Лагшмивара• 14 января 2023

Почему так с читанием?

Раньше мне казалось что чтобы прочитать книгу нужно столько дней и сил)) читала несколько страниц и забрасывала. Сейчас же легко в день читаю 60-100 страниц, средний шрифт. И не надоедает и тянет. Читаю книги как наркоман. Почему так?)
Ищу Аленя• 14 января 2023
Такие книги. Войну и мир так не зачитаешь а роман легко.

ПуГоФФка• 14 января 2023
Возраст. Шучу)
У меня то же самое.
В соцсетях бываю раз в месяц.
Галябалована• 14 января 2023
Значить ви знайшли вашу тему, те що подобається легко читати.
Я так колись на любовні романи підсіла плям кожного дня книжку прочитала. Зараз на фентезі перейшла теж цікаво
ЯсноВидящая• 14 января 2023
У мене так було раніше. З легкістю могла прочитати книгу за день. Деякі навіть за ніч) Але зараз 🫤 Тільки починаю читати, як одразу засинаю, яким би цікавим не був сюжет((
Organic• 14 января 2023
Ой,а я присіла на аудіокниги.Це чудо із чудес.Готую,в‘яжу чи просто лежу і фоном аудіокнига.Переслухала все,що не прочитала,а планувала.Ось на днях дослухала Кінга «Зелена миля»
Зайканалужайке• 14 января 2023
Ответ дляИщу Аленя
А Ви читали? Я так і не прочитала Війну і мир. Щось трішки почала, вчителька рос. та зарубіжної літератури все радила, що типу то тільки перші сторінки йдуть тяжко і я хотіла би, щоб і ти прочитала, так і не вмовила мене, це була як додаткова до шкільної програми
никогда такого не было• 14 января 2023
Ответ дляИщу Аленя
Кто как...я 3 раза перечитывала, нравилось)
Зайканалужайке• 14 января 2023
Ответ дляникогда такого не было
Це правда, що тільки початок йде тяжко, нудно?
никогда такого не было• 14 января 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Если честно я читала это в 11 классе и потом через год. Это лет 35 назад было...я уже не помню...
Но собор парижской богоматери раз 10 начинала...и не смогла.

Tammy21• 14 января 2023
Привычка выработалась и скорость чтения увеличилась)
ПлакалаВАвтомобиле• 14 января 2023
Ответ дляникогда такого не было
Я теж) І кожного разу як читала - щось нове відкривала для себе.
А в ковідні часи передивилася екранізацію. Краще читати книгу.
ЛисаЛилу• 14 января 2023
Ответ дляникогда такого не было
В Соборе очень нужное начало, описание храма и службы, потом очень захватывает.
никогда такого не было• 14 января 2023
Ответ дляЛисаЛилу
Может быть, я знаю что многие в восторге...но я не смогла))
никогда такого не было• 14 января 2023
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Экранизацию не смотрела....и наверно не буду.
Крошечка-хаврошечка• 14 января 2023
Ответ дляOrganic
а в каком формате и на какой гаджет вы их закачиваете?
ЛисаЛилу• 14 января 2023
Ответ дляникогда такого не было
нудное хотела написать))
Organic• 14 января 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Я слухаю онлайн,не скачую,шукаю на любих вільних ресурсах,де є коментарі -відгуки.Або шукаю на ютубі та загружаю,і коли немає світла ,слухаю офлайн
Крошечка-хаврошечка• 14 января 2023
Ответ дляOrganic
у меня какая-то фигня выходит, когда пытаюсь качать с ютуба. пишет скачано, а по факту неясно куда оно грузит, а при попытке посмотреть требует инет - а его нет без света((
Крошечка-хаврошечка• 14 января 2023
Ответ дляOrganic
главное не спросила - что слушаете интересного??

Organic• 14 января 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
На ютубі заходите в бібліотеку,так натискаєте «скачане» і вуаля,офлайн переглядаєте чи слухаєте
Organic• 14 января 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Із недавніх- Стефан Цвейг( новели,оповідання- не дуже довгі,мені зайшло,дуже сподобалось)
На днях дослухала С. Кінга« Зелена миля»
А ще тут, на порадниці,хтось радив прочитати Халед Хосейні «И эхо летит по горам» ,я знайшла аудіо,дуже цікаве.Одним словом- щось рандомно починаю слухати,як не заходить,просто указ щось інше.Якось так.
А,ще додам- часто включаю якісь опуси по психології чи якісь наукові трактати ,наприклад труди Фрейда.Багато чого цікавого,що ніколи б не шукала літературу і тим паче читала.А тут,виходе,все під рукою,чому б і ні.І світогляд дуже розширяється,хоч не скажу ,що мало що знаю)))