Yegonyashka• 14 января 2023

Слышали, что сказал в интервью Арестович сегодня?

Что в Днепре это сбитая ракета…Так где правда?
Anita123-13ef• 15 января 2023
Ответ дляblack-opium
Конечно
Это специально, чтоб их выгородить
Чтоб в западных новостях рашисты не такими тварями казались , мол не их вина , что в дом попали , а украинское пво , ударило по ракете и она случайно в дом залетела
Нормально ?
И где реакция мира ?
А нет ее
Так как , то все «случайно»
Что это за ублюдочная игра ?
Ніхто їх не вигородує, це як в Польщі, винна всеодно расіся
opium_black• 15 января 2023
Ответ дляAnita123-13ef
И до Польши это было понятно. Меры приняты не были
Anita123-13ef• 15 января 2023
Ответ дляОднаРозоваяРоза
Я вам більше скажу, вони ще і голосувать за нього підуть. Це ніколи не скінчиться, ті самі граблі щоразу. Я вже починаю мріяти про воєнну диктатуру на деякий час, бо іншого виходу немає.
Ви б за кого голосували?
ghanioti46• 15 января 2023
Ответ дляDavidka
Свекрухи сестра з родиною живуть неподалік. Кажуть роботу ППО до вибуху не чули
Я живу неподалік. Не було роботи ППО.
Татьяна123• 15 января 2023
Ответ дляOlikMP85
На відео видно, що це продумане питання, зовсім не зручне, що для нього, що для ведучого. Відповідь-брехня з психологічної точки зору. Закриті очі Арестовича, погляд вниз, піджаті губи, закритий рот ведучого рукою. Це не ляпнув, це продуманий хід. Питання тільки для чого? Або хтось ’прижав’ або це якась гра, розрахована на кацапів.
Щоб кацапи тепер зі спокійной совістью вважали,що всі дома Україна зриває сама ? Якийсь дуже тупий план у Арестовича. Більше схоже на те, що бабки відробляв....
sportivni-tovari.in.ua• 15 января 2023
арестович відомий піздобол і вже спростували його брехню, та і так зрозуміло що від збитих ракет не може бути таких ушкоджень.
Anita123-13ef• 15 января 2023
Ответ дляТатьяна123
Вони вже розносять як це оператор підібрав момент, куди саме має влучити ракета що стояв знімав
opium_black• 15 января 2023
Ответ дляOlikMP85
Если было неудобно, нужно было съехать. Хотя бы на то, что будут работать эксперты. Нет же...
pillow• 15 января 2023
Які б не були мотиви Арестовича - тут уже почали прямо мову тіла у цього слимака читати - він говорив на користь рашки.

Якщо його не виганять показово пенделем, то ще раз доведуть, що у нас кацапська кротівня, а не керівництво країни.

Хоча чого це я, наче Тимошенка ж після присвоєння Шевроле Тахо для фронту ніхто й не подумав виганяти.
LudaSHS• 15 января 2023
Хтось з ПВО-шників... розкажіть Арестовичу механіку перехоплення зенітною керованою ракетою повітряної цілі типу КР... бо він у майбутньому ще раз може щось таке пиз..и , м´яко кажучи, ’не по теме’. Боюсь, що цей масований ракетний удар не останній...

Адже, з невідомої зараз мені причини, пару годин тому, в ефірі стріму з Фейгіним він, по-суті, тотально й повно... звинуватив Повітряні сили ЗСУ у дотичності (нехай й побічної) до трагедії у Дніпрі... і легалізував російську інформаційну методичку...яку пігдогі розганяли сьогодні прямо з ранку...

Навіщо він то зробив (підтвердив виправдовування ублюдків), я до цих пір не розумію... Хоча, очевидно, що ніхто їхню Х-22-у не збивав і її БЧ спрацювала цілком штатно... але, нажаль, в дніпровському багатоквартирному домі.

я не емоційний... зенітна керована ракета зазвичай несе уламко-фугасну БЧ, тобто головні фактори ураження її - сформований ДУЖЕ ЩІЛЬНИЙ потік високо-швидкісних ГПЕ, які під час розльоту ще й дуже сильно нагріваються, а також фугасна ударна хвиля... ЗКР це не боєприпас кінетичної дії... вона НЕ стикається з ціл´ю, вона по суті підривається біля неї. Тому, очевидно, що в разі, якщо б наше ППО дійсно її ’збило’, як висловився Арестович, ціль у вигляді КР типу Х-22, або здетонувала би у повітрі (а не на будинку, куди нібито впала по словам Арестовича, після того, як її ’збили’), або була зруйнована також в повітрі... й розпалась би на частини... і навряд би її БЧ спрацювала би у штатному режимі... Так зрозуміло?
Машовец
opium_black• 15 января 2023
Ответ дляpillow

А после продажи ракет за газ? Неужели она не понимала что делает? А кучма чего не сел за подобное?
pillow• 15 января 2023
Ответ дляopium_black
Сказать «Я не готов комментировать до окончания следствия» и все.
Да о чем речь. С Дугиным якшался, вещал про то, какой ужас майдан
black-opium• 15 января 2023
Удалено администрацией...
LudaSHS• 15 января 2023
#оффтоп

Куди донатити, щоб відп..ли Арестовича, а потім започаткували безстрокову кампанію ’Арестовича не пизд..ли вже Х днів’?
Cheburaha• 15 января 2023
Ответ длячир
По логике Ермак должен его выгнать из своих советников и подать заявление в СБУ. Но пока ноль реакции...
Арестович говорит то, что ему приказывает говорить Ермак, который ненавидит Залужного.
opium_black• 15 января 2023
Ответ дляpillow
Все понятно с ним. И как ’Херсон прое...’ Лучше бы молчал.
Павлик Равлик• 15 января 2023
Ответ дляpillow

Не роздмухуйте зраду, не на часі!(сарказм, єслі шо)
LudaSHS• 15 января 2023
Ответ дляblack-opium
Удалено администрацией...
Там секреты
Реально
По дальности, времени, километражу
ОднаРозоваяРоза• 15 января 2023
Ответ дляAnita123-13ef
Ви б за кого голосували?
Щоб відповісти треба бачити кандидатів. Але це точно не хтось з друзів Ермака.
pillow• 15 января 2023
Ответ дляopium_black
Та при чому тут Йуля. Тут ось у нас, зараз. При нашому президенті.
зам Єрмака машини, призначені для фронту, для себе комуниздить:
https://news.liga.net/amp/politics/news/kirill-tim...
Jul-Ap• 15 января 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Вчора, як виснилося, після прильотів по Києву о 6.00, багато хто забрехався. Цікаво - навіщо?
Все трудитесь?
По воскресеньям?
Хоть премию выплатят?
Почему люди из Днепра не слышали работы ПВО? За Уральскими горами , понимаю, тишина и покой, но кто слышал своими ушами, как работает ПВО, знает, что это не беззвучно, мягко говоря
opium_black• 15 января 2023
Ответ дляpillow
Охренеть просто...
black-opium• 15 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Там секреты
Реально
По дальности, времени, километражу
Удалено администрацией...
pillow• 15 января 2023
Ответ дляПавлик Равлик
Вибачайте, просто божа роса очам вже не допомагає
opium_black• 15 января 2023
Ответ дляJul-Ap
Все трудитесь?
По воскресеньям?
Хоть премию выплатят?
Из Канады даже слышали ’работу ПВО в Днепре’
Anita123-13ef• 15 января 2023
Ответ дляОднаРозоваяРоза
Бо якщо воєнна комендатура то Залужний,але він не піде. Я навіть не знаю воєнних,які б витягнули це🤨
pillow• 15 января 2023
Ответ дляblack-opium
Удалено администрацией...
Вы что, не видите спутник?! И я не вижу. Но он ЕСТЬ
opium_black• 15 января 2023
Ответ дляblack-opium
Удалено администрацией...
Даже не спутник, а программа доступа к спутнику
Parasolechcka• 15 января 2023
Якщо чесно я його інтерв´ю шокована... дуже багато фактів і тут така заява...Нажаль це не перша історія коли рашисти мажуть саме з цим типом ракет, вони чи старі чи ще якісь проблеми мають. І ось це дійсно страшно, а не те що Арест наговорив...
black-opium• 15 января 2023
Ответ дляpillow
Удалено администрацией...