Шо це?
Rina Kisskiss• 14 января 2023
Ответ дляomg_meow
А вот и мразотные ублюдки сваяли обьяснение
Такі чемні. Навіщо ракету збивать, ми ж всего лише вас без світла залишимо, опалення і води.
А як в житловий потрапили, то питання саме собою пропало, чому ті ракети літають.
Щоб вони всі там
Ответ дляnikolayev
Очередная провокация.
а что они еще напишут, да это мы, твари такие! там насрано в мозгах, ненавижу их всех! на митинги они, суки выйти не могут, наши люди на танки голыми руками шли, а эти жопу свою берегут, пусть каждая мразь почувствует на себе, то что чувствуем мы
Marinka152• 14 января 2023
Ответ дляMobyMoby
Удалено администрацией...
Мені не треба рота затикати! Бо я вже ось майже рік нормально не сплю,крім роботи треба щотижня зібрати два буса,ви знаєте ,як збирати допомогу військовим а не гуманітарку?!! А родичі двоюрідні і троюрідні з Самари Тюмєні і Сургута прямо зараз в Таїланді і на Кіпрі, відпочивають вони блін.Чути і знати не хочу. А троляки тут набігли і будуть розказувати мені в моїй країні,що і як мені відчувати і що писати.Трохи помилилися адресою - ми НЕ в раші,не за те б´ємося!!! і ніколи такими,як вони не будемо,не старайтеся!!!
Karamelka-Ольга• 14 января 2023
Ответ дляomg_meow
Как объясняют? У меня интернет слабый, не открывается фото.
KaterionOK• 14 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Та ні, тільки собаки гавкають... Немає на Вишгороді двіжухи
Підтверджую, що тихо
Павлодарская• 14 января 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Таки руснява пропаганда діє.
Вже намагаєтесь знайти їй логічне пояснення. Жесть...
Ну на самом деле в процессе работы ПВО может быть что угодно. Это непредсказуемо все.
Но всегда! Всегда! Всегда! Вина будет на РФ! Это полностью их вина. Без их ракет не было бы никаких последствий.
IanxMickey• 14 января 2023
Ответ дляMassaraksh
А чому в такий малий тоді? Є й повище, страхіття ще більше було б.
Пизд*ц. Без комментариев.
black-opium• 14 января 2023
Ответ дляПавлодарская
ракета пво так дом не разнесёт
Ответ дляMarinka152
Да все вы правило пишете, русня катается на отдых только так, никому ничего не закрыли, разве что единичные случаи, и звёзды их, бывшие наши вроде Тодоренко жируют и плевать им на все.
Rina Kisskiss• 14 января 2023
Ответ дляПавлодарская
Пво не розхірачить 2 підїзда
Возрастная• 14 января 2023
Ответ дляMozarella
А рашисты верят что это наше пво, восторг в коментах у них
Мерзкие людишки какие, они в восторге прям
Навіщо ви їх читаєте взагалі? З ними вже давно все зрозуміло, чого їх читати?
Павлодарская• 14 января 2023
Ответ дляMarinka152
Я вообще даме удивляюсь. Так это неприкрыто. Рот закрывает, нельзя бедненьких соседушек обижать. Они уже не путешествуют))
Rina Kisskiss• 14 января 2023
Ответ дляПавлодарская
Хто вас лайкає, питання
НамСвоюРобити• 14 января 2023
Ответ дляПавлодарская
Ви на приколі?
Не тре тут з-під тишка русняву пропаганду вживляти.
Очевидне пряме влучання ракети.
Шизонутися!
Очевидне пряме влучання ракети.
Шизонутися!
Ответ дляН-усик
Просто они, когда это шпандерят, хоть бы физику вспомнили, школьную программу. Ракеты, либо взрываются в небе, либо, каждая идет своей траекторией, к своей цели.
Но для многих, это объяснение, будет убедительным, сработает.
black-opium• 14 января 2023
Ответ дляПавлодарская
Та не ведитесь на бота
Это Манька-Кимберли 150 акк склепала
Безимени890123• 14 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Удалено администрацией...
Ви бачили наслідки після збитої ППО ракети? Бачили наслідки влучання ракети? Ну, і як підбита ракета могла наробити такого лиха? Тим більше, навколо нема інших слідів уламків збитої ППО ракети. Це пряме влучання крилатої ракети.
НамСвоюРобити• 14 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Удалено администрацией...
Хрущ теж рознесло у клапті?
Smile_smile86• 14 января 2023
Ответ дляKaramelka-Ольга
Пишуть, що ПВО українське влучило у будинок.