Медсестричка• 14 января 2023
Высокие вибрации
Как в нынешнее время поддерживать эти высокие вибрации и перестать ненавидеть этих скотов?
Медсестричка
• 14 января 2023
Ответ дляГолубец
Читати то добре, але треба спілкуватися в реалі, буде краще, це мій досвід
Да, это однозначно
Медсестричка
• 14 января 2023
Ответ дляГолубец
А з осені почала ранком обливатися хол.водою(мені 45). Уявіть я зараз можу помитися з милом під холодною водою. Я б раніше ніколи не подумала, що я це зможу. Роблю зусилля для цього, але відчуваю себе сильнішою морально, не залежною від комфорту. До речі, життєва енергія повертається в тіло і душу після такої процедури .
Я вот кстати вспомнила, что мне очень помогало взбодриться растирание антицеллютной щеткой. Прямо все тело массировала, и так хорошо становилось.
Спасибо, благодаря вашему комментарию вспомнила про этот метод
Голубец• 14 января 2023
Ответ дляМедсестричка
Вы молодец! Я так не смогу точно))
Ха, то Ви про це не думали.
Я дуже тяжко переношу оці ракетні обстріли, новини сьогодення, я шукала, що зможе перебити ці емоції: лазня, зміна температури тіла з теплої на гарячу, з гарячого на холодне. Я купалася перед новим роком в озері після лазні, плавала, а поряд вже тоненька крига, хто б подумав, що я це можу. От прийде весна і я знову візьмуся за лопату і далі розроблятиму землю навколо багатоквартирного будинку, саджатиму молоді дерева, і цього року ще площа, яка під травою стане клумбою!
Після одного обстрілу мооально дуже виснажилася(так вийшло, що була на роботі, це за містом, перечікувала в бомбосховищі, а вийшла на верх темно, ні єдиного промінчика світла, вимкнене енергопостачання, не працює зв´язок,а ти 10 км від дому.... дощ з снігом. Не просто, але добралася додому. Дуже було важко в душі, і емоція страху, розпачу, може, і ненависті довго мене тримала.
Згадала за лазню. А в лазні є ще можливість переночувати , помедитувати в таких маленьких дерев´яних келіях, де сіном встелена долівка, то я лишилася на ніч, для мене комфорту було мало (все думала для чого я так роблю), але на ранок я прокинулася новою, це було класно і радісно, що я змогла, спати на дошках присипаних сіном, на рюкзаку під тоненьким пледом. Я верталася додому, наче летіла на крилах, ранок був морозний, сонячний, тихий, наче для мене під замовлення, проти вечора дощ зі снігом.
Голубец• 14 января 2023
Ответ дляМедсестричка
Звичайно : в здоровому тілі- здоровий дух. І навпаки спочатку пробій в аурі, потім хвороба на фізичному рівні.
Медсестричка
• 14 января 2023
Ответ дляГолубец
Ха, то Ви про це не думали.
Вы в точку написали про ракетные обстрелы. Прямо вот состояние оцепенения нападает, а потом волной ненависти накрывает. В такие моменты становлюсь как камень.
Наверное, и правда нужно дать стресс в хорошем смысле телу, чтобы ушли эти ’злые’эмоции.
Спасибо Вам,что отозвались. Пусть все будет хорошо в и вашей жизни,и на клумбе возле дома, и в родной Украине 🙏
Голубец• 14 января 2023
Ответ дляМедсестричка
Все так і є. Я ще багато стала читати . Книжки які 20років не чіпали,зараз просто читаю запоєм.
От почну на днях Легенди і міфи давньої України. Пару років лежить, прийшла її пора. До цього прочитала Знаки карпатської магії, Трансільванська магія, тернистый путь духовного развития челрвека на Земле. От чим сильніше б´є стрес, тим більше такої інфи хочеться.
Ще хочу щось по конфуціанству осилити
Голубец• 14 января 2023
Ответ дляМедсестричка
’злі’ , не добрі емоції треба перебивати(попсіхував, зразу ж розслабся, пострибай, щоб аж зуби цокнули, випий води, або на вело і прокатайся мін 40 хв), щоб вони не залишалися в свідомості, так мене вчила психоаналітик. Емоція перекривається фізично. От вода(зміна температури, пропарка, крижана) вибиває все, очищає не лише тіло , але як показала практика і душу