Цілий день моніторимо новини, нічого не зрозуміло. Переживаємо, вчора племіник поїхав з відпустки в Бахмут-Соледар. Не відписується. Сьогодні замовила сорокоуст за ЗСУ, дай Бог їм сил.
HelloKitty18• 13 января 2023
Ответ дляKorsika999
Соледар захвачен на 90%. Вопрос времени, когда властям придется это признать.
Наші і так це знають, вони хочуть русню вбити якомога більше.
Борисфенка• 13 января 2023
Ответ дляОлечечччка
У меня по ссылке ничего нет
У мене є, але може бути ’тільки для друзів’. Вище вже переказали зміст відео.
Ответ дляНамСвоюРобити
Так тут інше розгойдування.
’Всепропало, СолІдар здали.’
І ’намбрешуть’. Наче як повідомити про відступ з Соледара, то всі вийдуть з вимогою...хз чого навіть.
’Всепропало, СолІдар здали.’
Ну, може й не вийдуть, але у багатьох виникне те ж питання, що і в мене вище: чому не можна допомогти зброєю й людьми? Отмазка про оточення, як в Маріуполі була, тут вже не проканає.
Я не зрозуміла, а що трапилось? Я написала, що перейшла з російської мови на українську, і можливо, не правильно написала назву міста. Чому видалили мій коментар? За те, що я з російської перейшла на українську?
олена олена• 13 января 2023
Ответ дляKorsika999
Це, на превеликий жаль, правда(((
Катя Герман• 13 января 2023
Ответ дляSnake_dreams
Дійсно, солідар вже майже повністю захвачений. Мені це теж підтвердила людина звідти, що воює
Солідар з великої. Захвачений на українській = захоплений. Навіть якщо на сьогодні, там більше руського г...мна, це означає, що ми цінуємо і пишаємось нашими героями і маємо в найтяжчі часи, робити, те що потрібно.
Alexsandra• 13 января 2023
Ответ дляAllka- skakalka
Мне тоже сегодня такое рассказали , знакомой муж позвонил рассказал ,ещё неделю назад ,наши остались с автоматами против танков , гаубиц .Ситуация очень плохая .
Нам остаётся только молиться,верить и надеяться .
Дійсно, я на початку тижня таке ж чула від подруги, у якої чоловік на днях під час завдання отримав контузію і в лікарні зараз.
Каже, що вони з автоматами проти тяжкої артилерії.
Їх на завдання пішло 11 чоловіків, а вернулося 4

Командир попався скотиною, відправляє як живе м´ясо.
Чоловік подружки високий, крепкий спортсмен. І коли начальство в лікарні дізналося, що його послали на завдання в окопи, то на командира верещало як не в собі, що командир повний ідіот, що на такі завдання послав такого бугая, а не малого і шустрого. Що не правильно розподіляє.
Ще розказувала, я ревіла в захльоп, що через постійні обстріли наші воїни, які загинули лежать на полях і їх ніхто не забирає. Бо ´дуже ризиковано. Що ті як бачуть наших, що виходять з окопів зразу стріляють, гранати кидають.
Каже, що там в основному обколоті наркомани русні.

БеллаДонна2014• 13 января 2023
Ответ дляAllka- skakalka
(((((....кааааак тааак...
Ответ дляKorsika999
Та даже в телеграм каналах обычных, а-ля Днепр оперативный или что-то такое, сегодня писали, что решается вопрсо выводить наших оттуда или еще нет. И только тут наивно пишут про ’под контролем’
Korsika999• 13 января 2023
Ответ дляMalparida
Что там решать? Там уже всё захвачено, одна станция ЖД ещё держится. Проблема в том, что теперь Бахмут окружён с трёх сторон. И рашисты контролируют дороги вокруг. Понятно, что до взятия Бахмута ещё далеко. Но что уже там осталось от него..?
Olesya Kim• 13 января 2023
Ответ дляArgesha
В мене наївне питання (можна його сприйняти як риторичне): а якого не додають зброю туди й підмогу? Чекають на Маріуполь 2?
Їм її намалювати ту зброю чи що? Ви така цікава
Ответ дляBanditka я.
Удалено администрацией...
А про те, що набирають тих, що навіть в армії не служили, тиждень навчань і на 0, Вам не говорили? Вони стоять в ступорі, і говорять, що дальше не підуть. Іншим доводиться ще і за них відстрілюватись Про автомати проти арти, це теж правда. Корочє, наговорила я тут на пожизнєний бан.
My_happy_world• 13 января 2023
Мені сьогодні подруга скинула (сама з Соледару). Плаче,побачила свій будинок на відео. Сподіваємось,що якщо це і правда,не на довго((
олена олена• 13 января 2023
Ответ дляMazhar21
Там того Соледара
Його там вже фактично немає. Як і Бахмута.
Ответ дляKorsika999
Та я к тому, что и так уже ясно что к чему, и только тут ’вышел сегодня боец на видео, сказал, держутся’. Да, в Соледаре им до видосов как раз сейчас.
Катя Герман• 13 января 2023
Ответ дляAllka- skakalka
Інше читаю, досить всього, але ще до Нового року писали, що сунуть купи г..на. Купи великі і їх багато, дуже багато. Весь час читаємо, що їх везутьі кидають, кидають. У ху..ла час до весни. Молю, щоб в потрібний час вивели і людей зберегли. Війна і фронт, дуже мінливий, цю навалу навіть по датам спрогнозували, але ж вже самі росіяни визнають, що очікували більшого, набагато більшого, вже й бошки полетіли. Тому вже блеять про 2 млн. Гниди паршиві
Korsika999• 13 января 2023
Ответ дляРойЛеля
А що ж буде далі?
Я так понимаю, что ждут оружие от союзников. Сомневаюсь, что кто-то знает, что дальше будет 😢
Марго_1427• 13 января 2023
Ответ дляViktoria_St
Я читаю тех кто непосредственно там на 0, никто такого не пишет
А как они могут писать , если там сейчас практически нет интернета?..
Renesmeе 16• 13 января 2023
Ответ дляSnake_dreams
Замітила, що самі чесні і правдиві відповіді тримаються тут недовго, до бану
Якби вони булиб правдивими то і трималисяб. А різні вкиди русні то не дивно що їх видаляють. Вчіться фільтрувати інформацію
Соната любви• 13 января 2023
07.01.2023 ГК ЗСУ генерал Залужний пропонує Зеленському перегрупувати оборону бахмутсько-соледарского району і відвести війська з району Соледару.
09.01.2023 командувач Сухопутними військами ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський відвідує війська, які обороняють Бахмут та Соледар. Після чого Зеленский забороняє Залужному проводити операцію по перегрупуванню.
10.01.2023 Оперативне угрупування ЗСУ в районі Соледару потрапляє в оперативне оточення.