Шо це?
frumoasa17• 14 января 2023
Ответ дляblack-opium
Та про нло шутка )
Хотя пусть бы уже прилетели, может хоть они бы рашку расфигачили .
Просто такого реально ж не было , чтоб взрывы и тревоги не было , ни до , ни несколько часов после и не ясно , что это и откуда
Обычно ж заранее пишут, что с моря или где самолёты взлетели
А у нас в Одеській області таке вже було не раз, коли прилітали онікси та іскандери, а потім тільки тривога.
black-opium• 14 января 2023
Ответ дляfrumoasa17
К нас так с дронами было
С ракетами не помню такого
never_ending• 14 января 2023
Північ це не тільки Білорусь, це і Брянська обл, якщо це Іскандери, то цілком можливо, що звідти, а можливо і нові ракети з Ірану. І наші офіційні джерела не казали, що саме з Білорусі, тільки сказали, що з Півночі
Щодо нової «тактики» ворога
▪️Авіація все ще в повітрі і вона все ще в зоні пусків ракет
▪️Кількість ракетоносіїв у морі збільшилася до 4,
вони їх піднакопили
▪️Ну і наостанок «зробили пуски» і запустили дезінформацію про час підльоту, щоб глянути активність ППО
Продовжуємо слідкувати за ситуацією, до речі, тривога зараз залунала на півдні
вони їх піднакопили
black-opium• 14 января 2023
Ответ дляnever_ending
А Искандеры на какое расстояние летят ?
frumoasa17• 14 января 2023
Ответ дляblack-opium
К нас так с дронами было
С ракетами не помню такого
У нас було, тому не дивуюся вже нічому.
never_ending• 14 января 2023
Ответ дляblack-opium
К нас так с дронами было
С ракетами не помню такого
У Харкові с300 завжди без сирени, у Вінницю без сирени прилетів Кинжал, та багато було разів, що без тривоги. Не встигають сповістити, вона летить там 3-4 хвилини
never_ending• 14 января 2023
Ответ дляblack-opium
А Искандеры на какое расстояние летят ?
Вікіпедія пише 500-700 км
black-opium• 14 января 2023
Ответ дляnever_ending
Вікіпедія пише 500-700 км
Думаю их бы засекли , раньше ж с белорашки за секунды не долетало
Про все пуски предупреждали
Люсильда.ua• 14 января 2023
Ответ дляИрина 789
Так пусков не было? Тревог тоже. Зачем отключать?
У меня дома в Киеве тоже отключили електрику примерно час назад.
А у кого-то в Киеве сейчас есть свет в квартире? Похоже, город обесточили с целью безопасности, если попадут во что-то, то будет меньше повреждений. В общем день можно без света продержаться, мы уже привыкли. Я до 13 часов успела все гаджеты зарядить. Надо ещё водытехническойчуток набрать.
Wendy Rhoades• 14 января 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
только что выключили, до этого был и мимо графика
Ответ дляЛюсильда.ua
У нас пока есть.
Ответ дляЛюсильда.ua
У нас пока есть. Даже по графику не выключали
Люсильда.ua• 14 января 2023
Ответ дляebbi
Де бачили?Бо в Гуглі зразу рашистські смі випадають,що пішов на поправку.Наших новин не знайшла
А мне на Мудакова пох. Пусть живёт и мучается, и мечтает о концерте Кобзона. Лучше б скорее лысый карлик сдох...
Nata.t.1970• 14 января 2023
Ответ дляannac
Ух ты
Нам по графику отключали,хотя писали, что сегодня не будут
Ekaterina_M• 14 января 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
ДЕ???!!!
Бровари. Думала, що почулося, але сусідка також каже вибухи
Ekaterina_M• 14 января 2023
Ответ дляИрина 789
❗️Місцями в області чутно вибухи, це працюють наші вибухотехніки, тривоги зараз немає
надiслати новину @novosti_kieva_bot
👉ПІДПИСАТИСЬ ()
надiслати новину @novosti_kieva_bot
👉ПІДПИСАТИСЬ ()
Ой, дякую.
Ответ дляЛюсильда.ua
На Подолі світло поки є, о 15:00 мають за графіком відключити...