Кыся-брыся• 13 января 2023

У вас было, что на первой встрече парень рассчитывал на секс, а вы не дали?

Хачапууури• 13 января 2023
Конечно)
Смайлик• 13 января 2023
Естественно
Разведка Маша• 13 января 2023
Да
Всегда так было)))
Никому не дала на 1 свидании.
Доставучая• 13 января 2023
Не было. Встречи были только с адекватными
TANYA 0 0 0 0• 13 января 2023
Ой, було було теке, потім він ще і образився))
Любящая болтать• 13 января 2023
Ответ дляДоставучая
Что значит с адекватными?
Успокойся_Успокойся• 13 января 2023
Кто может расчитывать на такое?
Доставучая• 13 января 2023
Ответ дляЛюбящая болтать
Что значит с адекватными?
Которые не идут на первую встречу исключительно с целью иметь секс
YaЯна• 13 января 2023
Було. Вже 20 років разом. Якби дала - не були б разом)
Любящая болтать• 13 января 2023
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Образився??))) A Ви що?
Перемелица• 13 января 2023
Наверное так у всех было, все мужики наверно напротив бы
Любящая болтать• 13 января 2023
Ответ дляПеремелица
Чаще да
Некомильфо• 13 января 2023
От в мене такого ні разу не було, щоб на першій зустрічі мені натякали чи прямо говорили про секс. Цікаво це в мені щось не так? Чи чоловіки нормально попадались? І потім коли починала з кимось зустрічатись, теж я ініціатором сексу завжди була. Ніхто з чоловіків на секс мене не розводив. Мені дійсно стало цікаво після всіх тут тем, чому у мене так?
Перемелица• 13 января 2023
Ответ дляНекомильфо
Це ви мабуть пристойна просто, а є ж такі дівчата що і самі не проти. В кожного хлопця мабуть є історія коли йому дали на першому побаченні і не із-за того що він такий, а дівчина сама така
Любящая болтать• 13 января 2023
Ответ дляНекомильфо
Не розводив з першої зустрічі, це не значить, що він його з Вами не хотів і не розраховував. Просто всьому свій час
Некомильфо• 13 января 2023
Ответ дляПеремелица
Я навіть не розумію як себе поводити, щоб дати чоловіку сигнал що готова на першій зустрічі на секс. Не прямо ж дівчата про це говорять. Я веду себе весело, розкуто. Спілкуємося, сміємося і на цьому все
Разачаровусь_очень_быстро• 13 января 2023
Я ходила на встречи с желанием секса. Иначе, мне это было неинтересно.
Оле Лукойе• 13 января 2023
И не один раз такое было
Оле Лукойе• 13 января 2023
Ответ дляНекомильфо
Не привлекали сексуально
Перемелица• 13 января 2023
Ответ дляНекомильфо
Я такой не знаю, я зажата мене розводили я не велась і потім не передзвонювали
Пушкининиана• 13 января 2023
Было. Потом ещё названивал, надеялся что все ж таки будет что-то. Но мне он не понравился, отшила.