Байрактарочка• 14 января 2023

Київ ви теж це чуєте?

Шо це?
ebbi• 14 января 2023
Ответ дляSokol_v_tapkah
У нас работает отделение нп во время тревоги
А Ви де?Бо у нас навіть об’ява висить
Kvitkaliliia• 14 января 2023
Ответ дляЛЮБА
У нас новая почта и укр почта не работает, а атб работает в тревогу
Аналогічно, я під новий рік так не раз в АТБ була під час тривоги, а тут якраз на пошту треба ((
HelloKitty18• 14 января 2023
Ответ для-Len-
Мені за 100 км від Києва чути було сильно
А я в Києві і нічого не чула, Правий берег .
автор Байрактарочка • 14 января 2023
Ответ дляFunZe
В мене аж вікна тряслись, як раз відкрила на провітрювання…
Теж правий
healer09648293• 14 января 2023
Ответ дляFunZe
Ви що на академі десь чи куренівка...бо я чула так що аж вуха позакладало
ЛЮБА• 14 января 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Да Сильпо работает. А укр почта может вообще не открыться после отмены .
автор Байрактарочка • 14 января 2023
Ответ дляhealer09648293
Я біля куренівки живу, то гучно було, аж вікна тряслись і сигналізація спрацювала
HelloKitty18• 14 января 2023
Ответ дляhealer09648293
Мінський масив, не було чути.
ebbi• 14 января 2023
Ответ дляFunZe
Я часто не чую,коли в кімнаті.В мене там балкон і в 2 ряди склопакети,чути коли тільки на балкон вийти
ebbi• 14 января 2023
Ответ дляhealer09648293
Дніпровський ,вже по тв показали
Sokol_v_tapkah• 14 января 2023
Ответ дляebbi
А Ви де?Бо у нас навіть об’ява висить
Киев
иркин• 14 января 2023
Ответ дляFunZe
Або у ванні були, або на кухні чайник шумів. Чутно було усюди.
автор Байрактарочка • 14 января 2023
« в море тоже выходят 2 ракетоносителя»

Гімнюки
Anita123-13ef• 14 января 2023
Ні, в києві всі глухі одна ви з надчутливим слухом
Kvitkaliliia• 14 января 2023
На Київщині триває повітряна тривога. Ворог атакує столицю та область.
Перебувайте в укриттях та безпечних місцях.

Внаслідок ранкової атаки пошкоджено 18 приватних будинків. Понівечені дахи та вікна. Екстрені служби працюють на місці. Попередньо, без постраждалих.

На обʼєкті критичної інфраструктури пожежа локалізована.
Це ппц, бідні люди
ebbi• 14 января 2023
Ответ дляSokol_v_tapkah
Киев
Потрібно запитати,може об’ява для порядку висить
sammy• 14 января 2023
Ответ дляиркин
Вони просто зараз в бункерах сидять.
Працюю) і читаю))
автор Байрактарочка • 14 января 2023
Ответ дляAnita123-13ef
Ви без настрою?
sammy• 14 января 2023
Ответ дляkd_777
Дякую!
З Днем Народження!
Anita123-13ef• 14 января 2023
Ответ дляБайрактарочка
Ви без настрою?
І без настрою
Колючая Роза• 14 января 2023
Ответ дляhealer09648293
я біля академу нічого не чутно
pole77• 14 января 2023
Ответ дляДресса
Вилетіли 8 ту, час підльоту 12.30. Військові попереджають про можливий масований обстріл. Летять аж з мурманськоі області тому так довго чекати
Это на Киев летят, или вообще на всю Украину?
Kvitkaliliia• 14 января 2023
Ответ дляpole77
Так ніхто ж не знає ((
JENYABEST• 14 января 2023
Ответ дляMobyMoby
Почему банят? Вы вполне справляетесь в каждой теме)
Жгите еще
kd_777• 14 января 2023
Ответ дляFunZe
Мінський масив, не було чути.
Метро Оболонь....дуже було чути(((.
Sokol_v_tapkah• 14 января 2023
Ответ дляebbi
Я тоже думала, что не работает нп в тревогу. А потом приехала на такси на укрпошту с посылкой 12кг на руках и оп, тревога. Укрпошта закрыта, и я стою как дурень с этой коробкой, холодно. Зашла на нп, а они работают)
JENYABEST• 14 января 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Нє, ну по старому дідівському методу, коли в людини ставалася істерика, то на неї виливали відро холодної води
Когда у человека истерика ему не до советчицы.
pole77• 14 января 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Так ніхто ж не знає ((
Я и утренние слышала, те которые в 6 утра были, и эти которые недавно были, я в Днепровском районе. У меня нет телеги, что-то уже написали в телеге про Киев? Только гуглю ’новости Киев’, но статьи опаздывают обычно в телеге всё сразу пишут
Sakura-82• 14 января 2023
Ответ дляebbi
У нас взагалі ярмарок
И она работает? Мы тоже с мужем собирались, но стали выходить и бахи, то с детьми пошли в Сильпо рядом, оно немного под землей. Вот уже домой вернулись, сижу и думаю, на ярмарке наверное никого.
S-lana• 14 января 2023
Ответ дляFunZe
Я в цей час з чоловіком по телефону розмовляла, правий берег, теремкі. То він сказав що на початку нашої розмови почув за вікном сильні вибухи, а вже потім , хвилин через 3-5, прийшло повідомлення про тривогу