Наша взяла• 14 января 2023
Випали молочні зуби, а корінних немає довго
Сину в 5 і 8 місяців (жовтень) випали 4 зуби,(попередні різці два нижні одночасно помінялись ще у 4рок і10 місяців,швидко виросли.)У той же час рости почали два 6х зуба.Ситуація така на сьогодні,що різці верхньої щелепи 1,1 абсолютно не ростуть від жовтня.Нижня щелепа один,повільно прорізається,інший теж відсутній.Чи була схожа ситуація у когось?Спеціаліста поки не можимо відвідати,закордоном,чекаємо страховку,документи.
СКИБИДЫШь• 14 января 2023
Автор, не переживайте, виростуть. Було таке, що у сина постійний зуб не ріс більше року. Ми якраз знімок робили для ортодонта, бо збиралися пластину одягати.
Не знімку видно було, де в десні був молодий зубчик.
Все нормально зараз.
Стоматолог говорив, що до 1,5 року може не рости основний зуб після випадінні молочного.
Все нормально зараз.
Наша взяла
• 14 января 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Назначали витамин д, кальций и фосфор. В Германии
Давно приймаєте?Допомогло?
Наша взяла
• 14 января 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Все нормально зараз.
Ого.Дякую.
Лукава Кішка• 14 января 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Цікаво навіщо. Корінні зуби ж сформовані ще до народження
Мой_ужин• 14 января 2023
Вариант нормы. Может им недостаточно места или зачатки внутри повернуты. В идеале все же сделать панорамный снимок и посмотреть. Сейчас жевать больше твердой пищи.
любименькая• 14 января 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Не сформовані, а зачатками сидять
Смыкалка• 14 января 2023
Передні центральні 2 зуба верхньої щелепи у доньки дуже довго прорізувалися - 8 місяців. Їй було 5,5 коли випали молочні. Місяці через 2, як ці зуби випали, ми поїхали до стоматолога і зробили рентген, зародкі зубів були, ми і заспокоїлися і просто чекали. Всі інші молочні зуби випадали і майже зразу лізли постійні
любименькая• 14 января 2023
Стосовно жування вам все правильно говорять. Незрозуміло, чим пояснюється рання зміна зубів.
Мій син вибив собі зуб верхню одиничку ще в 2 роки. І коли різався постійний, там десна така груба вже була, що зубу було важко випнутись і він виріс повернутим майже на 90 градусів. Ви не лякайтеся, якщо буде щось схоже, вонолегео коригується.
nabludatel• 14 января 2023
У дочки точно така ж ситуація як і у вас: перша верхня 1 випала у вересня, друга 1 випала у листопаді. І поки не ростуть. Натомість за цей час прорізалась одна нижня 6, а інша 6 от-от проріжеться.
Я думаю, що одиниці не ростуть, бо ріжуться шістки.
40каградусная• 14 января 2023
Авторе, у моєї доньки росли довго саме верхні лопатки. Випали у червні чи липні, а почали рости аж у лютому