Люблю_джаз• 15 января 2023
Допоможіть будь ласка розтлумачити сон (сплячий батько у ванні)
Сниться, що не можу додзвонитися до батька, щоб попередити про можливе відключення світла, води та іншого (бо ж знову масовані ракетні обстріли). Тому беру ключа від квартири та йду сама. Заходжу, тихо. Пройшлася по кімнатам, тихо. Заходжу до ванної кімнати, а він заснув купаючись у ванні, звісно ж роздітий. Ще й подумала, хоч би не вмер, але розбудила і він прокинувся.
І десь мимоліт, вже не пам´ятаю на якому етапі промелькнула покійна мама (її немає вже 11 років).
До чого такий сон? Знаю, що голі родичи не до добра... В самої зараз щось коїться незрозуміле із здоров´ям...
Безникая• 15 января 2023
Може бути тимчасова хвороба, але завдяки тому що в ванній, і чиста вода ( якщо пам´ятаєте )- швидко минеться. Покійникт до зміни погоди. Сон на сьогодні не самий значущий. Так що спокійно.
Люблю_джаз
• 15 января 2023
Ответ дляБезникая
Так, вода чиста була
Люблю_джаз
• 15 января 2023
Ответ дляОднозначная
Проблемы со здоровьем у папы
Вони в нього і так є...
Я не тону• 15 января 2023
А мне последнее время часто снится дядя,я рассказываю ему как скучаю по нему и обнимаемся во сне, при этом я плачу навзрыд во сне.
С дядей вроде все нормально, видимся редко, особо близкими никогда не были