Бутербродница• 13 января 2023

Вам муж тоже такие сюрпризы оставляет?

Достал , и это постоянно так , то пустая тарелка , то кости на столе .
Или крошки под столом и на столе .
У вас тоже такая хрень?
Извините за фото
ЛисаЛилу• 14 января 2023
Ответ дляИнтернет Бродилкин
В мене поїв, встав і вийшов з кухні. Все - тарілка, чашка, недоїдки, все залишається. А ні, заварку після чаю висипає і чашку споліскує, збрехала. Дуже рідко миє посуд, стараюся після нього перемивати.
За 12 років жодного разу не помив взуття. Інколи, пару раз на зиму, натирає кремом свої зимові боти, причому не миє, прям по пильному, обережно оминаючи брудну підошву… Літнє - ніколи взагалі. Якщо я не помию, то навесні вдягне брудні ще з осіні кросівки… Перевіряла.
уявіть зворотню ситуацію)))
мій чоловік - у попрасованому (мною)) одязі, парфум, усе за кольором, стильні прикраси, зачіска, взуття блищить ... і я, як повний антипод, бігаю за 2 дітьми та чую: ’Чого ти так довго?’
Почемучечка• 14 января 2023
Не, муж у меня аккуратный, и убирает, и посуду моет. А вот дочь свынота еще та, таскает еду к себе в комнату, и потом там кучу грязных тарелок и чашек. Никакие кнуты и пряники не берут засранку, ’мне это не мешает’ - вот и весь ответ. Хотя, если на кухне ест, со стола убирает после себя, но посуду все равно не моет.
ДаЗдраПерма• 14 января 2023
Мого чоловіка так бабуся привчила, яка його виростила. Це вже побачила пізніше, коли частіше стали бувати один в одного на момент зустрічань. Вона приготує, він прийде, сяде за стіл - вона несе йому, ще й бігає то ніж йому подай, то сіль, бо він не з того боку, а потім скаже «дякую», і піде - все за собою лишивши. Тоді я скоренько прибирала зі столу, щоб старенька лишній раз не займалася прибиранням.
Коли вже почали жити разом, через деякий час таки сказала йому: ти що в кафе? Ти не готуєш, не насипаєш собі в тарілку, не миєш посуд, то хоч ті тарілки віднеси до мийки та змети зі столу. Подіяло, але майже через день приходиться нагадувати, чи просити: допоможи мені прибрати зі столу.
Вдома в бабусі як бачу, нічого не змінилося.
Колись в період карантину, коли вдома була і всі прийоми їжі були разом - без слів за собою прибирала, за ним ні, він же на обід просто переставляа сніданковиц посуд далі і їв собі. З питанням: а чого це тут? Відповіла тим же питанням.
Чому саме з кухнею таке не знаю, може і поприбирати і допомогти з чимось. Але ж то не кожного дня і потрібно.
А от посуд - кожного дня і по декілька разів, тому так і помітно такі недоліки.
Неправдиша• 14 января 2023
О, это мой брат. Я вообще поражаюсь, как он возле себя умудряется свинарник устроить за 5 минут.
Джусс• 14 января 2023
Ответ дляЖелезобетон
Крошки на столе.носки по все углам,зубная паста засохшая в умывальнике, унитаз и крышка не идеально чистые, флаконы шампуня не закрывает, от чайных пакетиков нитку на ложку наматывает, в страницу сует влажную ложку потом там комочки, храпит.
Как я с ним вообще живу
Странная реакция. У каждого свои недостатки, вы тоже неидеальная. А как с вашими недостатками живут?
ДаЗдраПерма• 14 января 2023
Ответ дляДжусс
Звісно, у кожного вони є. Але ж це тема пожалітися на недоліки своїх рідних, особливо за їжу на столі, виговоритися так сказати, побачити, що ще є прямо такі ж.
ДаЗдраПерма• 14 января 2023
Ответ дляЛисаЛилу
уявіть зворотню ситуацію)))
Це прямо про мого брата і його дружину))) та інколи про мого чоловіка, котрий зранку каже: я пізніше прокидаюся, але ще й чекаю тебе в машині. А те, що треба глянути: чи все виключено, чи світло ніде не лишили, чи взяв речі які хотів з вечора, закрити будинок, хвіртку.
Зате взимку є плюс: машина вже прогріта)
Лгин• 14 января 2023
Такого не залишал,але всі ці прийомчики як шматок чогось маленького и в холодильник. щоб не мити посуд,чи не ставить росуд в поскдомійку,а просто сполоснув і поруч з раковиной поставив.І це не оікується,він спокійно буде дити у свинарнику-перевірено))ми коли почали жити,він бвгав прибирал,коли його мама дзвонила,що щаращ прмцде,а у еас був реально срачельник-бо я пішла на принцип,і не прибирала теж.І так смішно була,кожного разу він як золушка,мамо призодить а він однією рукою пилососить,іншою посуд миє,бо чистого нема.Це йде з дитинства і нажаль не лікується
Забыла что?• 14 января 2023
У нас сейчас шкурки мандарин) кости нет такого
Барабан для взрослых• 14 января 2023
Ответ дляРеанимация
В мене син так робить і хз що йому робити, сварю сварю - до одного місця, потім невістка скаже - мамо не навчіли
Та, бляха, мені перед тією невісткою вже соромно наперед, хоча сину лише 10. Ну що ти поробиш - як не вчиш і виховуєш, своїм прикладом у тому числі, деякі речі, чомусь не змінюються...
Дюагональ• 14 января 2023
Нет. Это ппц😰 Сколько ему лет?
Весёлая морковка• 14 января 2023
Мля,а мой оставляет пепел от сигарет на умывальнике и унитазе-капец просто
Язвочка• 14 января 2023
Ваше фото напомнило , пару лет назад на форуме кто-то выкладывал постоянно фотки с едой, непонятным хрючевом на похожей скатерти
МояХатаЗкраю• 14 января 2023
Ответ дляЯзвочка
Настя, скатерть с маками кажись)
Язвочка• 14 января 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Настя, скатерть с маками кажись)
Точно)))
КартаБезКомиссий• 14 января 2023
У мене чоловік засранець, але я знала, на що йду. Зате я також можу побути засранкою і він мені і слова не скаже))) гармонія
Чукча Мукча• 14 января 2023
Ответ длямимАпроходила
Мордой тыкали?
Чукча Мукча• 14 января 2023
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Потім же треба за шкірік і у вікно, а то не спрацює)))
Але, як не смішно, не спрацьовує… В мене такий самий, ні на що не реагує. Всі прохання по боку…
Я бы в следующий раз эти кости на ужин подала
Чукча Мукча• 14 января 2023
Ответ дляПодкустовый выползень
Читаю оце і думаю про те,який у мене золотий чоловік. Я мабуть не настільки чистоплотна як він. Дуже акуратний в усьому, але батьки його розповідали,що він таким з дитинства був, таким і залишився.
У меня обычный. Далекобой. Вообще ни разу не интеллегент)) но стол за собой убрать это как какахи в унитазе смыть... по умолчпнию
Обнимашкина• 14 января 2023
Ответ дляБольшой секретик
Навіщо з такими свинями живете? Вам подобається? Я другій раз розлучилась, просто з рота все випадало на мої чисті скатертини.
А не проще было заменить ваши скатерти на что-то более современное и практичное?
Йцфыяч• 14 января 2023
Ответ дляКина_не_будет
Автор, а ставить блюдце на стол или кувшин , акцентируя , что сюда мы будем складывать кости.....Ну или салфетку дать ему сразу бумажную сказав сюда кости клади......Читаю подобные темы и думаю как же мне с мужем повезло)
О я так само коли читаю про пополамщиків думаю)
Дружная семейка• 14 января 2023
Вы знаете я вот честно скажу я и не знаю что лучше чистоплюй или свинья ! Меня достал мой типа чистоплюй всех но он такой чтобы мы убирали за ним все а он только указывать ! Может лучше такой и не задрачивает
Вечный двигатель• 14 января 2023
Автор, может это подклад?
Вечный двигатель• 14 января 2023
Ответ дляДружная семейка
Согласна. БМ был чистюля. Ходил носом тыкал в каждую пылинку. Тяжело было. Там не явное ОКР, но задолбал.
УлыбАчка• 14 января 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Муж нет, он аккуратный, всегда за собой посуду моет. А сын 14 лет такая свинья. Гора посуды в комнате, ест в комнате, потом выносит 10 тарелок, 5 чашек. Ругаюсь, без толку. Не знаю, как бороться. Мы с мужем в комнате не едим.
Є анекдот. Щось по типу: з кімнати сина виходиш як з магазину Ікеа - з купою тарілок, чашок і всякої всячини)))
Не обижаюсь• 14 января 2023
Ответ дляРеанимация
У меня хлеб отрежет и открытый бросит и крошки и нож
Сам себе Петросян• 14 января 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
я такая же, как Ваш сын. мне 57. думаю, бороться бесполезно. на кухне не ела уже лет 30.
Из Хацапетовки• 14 января 2023
Ответ дляБутербродница
Постоянно говорю что поели , значит каждый убирает за собой. До одного места.
Нащо готуєте їсти тоді??? Сксзали що мені не приємно і допобачення! Якщо є ще діти то їм кашку з боку зварили і в іншому місці дали поїсти
Сам себе Петросян• 14 января 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Ну он вообще у вас оскотинился( Когда-то прочитала очень вовремя слова-уважение это помытая чашка возле мойки, это закрытый тюбик от зубной пасты, это аккуратно сложенные вещи..это все то, что ты делаешь, зная как это оскорбляет другого. А Вам-Сочувствую, в свое время ушла от такого «человека»…
какая чушь.
Сам себе Петросян• 14 января 2023
Ответ дляМолчунья
Дякую, він в мене взагалі ’чистоплюй’, але тільки і пише, то індокачку готував, то манти, то пельмені з дикого кабанчика, то кроля...я вже трохи боюсь його повернення, бо з таким досвідом я зі своєю гречкою піду далеко...
так, всех домой хоть пару раз отпускали. а сейчас, так, вообще, без объяснения причин 10 дней дают. или Вы не в Украине?