Loredana17• 15 января 2023

Як дальше жити?

Раніше вже пристосувалася до війни, до ракет. Чую тривогу, слідкую, що пишуть. Якщо летять, ховаємось, ні- дома в коридорі. Від тривоги до тривоги жили повноцінно. Навіть в кафе, на площадки, в парки з дітьми ходити. А зараз в ступорі. Зі вчорашніми новими ракетами, без тривоги. Як жити? Які думки у вас?
Люблю море• 15 января 2023
Ответ дляI_am_Ukrainian
Это тоже не мой вариант поэтому годами мы и не живем. Сейчас он временно по работе в Украине. Поэтому я и посоветовала как вариант ЗУ и какие города мне понравились. ИФ, Ужгород переполнены.
И сидеть в Ужгороді без світла і роботи. Дуже весело

автор Loredana17 • 15 января 2023
Ответ дляPole
Так що там вчора ввечері сказав президент? Прояснив ситуацію чи змовчав?
Не слухала
I_am_Ukrainian• 15 января 2023
Ответ дляharchushyn
)))
Ви думаєте вона переживає?)))
Ну не знаю. Я никому тут ещё ни разу вопросы про мужей не задавала.
julil• 15 января 2023
Ответ дляЛюблю море
Я не переживаю. Не всі хочуть жити роками на відстані. Бо то не сім´я
Я ни дня больше не хочу. Год прожили в 2014 порознь. Когда муж выехал из Луганска на территорию Украины в Северодонецк. А мы с детьми в Киев. Ездили в гости раз в месяц, но так все отвыкли от папы, что потом год привыкали и притирались заново)))
LudaSHS• 15 января 2023
Ответ дляksusha1155
Так вже визначили звідки стріляли ’з півночі’?
Обтекаемо
Да
С пивночи
Откуда неясно
Чем неясно
По с-300/400 есть вопросы в датности, времени подлета, модификации снарядов
Выше писала
harchushyn• 15 января 2023
Ответ дляЛюблю море
А для чого питали?
Щоби ’що’?
Mira29-c3c3• 15 января 2023
Ответ дляЛюблю море
І як воно без чоловіка живеться?
А як живеться жінкам ,чиї чоловіки на війні? А як жити тим жінкам ,чиї чоловіки вже не повернуться ніколи?

Oksana_Odezhda• 15 января 2023
будемо жити як і жили, якщо тривога в укриття, а коли летять без тривоги молитися.
LudaSHS• 15 января 2023
Ответ дляku4eravaku4erava
ЧАЭС вон без войны бахнула в 1986 году...
Блин ну и пример
Тут власти просрали и скрывали в ссср
Вероника-2014• 15 января 2023
Ответ дляjulil
Нет, причём белорусский Гаюн утверждает, что не из Белоруссии… Так откуда ж долетело из установки предназначенной для ПВО по Киеву… Это нереально
Реально. Карту посмотрите - правее белоруси
ellanna• 15 января 2023
Ответ дляharchushyn
Пафос -це ваша манера написання.
В мене є досвід бомбосховищ і ракет, пишу про Свій досвід. А ви намагаєтесь Мій досвід знецінити
Люблю море• 15 января 2023
Ответ дляharchushyn
А для чого питали?
Щоби ’що’?
Удалено администрацией...
harchushyn• 15 января 2023
Ответ дляI_am_Ukrainian
Ну от,людина так свою зверхність показує,страраючись зачепити,вколоти.
Таке
julil• 15 января 2023
Ответ дляВероника-2014
Невозможно, там больше 70 км
Люблю море• 15 января 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Звідки мені знати? Мій при мені і дітях
I_am_Ukrainian• 15 января 2023
Ответ дляЛюблю море
Вам шашечки или ехать ?
LudaSHS• 15 января 2023
Ответ дляХарьковчанка2014
С-300 -это ракеты для уничтожения воздушных целей.Рашисты приспособились их переделывать для стрельбы по наземным объектам,только дальность максимум км 70.По-этому ,С-300 и обстреливали прифронтовые города(Харьков,Николаев,Херсон и т.д.)Время подлета зависит от расстояния.С Белгорода до Харькова,как раз-1мин20с-1мин40с.Каким образом этими ракетами смогли обстрелять Киев-непонятно.Расстояние намного больше...
И время и расстояние
И точка же не границе , где арта стоит, установка с-300/400 дальше в тылу стоит
И сбитие в Пирогово, юг Киева
Mira29-c3c3• 15 января 2023
Ответ дляЛюблю море
Удалено администрацией...
Оці ваші коменти про сім’ю -плювок в обличчя всім захисникам і їхнім сім’ям .
Люблю море• 15 января 2023
Ответ дляI_am_Ukrainian
Вам шашечки или ехать ?
Мене в Києві влаштовує

K_Katya• 15 января 2023
Ответ дляirina _d
Думаете, их Киеву отдадут?
Есть же и другие области
Впевнена, що Києву! Бо таке враження, що вся наша країна - то тільки Київ! Вибачте дівчатка з Київа, але накипіло! Бо коли в Запоріжжі від ракет впало вже 4 житлових будинки, скільки це жертв, то тільки тоді нам з Київа передали якесь ППО, хоч одне! І то тільки після того, як до Києва прийшло новіше ППО!!!
I_am_Ukrainian• 15 января 2023
Ответ дляharchushyn
Таке
Уже поняла по сообщениям.
Чашечка чая• 15 января 2023
Ответ дляK_Katya
Откуда вы знает что и в каком количестве вам передали? Нету ПВО от арты с С300 по назменым целям
julil• 15 января 2023
Ответ дляK_Katya
С 300 не собьет ПВО, по наземным целям она работает как рсзо. Никакое ПВО не успеет
K_Katya• 15 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
От С-300 звісно немає! А наприклад, деякі житлові будинки в нас впали від ракет Х-55. Які можна було збити при наявності ППО. А що передали знаю. звісно, що це не для розголошення,але є людина близька до цього, тому знаю навіть що саме і скільки передали
brenda2305• 15 января 2023
Ответ дляK_Katya
Київ то столиця. Саме в Києві сидить Президент, Залужний, уряд та ВР. І Києві Генштаб.
Саме ло столиці приїжджають партнери та союзники. Тут справа не в звичайних людях, які мешкають у столиці

Просто Київ - столиця, і це логічно зо її намагаються захищати найкраще. Питання в тому, чому нам дають. Ак мало обладнання, що ми можемо захистити одне місто нормальними установками((

Всю країну не захистити, бо ми великі, але основні міста можна ж…а рас по краплі дають ((( і ми тут чубимось, кому важливіше((
ku4eravaku4erava• 15 января 2023
Ответ дляkris_lynx
Вы уже выехали, я так понимаю, что ’умные’ советы тут всем раздаёте?
Это не умные советы, если автор на приделе, то нервов не хватит до конца войны,
Джусс• 15 января 2023
Ответ дляOksana_Odezhda
Особенно по праздникам нужно прятаться в бомбоубежище, но только в тех, где есть несколько выходов.
Lady luck21• 15 января 2023
Ещё и нашумевшое интервью с Илларионовым на свою голову посмотрела...
Pole• 15 января 2023
Ответ дляLoredana17
Тема про Київ. Хвилює вся Україна, але зараз про Київ.
Серйозно?
Щось я в назві теми не побачила слова Київ...
kris_lynx• 15 января 2023
Ответ дляku4eravaku4erava
Я думаю, она бы уже давно уехала, если была бы возможность. Но не все могут