Belosnezka1980• 13 января 2023

Що там в Соледарі?

Цілий день моніторимо новини, нічого не зрозуміло. Переживаємо, вчора племіник поїхав з відпустки в Бахмут-Соледар. Не відписується. Сьогодні замовила сорокоуст за ЗСУ, дай Бог їм сил.
Калабаша• 13 января 2023
Ответ дляПавела
Яка по рахунку карта на даний час?
Фото 3, это на сегодня

MobyMoby• 13 января 2023
Ответ дляСоната любви
07.‎01.‎2023 ГК ЗСУ генерал Залужний пропонує Зеленському перегрупувати оборону бахмутсько-соледарского району і відвести війська з району Соледару.
09.‎01.‎2023 командувач Сухопутними військами ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський відвідує війська, які обороняють Бахмут та Соледар. Після чого Зеленский забороняє Залужному проводити операцію по перегрупуванню.
10.‎01.‎2023 Оперативне угрупування ЗСУ в районі Соледару потрапляє в оперативне оточення.
Автора можна?
олена олена• 13 января 2023
Ответ дляРойЛеля
А що ж буде далі?
Що ж далі… боротьба! Вже були рашистами захоплені і Ізюм, і Херсон і багато інших міст і сіл. Але вибили і погнали їх звіддти. І тут поженуть!
Renesmeе 16• 13 января 2023
Ответ дляBelosnezka1980
А про те, що набирають тих, що навіть в армії не служили, тиждень навчань і на 0, Вам не говорили? Вони стоять в ступорі, і говорять, що дальше не підуть. Іншим доводиться ще і за них відстрілюватись Про автомати проти арти, це теж правда. Корочє, наговорила я тут на пожизнєний бан.
То ви виявляється експерт вже і все знаєте, а чому тоді темку створювали і прикидалися що не розумієте прочитаного.
Renesmeе 16• 13 января 2023
Ответ дляMobyMoby
Автора можна?
Удалено администрацией...
Марго_1427• 14 января 2023
Ответ дляРеверанс
Дуже хороше інтерв‘ю.
’Я переможу в цій війні,навіть,якщо не доживу’

https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR1Tm8C6U7b...

’В Бахмуте пехота страдает п**да’. Матяш о ситуации вокруг города
Хорошо ,что смазано частично. Иначе нереально психике выдержать это смотреть (((
MobyMoby• 14 января 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Удалено администрацией...
🤣🤣🤣
Видели липовую грамоту от Залужного?
MALINA_M• 14 января 2023
Ответ дляKorsika999
Соледар захвачен на 90%. Вопрос времени, когда властям придется это признать.
Ага, так и за Бахмут писали и за Славянск.
Победа Украины будет в 2023 году. Да, к сожалению, с огромными потерями действительно героев ВСУ, которые обороняли свои земли и семьи от рашистской мрази. Это все, что нужно знать. Будет ещё много фейков, отстрелов, сражений. Но победа точно будет в этом году. Верим и благодарим всех, кто каждый день приближает нас к освобождению из расийской удавки.
Еленнн• 14 января 2023
Ответ дляСоната любви
мда...чомусь я не здивована. Для когось людське життя не вища цінність..(і це я не про рашу.)

Соната любви• 14 января 2023
Ответ дляЕленнн
я бы еще могла что написать.
да только пока еще промолчу.
Еленнн• 14 января 2023
Ответ дляMALINA_M
...такими темпами патріотів викосять швидко, а потім, після війни, хто залишиться ??? Лисий з медалькою?
Реверанс• 14 января 2023
Ответ дляСоната любви
Нагадало.
Народный депутат от партии ’Слуга народа’ Марьяна Безуглая прибыла на Донбасс, чтобы контролировать военные операции в качестве представителя от Офиса Президента. Об этом в Facebook рассказала украинская журналистка Янина Соколова, ссылаясь на знакомых военнослужащих.
https://focus.ua/politics/517916-sluga-naroda-bezu...

міста ми тоді залишили,після ’геніального’ командування.
Чому не залишити військовим їх справу?
Сирський Київ і Харків відстояв,і тут би справились без тупого командування з офісу президента
Renesmeе 16• 14 января 2023
Ответ дляMobyMoby
🤣🤣🤣
Видели липовую грамоту от Залужного?
Ні)) я за ним не слідкую взагалі ))
MobyMoby• 14 января 2023
Порохоботы и тут вакханалию устроили! Вам не стыдно вообще?
НамСвоюРобити• 14 января 2023
Ответ дляArgesha
Ну, може й не вийдуть, але у багатьох виникне те ж питання, що і в мене вище: чому не можна допомогти зброєю й людьми? Отмазка про оточення, як в Маріуполі була, тут вже не проканає.
Так а з чого ви взяли, що там немає допомоги?
Бо так невідомо хто тут написав?
Таке щось.
Катя Герман• 14 января 2023
Ответ дляMobyMoby
Ні у них всі в блоці, як у нас і у Філатова( мер Дніпра) от і веселяться
lilu1990• 14 января 2023
Ответ дляna-sha
Не мрійте😠
Що значить не мрійте. Важко його захищати. Підіть і стійте там стіною. В глобальному плані він великої ролі не грає. Просто розвели навколо нього піар, ніби то сталінград якийсь. Рос самі і розвели. Бо перемог давно немає
lilu1990• 14 января 2023
Ответ дляArgesha
Допомогли уже людьми. Туди завезли нових людей. Висновки робіть самі
MobyMoby• 14 января 2023
Ответ дляКатя Герман
Удалено администрацией...

MobyMoby• 14 января 2023
Ответ дляlilu1990
Це точно. Треба ж плебсу хоч якусь перемогу на 10 міс закинути. А той плебс навіть назви правильно не знає...Солідар он малюють
НамСвоюРобити• 14 января 2023
Ответ дляRenesmeе 16
І назва теми під копірку від раша-тролів питання у коментах в ТГ-каналах в останні дні.
І тема є цікава про Донецьк у авторки...
ElenaMari• 14 января 2023
Ответ дляолена олена
Вони самі вийшли, їх ніхто там не гнав. В них їнші плани и ми бачимо плани в них страшні(
олена олена• 14 января 2023
Ответ дляElenaMari
Це не правда. Їх звідти методично вибивали і вони змушені були відступити. Ніхто б сам просто так не пішов
Марго_1427• 14 января 2023
Ответ дляlilu1990
Вы не правы. Если бы он не играл такой роли , не было бы столько погибших. Сделали бы отвод войск и все, чтобы жизни сохранить
lilu1990• 14 января 2023
Ответ дляМарго_1427
Столько погібших у кого?
lilu1990• 14 января 2023
Ответ дляМарго_1427
І при чому тут кількість загиблих до значимості того чи іншого міста. Херсон взяли малою кров´ю. І шо?
Марго_1427• 14 января 2023
Ответ дляlilu1990
Столько погібших у кого?
А вы сами не знаете. И там и там. Но меня наши интересуют
Элли Иванова• 14 января 2023
Ответ дляlilu1990
Столько погібших у кого?
Та у раши, конечно. У нас-то без потерь, как всегда.
Марго_1427• 14 января 2023
Ответ дляlilu1990
Почему руководство не вывело людей , имея огромные потери? Вывод можно сделать
Марго_1427• 14 января 2023
Ответ дляЭлли Иванова
Понятно, что вы с сарказмом(