Ростки жимолости• 14 января 2023

Ви вірите в закінчення війни найближчим часом?

Опускаються руки, не знаю як жити далі, для мене все що навкруги дуже боляче( здається це буде роками тривати((
irina2005• 14 января 2023
Ответ дляSvetlana31072000
Війна закінчиться також несподівано як і почалась, без будь-яких прогнозів, і наші мислі дуже матеріальні. Перемога буде скоро.
Це Ви від астрологів-тарологів наслухалися? Вони це говорять по методичці, щоб людей заспокоїти.

Svetrise• 14 января 2023
Ответ дляSvetlana svk
Удалено администрацией...
Елена-ленуся• 14 января 2023
Ответ дляSuertq
Я так думаю рф если не захватить страну сейчас, так уничтожить хочет.
В плане - чтобы женщины и дети уехали, мужики воевать пошли и погибли, и осталась максимально пустая и разрушенная страна, тогда и захватить легче.
Да , что бы были пустые выжжены земли и завезти лояльных своих матрешек и ванек , как татаров выселяли в советское время с Крыма , и рашкиных алкоголиков и зеков в ихние дома заселяли .
Рашка хочет , либо сдаться и быть с Рашей , либо они все выжжут , убьют всех и заселят своих .
Карина75• 14 января 2023
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...
Тоже про это думаю. Что война на года это точно. Но вот как она закончится это ещё страшнее.
Suertq• 14 января 2023
Ответ дляVitalinka1987
у них тоже страна отнюдь не процветает, и чмобики их тоже гибнут
Удалено администрацией...
crystal• 14 января 2023
Нажаль, на сьогодні втратила віру у світле майбутнє.
Може попустить трохи після сьогоднішніх новин.
Але мені здається, що ми на порозі ще більшої війни, ще більшої біди.
І, так, ні на шашлики ні у Крим влітку ми не поідемо.
Я так хочу помилятися…
Suertq• 14 января 2023
Кстати помните тут недавно писала девушка якобы слушает астролога и говорила 13-20 будут удары сильные ?
Не помню тему.

brenda2305• 14 января 2023
Ответ дляВаЛеНТинКА-39
У Путина выхода нет, кроме как воевать. На кону его жизнь и и жизнь всей их гестаповской элиты.
Да, тоже так думаю
Svetlana-7070• 14 января 2023
Ответ дляSuertq
Так і є((( якщо рік назад я була впевнена що нікуди не поїду з країни, то зараз дуже сильно в усьому сумніваюсь. Після сьогоднішніх новин, руки опустилися (((( раніше я плакала, а зараз тупо страх за себе і дітей (
соняшка• 14 января 2023
Верю в победу в 2023, чтоб там не писали
Не весной, но в 2023 году.
Piracanta• 14 января 2023
Ответ дляSvetrise
Конституция Украины
Стаття 15. Суспільне життя в Україні ґрунтується на засадах політичної, економічної та ідеологічної багатоманітності.
Жодна ідеологія не може визнаватися державою як обов´язкова.Цензура заборонена. Держава гарантує свободу політичної діяльності, не забороненої Конституцією і законами України.»
« Стаття 35. Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність.
Все правильно, але держава не має відношення до проекту Кідсдафф. Це приватний форум. Заблокувати вас чи ні вирішують власники.
Tina0506• 14 января 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Ні, і опускаються руки. І не хочу сприймати цю реальність. Потрібно виїзжати. А я не хочу, але дитина вже за серце хватається під час вибухів. Хожу, як у воду опущена.
Едьте ради ребенка. На мир посмотрите заодно
Svetrise• 14 января 2023
Ответ для crystal
Я так хочу помилятися…
Удалено администрацией...
brenda2305• 14 января 2023
Ответ дляРойЛеля
Ця думка тут непопулярна, хоч ми і налаштовані на краще, але чомусь всі так впевнені в кордонах 91 року. От впевнені, бо їм так сказали.
А я не впевнена. І не треба недооцінювать цього вижившого з розуму звіра. Це дуже сильний, небезпечний і дурний агресор
І я не впевнена. Думаю, вихід на 23.02.22 буде вже успішною перемогою для нас
olgabaluta• 14 января 2023
Нет, не верю. С самого начала, не верила. Поклонники Арестовича, снимайте уже свои розовые очки. Окончание войны не выгодно вообще Никому! Кроме простых людей, конечно же.
Fashion_besties• 14 января 2023
Ответ дляSvetrise
Конституция Украины
😄 я как-будто абзац из книги в стиле фэнтези ща прочла
Cat88• 14 января 2023
Нет не скоро, хочется выть, муж скоро на ротацию едет, думаю я просто не переживу
Cat88• 14 января 2023
Ответ дляSuertq
Думаю будет хуже чем в 22.
Пу на выборы идет в 24 нужна им картинка с победами.
Плюс выборы в америке.
И я говорю что будет хуже, особенно на фронте…2022 покажется цветочками
Fashion_besties• 14 января 2023
Ответ для crystal
Я так хочу помилятися…
Удалено администрацией...

Svetrise• 14 января 2023
Ответ дляPiracanta
Удалено администрацией...
Елена-ленуся• 14 января 2023
Я вижу варианты окончания войны :
1) Вмешивается Америка и НАТО физически , технически , и начинается бомбардировка раши и раша сдается , Путина на кол .
2) Раша видит это так :
- Все сдаются , меняют правительство и соединяемся с рашей.
- либо они все и всех уничтожат , и на выжженную землю привозят с рашки лояльных людей и соединение с рашкой.
3 ) Европа и Америка дают нам очень много техники в том числе и наступательной , не запрещают нам бомбить рашу их техникой ( сейчас запрещают ), завозят у нас ядерное оружие , для статус- скво .
Snake_dreams• 14 января 2023
Ответ дляPiracanta
Удалено администрацией...
руала• 14 января 2023
Я з самого початку чекаю, що ось, ось і закінчиться.
В війну не вірила, але підготовлялась.
Piracanta• 14 января 2023
Ответ дляSnake_dreams
Удалено администрацией...
Покажіть мені коментарі, які в цій темі видалили?
Светлая Светлана• 14 января 2023
Ответ дляРойЛеля
Ви не думали що Буданов так сказав, щоб заспркоїти людей, дати їм надію, зменшити відттк біженців для підтримки економіки.
Кажуть, що треба.
Хіба можна комусь вірить з влади? Ви ще не переконались?
Это из разряда 2-3 недели, только сроки больше.
Svetlana svk• 14 января 2023
Ответ дляolgabaluta
Удалено администрацией...
Snake_dreams• 14 января 2023
Ответ дляPiracanta
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 14 января 2023
Ответ дляSnake_dreams
Удалено администрацией...
Fashion_besties• 14 января 2023
Ответ дляPiracanta
Пролистайте ))
Увидели?
Светлая Светлана• 14 января 2023
Ответ дляРойЛеля
Кажуть, що треба.
По поводу количества беженцев... нет, не думаю... потому как странно кричать про блэкаут, говорить прямым текстом про валите и тд. И тп. И тут же типа, чтоб не убежали..
Это уже басня про лебедя, рака и щуку.
Как в ковид в Днепре могилы капали...