Шо це?
Kvitkaliliia• 14 января 2023
Ответ дляЛЮБА
У нас новая почта и укр почта не работает, а атб работает в тревогу
Аналогічно, я під новий рік так не раз в АТБ була під час тривоги, а тут якраз на пошту треба ((
HelloKitty18• 14 января 2023
Ответ для-Len-
Мені за 100 км від Києва чути було сильно
А я в Києві і нічого не чула, Правий берег .
Ответ дляFunZe
В мене аж вікна тряслись, як раз відкрила на провітрювання…
Теж правий
healer09648293• 14 января 2023
Ответ дляFunZe
Ви що на академі десь чи куренівка...бо я чула так що аж вуха позакладало
Ответ дляhealer09648293
Я біля куренівки живу, то гучно було, аж вікна тряслись і сигналізація спрацювала
HelloKitty18• 14 января 2023
Ответ дляhealer09648293
Мінський масив, не було чути.
Kvitkaliliia• 14 января 2023
На Київщині триває повітряна тривога. Ворог атакує столицю та область.
Перебувайте в укриттях та безпечних місцях.
Внаслідок ранкової атаки пошкоджено 18 приватних будинків. Понівечені дахи та вікна. Екстрені служби працюють на місці. Попередньо, без постраждалих.
На обʼєкті критичної інфраструктури пожежа локалізована.
Це ппц, бідні люди
Ответ дляAnita123-13ef
Ні, в києві всі глухі одна ви з надчутливим слухом
Ви без настрою?
Колючая Роза• 14 января 2023
Ответ дляhealer09648293
я біля академу нічого не чутно
Kvitkaliliia• 14 января 2023
Ответ дляpole77
Это на Киев летят, или вообще на всю Украину?
Так ніхто ж не знає ((
Sokol_v_tapkah• 14 января 2023
Ответ дляebbi
Потрібно запитати,може об’ява для порядку висить
Я тоже думала, что не работает нп в тревогу. А потом приехала на такси на укрпошту с посылкой 12кг на руках и оп, тревога. Укрпошта закрыта, и я стою как дурень с этой коробкой, холодно. Зашла на нп, а они работают)
Ответ дляKvitkaliliia
Так ніхто ж не знає ((
Я и утренние слышала, те которые в 6 утра были, и эти которые недавно были, я в Днепровском районе. У меня нет телеги, что-то уже написали в телеге про Киев? Только гуглю ’новости Киев’, но статьи опаздывают обычно в телеге всё сразу пишут