Yegonyashka• 14 января 2023

Слышали, что сказал в интервью Арестович сегодня?

Что в Днепре это сбитая ракета…Так где правда?
Микса6• 15 января 2023
Ответ дляНадя-Надюша
Це вже після всього. А в інтерв´ю він на радість русні підтвердив брехню про пво. Питання навіщо він це зробив?
Я не знаю. Если знаете расскажите, послушаю.
MadamHM• 15 января 2023
Если б русня не пускала ракеты - то и подбитых не было б - вина всеравно на них
tata-29ef• 15 января 2023
Ответ дляTAM-rico
Після заявленого арестовича слід би посадити! Що воно верзе???
На жаль ніхто його не посадить.
Але навіть якби посадити і що, далі годувати за наш рахунок? На передову його, хай країну захищає. Чи воно не патріот?
Або розстріляти нахрєн, війна в країні, а то в нас все не на часі.
Вкусныйпончик• 15 января 2023
Ответ дляTAM-rico
Вчора, як виснилося, після прильотів по Києву о 6.00, багато хто забрехався. Цікаво - навіщо?
black-opium• 15 января 2023
Ответ дляEm1liya
Тепер ОФІЦІЙНО:
«14 січня 2023 року із п’яти дальніх бомбардувальників Ту-22м3 ВКС РФ по території України було випущено п’ять крилатих ракет Х-22».
«Одна із ракет Х-22, запущена з району Курської області близько 15 год. 30 хв. 14 січня 2023 року, влучила в багатоповерхівку у м. Дніпро (по вул. Набережна Перемоги».
«Жодних сумнівів, що це була саме ракета Х-22 – немає».
«У Збройних Силах України немає вогневих засобів, здатних збивати даний тип ракет. З початку воєнної агресії росії по території України було випущено понад 210 ракет цього типу. Жодна – не збита засобами протиповітряної оборони».
«Лише зенітні ракетні комплекси, які у перспективі можуть бути надані Україні західними партнерами (йдеться про такі системи, як Patriot PAC-3 чи SAMP-T), здатні перехоплювати дані повітряні цілі».
Командувач Повітряних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук спростовує твердження Арестовича про те, що ракета Х-22 була збита ППО.
Вкотре закликаємо Вас опиратися лише на офіційну інформацію від Генштабу, Повітряних сил та інших структур, які належать Збройним Силам України.
А раньше писали , что сбивают
Х-22
Очень странно
Jul-Ap• 15 января 2023
Ответ дляВиктория-9bcf
У мене восьма година вечора, я в Канаді... А що чоловік забув на жіночому форумі у 4 годині ранку? Не цікавить?
И вам в Канале слышно было, что был взрыв перед падением?
Удивительные способности.
Эта ракета не стоит много миллионов, она очень старая и очень неточная.
Хватит собирать шлак с российских помоек.
tata-29ef• 15 января 2023
Ответ длячир
По логике Ермак должен его выгнать из своих советников и подать заявление в СБУ. Но пока ноль реакции...
А реакції і не буде. Воно таке ж.
OlikMP85• 15 января 2023
На відео видно, що це продумане питання, зовсім не зручне, що для нього, що для ведучого. Відповідь-брехня з психологічної точки зору. Закриті очі Арестовича, погляд вниз, піджаті губи, закритий рот ведучого рукою. Це не ляпнув, це продуманий хід. Питання тільки для чого? Або хтось ’прижав’ або це якась гра, розрахована на кацапів.
Zarevna• 15 января 2023
Ответ дляsunholder
Ну от в фб він вже пише інше
Що це пряме влучання ракети.
Мабуть отримав кізди
Не пише він, що пряме влучання, пише що ’разрушила дом ракета х22’. А чи при участі пво чи ні, тут немає. Дуже цікаво побачити реальні виправдання
ОднаРозоваяРоза• 15 января 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Вы правда верите, что советник ОП будет ляпать просто так?
А вы правда верите Аристовичу? И, кстати, есть уже официальная информация воздушных сил, что Люся - брехло. И советник то он внештатный. Но даже, если бы он занимал более официальные должности, это не меняет того факта, что вся их гопкомпания кодло и пособники рашки. Вы бы еще Поворознюку поверили, хотя, для вас и он, видимо авторитет.
coch100• 15 января 2023
Ответ длячир
Ермак оценил работу своего советника Арестовича
ЧЕТВЕРГ, 29 ДЕКАБРЯ 2022

Руководитель Офиса президента Андрей Ермак заявил, что советник ОП Алексей Арестович находится на своем месте, имеет свою армию сторонников и общается с ней профессионально.

Источник: Ермак в интервью для канала 1+1

Прямая речь Ермака: ’Считаю, что он (Арестович – ред.) на своем месте. Он... у него большая армия сторонников. И я думаю, что на своем таком языке он с ними разговаривает, и считаю, что очень профессионально это делает’.

.....Я уважаю этого человека’, – подытожил Ермак.

https://www.pravda.com.ua/rus/news/2022/12/29/7382...
Единственная версия для меня по поводу этого балабола, что он исполняет роль придворного шута и отводит весь негатив на себя. Другой версии у меня нет почему его держат при дворе.
Anita123-13ef• 15 января 2023
Ответ дляСвята
Подбитая могла поменять траекторию
Якщо в нас є ппо яке збиває такі ракети, то арестович прав, але це не зменшує відповідальності рабсіян,як і ракета в Польщі
black-opium• 15 января 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Да, я тоже скрин об этом добавила
То сбивали раньше х-22, то уже не могут
Это как ?
Чем больше дают пво , тем меньше могут сбивать ?
По вчерашнему утру тоже много вопросов , что это было в 6 утра
Если говорят , что с 300
Так это те ракеты , что обстреливают Харьков , Николаев и Запорожье , они не долетят до Киева
Очень много вранья , к чему это все ?
И Арестович выгородил рашу и ему за это нифига не сделали
Что происходит вообще ?
виканастя• 15 января 2023
Я живу рядом с рекой, все взрывы всегда слышу, видимо по воде звуки сильнее слышно. На Малиновского я, кто с Днепра знает. Взрыв был один!
А по поводу абристовича, так ещё с первых дней войны я не могла понять, откуда оно вылезло!
Микса6• 15 января 2023
Ответ дляblack-opium
А раньше писали , что сбивают
Х-22
Очень странно
Удалено администрацией...
Вкусныйпончик• 15 января 2023
Ответ дляОднаРозоваяРоза
Я нікому не вірю, поки не перевірю. Але тут ще під питанням, хто брехло, то збивали, то не збивали. До речі, чистять вже в мережі про збиті х-22, аж гай шумить :)
Anita123-13ef• 15 января 2023
Ответ дляNoel
Я теж так вважаю. Не збивати чи що?
По мнєнію русні - так. Арестович довбойоб бо тепер його слова оашка розносить як самі себе обстрелюємо, а нашідивангі єксперди підтверджують
opium_black• 15 января 2023
Ответ дляblack-opium
А раньше писали , что сбивают
Х-22
Очень странно
Из Иглы сбили, это тоже, что шахеды из автоматов расстреливали
black-opium• 15 января 2023
Ответ дляOlikMP85
Конечно
Это специально, чтоб их выгородить
Чтоб в западных новостях рашисты не такими тварями казались , мол не их вина , что в дом попали , а украинское пво , ударило по ракете и она случайно в дом залетела
Нормально ?
И где реакция мира ?
А нет ее
Так как , то все «случайно»
Что это за ублюдочная игра ?
Ladxy• 15 января 2023
Ответ дляblack-opium
Да, я тоже скрин об этом добавила
То сбивали раньше х-22, то уже не могут
Это как ?
Если говорят , что с 300
Очень много вранья , к чему это все ?
Что происходит вообще ?
По Києву та області стріляли з с400. У них інша дальність
Anita123-13ef• 15 января 2023
Ответ дляAmalpi
Но зачем то он это говорит, не сам же придумал
Бо зник з радарів українського медіапростору 😂
Вкусныйпончик• 15 января 2023
Ответ дляblack-opium
Да, я тоже скрин об этом добавила
То сбивали раньше х-22, то уже не могут
Это как ?
Если говорят , что с 300
Очень много вранья , к чему это все ?
Что происходит вообще ?
Я розумію відповідь, ракети складні не вийшло збить і т. д. Але чому мовчали 2 часа всі змі? Чому в 8.00 видали версію пожару, чому єрмак написав спокійно (в той час коли треба б було бігти в укриття)?
Cheburaha• 15 января 2023
Ответ длявиканастя
Ермак приволок
black-opium• 15 января 2023
Ответ дляLadxy
Удалено администрацией...
ОднаРозоваяРоза• 15 января 2023
Ответ дляЛето72
Абдрістович не дебіл, а агент срашки.  Як і фейгін. Тільки кілька днів тому на каналі фейгіна ця мразіна лила бруд на наших військових , які захищають Соледар і Бахмут. А між іншим, цього радника ОПи дивляться мільйони українців і вірять йому
Я вам більше скажу, вони ще і голосувать за нього підуть. Це ніколи не скінчиться, ті самі граблі щоразу. Я вже починаю мріяти про воєнну диктатуру на деякий час, бо іншого виходу немає.
Вера• 15 января 2023
Когда он вчера так сказал, я не поверила, обломки не сносят подъезды под ноль. У нас в Запорожье в двух домах так подъезды снесло, это прямое попадание ракеты. Я даже по взрывам слышу разницу между ракетами Х и С300. Ракеты, которые Х , от них взрыв мощнее.
Он иногда не подумав, как скажет что-нибудь. Теперь еще и мы виноваты окажемся.
Jul-Ap• 15 января 2023
Ответ дляsunholder
Ну от в фб він вже пише інше
Що це пряме влучання ракети.
Мабуть отримав кізди
Интересное у вас толкование.
Нет, он как раз поддерживает свою версию...
Все понимают причино-следственные связи, не было бы ракеты, не было бы трагедии и т.д.
Anita123-13ef• 15 января 2023
Ответ дляcoch100
Тієїї ж думки,
black-opium• 15 января 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Удалено администрацией...
Anita123-13ef• 15 января 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Це ваші особисті спостереження?