Кина_не_будет• 14 января 2023

Третина зуба - чи можна наростити?

Відламалось дві третини переднього зуба. Він був давно мертвий і темний. Чи можливо технічно наростити на той обрубок решту зуба звичайним фотополімером?
Чи тільки коронка ? І якщо коронка, то чи вона триматиметься на тих рештках зуба чи обов´язково імплант?
Розкажіть, хто що знає, будь ласка.
автор Кина_не_будет • 14 января 2023
Нік песимістичний
Татьяна-bfd8• 14 января 2023
Коронку на корень нацепить можно
navariya• 14 января 2023
Не стоматолог.
Думаю, що тільки коронка. Наростити... До чого ліпити?
Домовенок Кузя• 14 января 2023
У меня так нарощено. Но у меня начинали наращивание когда не было 1/3, и с каждой коррекцией подпиливают, естественно. Но сейчас нормально стоит. Правда, видно что нарощено, но я привыкла
автор Кина_не_будет • 14 января 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Коронку на корень нацепить можно
Дякую. Навіть боюсь уявити як це робиться, але думаю вставити імплант - ще болючіше.
автор Кина_не_будет • 14 января 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
А у вас решта зуба темна чи нормального кольору зуба?
Татьяна-bfd8• 14 января 2023
Ответ дляКина_не_будет
Не так страшно, как вы думаете. Все хорошо будет. Коронка лучший выход в вашем случае
автор Кина_не_будет • 14 января 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Дякую. У мене вже повно мертвих зубів, але коронок ще щодної не ставила..
Татьяна-bfd8• 14 января 2023
Ответ дляКина_не_будет
Так на мертвые зубы это и не больно совсем. Коронка не больно, только ждать придется пока техник ее сделает
Домовенок Кузя• 14 января 2023
Ответ дляКина_не_будет
Стоматолог выравнивает цвет, но наращиванием вряд попадет в ваш тон.
автор Кина_не_будет • 14 января 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Зрозуміла, дякую. Гірше, ніж він темний точно не буде, але напевно таки світить коронка.
автор Кина_не_будет • 14 января 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Хоч би так і було
Поки ходитиму в масці, як в ковід, щоб не лякати людей..
мегамоСГ• 14 января 2023
Наростити можна, але довго не простоїть. Залишки коронки вже крихкі. Вкусите щось і зламаєте. Можна укріпити скловолоконним штифтом. Але нащо, якщо можна повноцінно запротезувати і не мати проблем? Це надійніше у вашому випадку.
Цветов Мне срочно• 14 января 2023
Ответ длямегамоСГ
а если наращивают на живой зуб, то как долго стоит?
Пьяная вишня• 14 января 2023
У мене корекція на передніх 4. Пам´ятаю, що колись насіння лузала і величезні були прогалини, то мені гарно наростили. Нещодавно ходила на корекцію, то мені повністю висвердлювали старі пломби і ставили нові і все чудово. Перший раз робила 23 роки тому
Викасикрет• 14 января 2023
Будет все зависеть от корня зуба.У меня было две ситуации передний верхний зуб сломался полностью,может где-то миллиметр был над десной,нарастил доктор так что лучше чем был!А было так что один зуб частично обломался, оказалось что корень треснул, может неправильно выражаюсь,его удалили,поставили мост.
Курочка-чубаточка• 14 января 2023
Можно,корни попломбируются,и наростят.мне наростили зуб сломанный ниже уровня десны,хотя кричали только рвать,5-й год,полет нормальный
мегамоСГ• 14 января 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Залежить від багатьох факторів. Адгезія до живих тканин краща, ніж до мертвих. Але при руйнуванні на 2/3 і більше показане протезування.
Цветов Мне срочно• 14 января 2023
Ответ длямегамоСГ
то есть если уже дважды подпиливали и реставрировали, то третий раз - если что случится - уже могут отказать? передние зубы, живые
мегамоСГ• 14 января 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Ні, не обов´язково
автор Кина_не_будет • 14 января 2023
Ответ дляВикасикрет
А про корінь це тільки рентген покаже, правильно? Не знаю що там з цим коренем стало за ці всі роки..