Залужный наградил телеканал Прямой.
Ответ дляKristal2013
А Залужный сам в курсе?
“Нагороджується телеканал “Прямий” за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним силам України, що наближує Перемогу над ворогом”, – йдеться у почесній грамоті від 4 січня 2023 року.
Волонтеру Донику зимовий головний убір Залужний подарував.
Знає,хто гарно на армію працює
Крім заохочувального погляду головнокомандувача ЗСУ, в мене є тепер і заохочувальна зимова бейсболка (чи як її правильно назвати?) від главкома. На військовій мові, це звучало б так - ’задовбав ти в цій кепці з 14 року лазити кругом круглий рік, крім сильних морозів, соромно навіть пускати до шановного товариства, не позор мене, поміняй шапку’. Але Валерій Федорович людина тактовна, інтелігента та коректна. Тому просто задарив зимову шапку.
Тепер і вночі буду в ній спати))
Чи відкласти? Раритетна штука)
Знає,хто гарно на армію працює
Тепер і вночі буду в ній спати))
Чи відкласти? Раритетна штука)