілюватись Про автомати проти арти, це теж правда. Корочє, наговорила я тут на пожизнєний бан.
Ну мы ж не тоталитарная параша с их режимом, чтоб пожизненные баны за правду получать.
То почему надо бояться озвучивать реальные факты?
автор Belosnezka1980 • 14 января 2023
Ответ дляАпель-синка
Ну, рашисткою мене вже обізвали. Тож забанити можуть запросто)
Апель-синка• 14 января 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Ну не админы же. А частное мнение какой-то одной советчицы - ну бывает, людям ненависть глаза застилает, на своих набрасываются. Война всё-таки жесткая идёт, в том числе и информационная. Что поделаешь, нервы не у всех как канаты. Иногда не хочется верить в эту реальность вообще, что с нами априори такое происходит. Хочется проснуться, и понять, что это был всего лишь страшный сон. Но увы.
автор Belosnezka1980 • 14 января 2023
Ответ дляАпель-синка
Я ні на кого не ображаюсь. Нерви у всіх зараз ні к чорту, важко все це.
Апель-синка• 14 января 2023
Ответ дляBelosnezka1980
То й добре. Тримаймося не розслабляймося.
Підтримуємо наших захисників і забезпечуємо їм надійні тили. Піклуємось про наших старих та дітей, не впадаємо у відчай і віримо в нашу велику і неминучу Перемогу.

Слава нації! Звіздець рашистській педерації!
автор Belosnezka1980 • 14 января 2023
Ответ дляАпель-синка

Все буде Україна