Тень льва• 14 января 2023
Панічні атаки чи астма?
Перша панічна сталась 8 років,у всій красі дикий страх померти,тошнота,холодний піт,важко дихати ...цей період тривав довго,то був невроз,в той час був гормон.збій ,лише відновились місячні після пологів,був невроз,страхи і т.д.Некомфортно себе почуваю у багатолюдних місцях,ліфті і т.д.за останні руки бувало пару приступів,після 2 пологів,але дикого страху такого немає,просто тіло як вата,неможливо вдихнути,часте сечопускання,пару раз швидку викликала,то типу перевірте щитовидку,там проблеми,але гормни в нормі,останні рази було інакше просто не можу вдихнути,важко і надихатись,сатурація в той час 99,тиск може до 150 скочити,пульс завжди 90,але це нічого не значить,бо читаю що може бути неконтрольований перебіг,болить грудна клітка,але тут теж проблеми,є сколіоз і навіть якісь набряк біля хребта,я зробила спірометрію,ніби норма 4.2,пульмонолог сказав що астми немає,але знову ж таки багато чую що це можуть бути такі початки,недавно хворіла,по знімках був змінений малюнок,у період хвороби узд легень і підвищена пневматизація,опісля хвороби ,дещо посилений малюнок,серце 2 рази провіряла,лише тахікардія,екг теж пару норма,на думку про астму наткнулась бо в дитини атопічний дерматит і алергія на ліки ,детальніше якраз будем перевіряти,а у астми є спадковість,у батьків немає,була у бабусі,як ще перевірити це питання мене турбує,це дихання незрозуміле і в дитини боюсь пропустити,невролог каже тривожний розлад і невралгія,але все таки я 100 % не впевнена,як і кожен невротик,кашлю немає,поділіться хто як визначив?
Тень льва
• 14 января 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
При астмі тяжче видихати ніж вдихати і великий кашель.
Читала пости у доказових батьках то пишуть що і вдохи важко зробити і тисне в грудях
Тень льва
• 14 января 2023
Ответ длячерная мамба
Я астматик з дитинства. У Вас не астма
Ви виявили по явних ознаках,а алергія у вас є?
МамОмужа• 14 января 2023
Невроз
Агарофобия
Ипохондрия
Это -ваше
А астмы- нет!
Вам бы к психотерапевту.
Агарофобия
Ипохондрия
Это -ваше
А астмы- нет!
Вам бы к психотерапевту.
МояХатаЗкраю• 14 января 2023
Ответ дляТень льва
Я астматик. Приступи починаються із кашлю, панікою і страхом не супроводжуються, тому що я знаю як швидко це контролювати. у вас не астма.
Зашла на 5минут• 14 января 2023
У мене почалися панічні атаки в березні. Зрозуміла тільки нещодавно що це панічні атаки. Коли вимикають світло - важко дихати.
черная мамба• 14 января 2023
Вам до психіатра хорошого треба і все буде добре.
Напишіть йому. Він допоможе у вирішенню проблеми
Тень льва
• 14 января 2023
Ответ дляМамОмужа
Невроз
Агарофобия
Ипохондрия
Это -ваше
А астмы- нет!
Вам бы к психотерапевту.
Агарофобия
Ипохондрия
Это -ваше
А астмы- нет!
Вам бы к психотерапевту.
Знаю,точно би здалось,але ці стани задихання без паніки не дають спокою
Тень льва
• 14 января 2023
Ответ длячерная мамба
Підписана на нього)
черная мамба• 14 января 2023
Ответ дляТень льва
Повірте, астму не можливо сплутати. І алергія у мене є. У Вас і близько не астма
МояХатаЗкраю• 14 января 2023
Панічнф атаки успішно лікуються якщо вчасно звернутися до психіатра. якщо запустити - тяжка терапія і багато супутніх нервових розладів може виникнути.
МамОмужа• 14 января 2023
Ответ дляТень льва
Сначала исключаете органику ( пульмонолог, кардиолог), потом, убедившись, что здоровы, идете в сторону психиатрии. Не затягивайте!
Тень льва
• 14 января 2023
Ответ дляМамОмужа
Пульмонолог слухав,спірометрія норма,але чи лиш по цьому визначити,записана з меншим до алерголога,буду питатись за себе,чи може ще метотом тої піклоуфометрії чи як її визначати
Тень льва
• 14 января 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Це така зараза,але буде період і без них,я більше органічних хвороб боюсь ,але у приступи звісно всяке бувало і тиск лупив і пульс,трясло ,але завжди я знала що після того багато сечі,зараз це трохи інакше ,симптоми не так виражені,але задихаюсь ,ніби не віддихаюсь
Тень льва
• 14 января 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Невролог призначила ессобел,але ніяк не попущусь думки,що я до кінця не перевірила і може це що сприймаю за па,це астма,в мене страх щоб дитина цього не мала,тому я так себе хочу перевірити
Тень льва
• 14 января 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Так розумію,але начиталась і про інакші перебіги,коли без кашлю буває,а паніки і страху мабуть немає,бо ви не невротик,я свій невроз признаю ,але думаю що і одне і друге може бути плюс хребет своє дає спазмами
Тень льва
• 14 января 2023
Ответ длячерная мамба
А які методи обстеження ви робили?
Зашла на 5минут• 14 января 2023
Ответ дляТень льва
Сподіваюсь, коли війна закінчиться - пройде. Бо почалося коли обстріли були, світло пропадало.
Тень льва
• 14 января 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Я живу відносно далеко,правда і сюди прилітає,але психологічно переживаю,от сьогодні серце крається просто за Дніпро,я не можу то дивитись що у нас відбувається,світло є можливість підключити,бо у нас теж відключають,діти хворіють,чоловік має можливість виїхати,має інвал.з дитинс.але я нікуди не хочу,звідси,якийсь час настав такий хвороби,війна,погода жахлива,хоча з іншого боку погода трохи воїнам нашим краще,бо нема морозів,ніякої радості нема ні в чому(
черная мамба• 14 января 2023
Ответ дляТень льва
Немає у Вас астми. Сходіть до психіатра і будете жити спокійно.
Напад астми сам по собі нікуди не зникне. Починається з кашлю, свисту в легенях. Важко видихнути. Це все наростає. Якщо напад «легкий» можна зняти відповідними ліками. Я бере вже більше 20 років ліки, які б допомогли попередити напад( з гормонами) Але всерівно треба знімати напади крапельницями і додатковими ліками. Син молодший також з астмою. Йому зараз 6 років.
Все розписувати Вам не буду і які ліки допомагають і тд. Бо у Вас психосоматика. Ви усе переймете на себе і будете шукати такі ж симптоми, і намагатиметеся знайти ліки ті самі, а це все серйозно. І обстеження Вам не потрібні. Хороший пульмонолог без обстежень Вам скаже, що Ви не його пацієнт
черная мамба• 14 января 2023
Ответ дляТень льва
Таке враження, що Ви дуже хочете собі цей діагноз. Навіщо?
Тень льва
• 14 января 2023
Ответ длячерная мамба
Дякую,зрозуміла,здоров´я нам всім і фізичного і психічного!
Тень льва
• 14 января 2023
Ответ длячерная мамба
Та яке,я дуже хочу 100% переконатись,що його немає,я більше за дитину боюсь,не можу змиритись що він може хворіти
черная мамба• 14 января 2023
Ответ дляТень льва
Заспокойтеся. Астма зараз добре контролюється. От в моєму дитинстві це був жах. Можна жити нормальним життям. Я маю інвалідність, але ніколи не переймалась цим статусом.
Фото Вам щоб не переживали за сина.
П.с. Це Бекхем.
Фото Вам щоб не переживали за сина.
П.с. Це Бекхем.
Тень льва
• 14 января 2023
Ответ длячерная мамба
Фото Вам щоб не переживали за сина.
П.с. Це Бекхем.
Фото Вам щоб не переживали за сина.
П.с. Це Бекхем.
Дякую,я просто мало обізнана,не знала що у Бекхема астма...у мого меншого йому 3.5 алергія на ліки,сиропи, в складі яких лимонна кислота і полісорбат 80,апельсинові домішки,ат.дерматит ,страх взагалі нових ліків,навіть на краплі в ніс від аденоїдів кропивянка,а зараз якраз аденоїди в обох і алергічний риніт,після грипу,знову кашель,незнаю вже чим лікувати,хоча старший йому 8 років 3.5 роки після того як підлікували аденоїди не хворів,а зараз від осені вже 3 чи 4 раз,тому я хочу не допустити гіршого,і вивчити і прорахувати наскільки це можливо ,перечитую і накручую себе більше,якесь порочне коло,до алерголога вже записалась.
КондуктЕр тролейбуса• 15 января 2023
Автор, у мене реальна астма і нєвроз
Я на Сімбікорті та АД
У вас гіперветиляція. Яка виникає під час тривоги, нєврозу та при паніці, Здається, що задихаєтесь
Ну і ви суперіпохондічна людина
Я на Сімбікорті та АД
Ну і ви суперіпохондічна людина
Ноунэйм• 15 января 2023
Ответ дляТень льва
Ну і що це дасть? Навіть якщо раптом хтось вам скаже, що у вас астма (але це не вона точно, повірте мамі астматика), це ж не означає, що в дитини астма. Ну де логіка? Йдіть до психіатра, і чим швидше. По тому, що ви вже тут настрочили, очевидно, що проблема в голові. Вибачте, може написала грубо, але не мучте себе і оточуючих. Зараз всім важко, звернутись за допомогою не соромно! Здоров´я всім!