Раніше вже пристосувалася до війни, до ракет. Чую тривогу, слідкую, що пишуть. Якщо летять, ховаємось, ні- дома в коридорі. Від тривоги до тривоги жили повноцінно. Навіть в кафе, на площадки, в парки з дітьми ходити. А зараз в ступорі. Зі вчорашніми новими ракетами, без тривоги. Як жити? Які думки у вас?
Anita123-13ef• 15 января 2023
Ответ дляLoredana17
Удалено администрацией...
Вам треба аргументи на виїзд? Чи до чого ваша істерика?
Чашечка чая• 15 января 2023
Ответ дляLady luck21
Ещё и нашумевшое интервью с Илларионовым на свою голову посмотрела...
Еще один долбо...
I_am_Ukrainian• 15 января 2023
Ответ дляЛюблю море
Мене в Києві влаштовує
А я не Вам лично писала и советовала.
harchushyn• 15 января 2023
Ответ дляellanna
В мене є досвід бомбосховищ і ракет, пишу про Свій досвід. А ви намагаєтесь Мій досвід знецінити
Мій коментар ВИКЛЮЧНО про це повідомлення.
’Відкрию вам страшну тайну..’ -це що???
’ні у кого не має завтра. Але в усіх є тільки сьогодні’-це що конкурс афоризмів?
Немаю більше що тут обговорювати.Це моя думка.
’Відкрию вам страшну тайну..’ -це що???
Ответ дляirina _d
Хз. Впечатление, что картопляныка дожали, и теперь оттуда не только самолёты будут взлетать, но и РСЗО будут фигачить с их территории
та хто його дожимати буде, там і так без нього вже давно рулять. Просто ще нащось потрібен хуйлу, як елементарна ширма
Anita123-13ef• 15 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Если так само.. зачем на киев кидают по пол млд дол крылатых ракет, если б просто ’как само ’. с-300достанет? Зачем 11 мес ждали?
Бо скоро річниця, думають що дожмуть
Ответ дляharchushyn
’Відкрию вам страшну тайну..’ -це що???
Так, саме до цього я прийшла і це мій досвід і моє кредо
Lady luck21• 15 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
Еще один долбо...
Консерва кремлевская , не понимаю, зачем вообще наши с ним общаются...
Люблю море• 15 января 2023
Ответ дляharchushyn
Удалено администрацией...
Бо це моя думка. Чого кричите?
harchushyn• 15 января 2023
Ответ дляellanna
Відкривати страшні тайни?
Ответ дляAnita123-13ef
Я головою не б´юсь об стіну. Істерики немає.
Ответ дляLady luck21
.
Что еще нового? Илларионов тут всех свел с ума, рассказав страшную историю про “черную руку”. Черная рука идет по улице… Черная рука заходит в подъезд… Черная рука поднимается на этаж… Черная рука звонит в дверь… Отдай свое сердце!
Ответ дляЧашечка чая
Одной из целью таких ударов у россии стоит сломать вас психологически. Не поддавайтесь эмоциям. Враг только этого и ждёт
добились зворотнього, ще більшої ненависті і рішучості українців. Ниття по форумах не беру до уваги, висновки роблю по спвлкуванню з реальними людьми
ku4eravaku4erava• 15 января 2023
Ответ дляLoredana17
А по вашим ответам и не скажешь,
Yegonyashka• 15 января 2023
послушала интервью Марии Берлинской, без прогнозов от Буданова, и руки опустились совсем(( Война только начинается…
Ответ дляКлаваЧерепиця
А що б ви зробили, якби зразу повідомили? Спустились би в підвал і там жили?
Обстріл з С 400 це ж не загроза ракетного, коли годинку перечекав, і по справам далі побіг, це зовсім інше - його чекати сенсу немає, бо все одно не відстежиш.
Залп дали, з позиції швиденько звалили, і все((
Просто привчіться прислухатися, і якщо прильот близько - бігти в ванну або коридор, якщо далеко - продовжувати спати.
Щодо вашої міської ВА - трохи розслаблені вони у вас, не звикли дуже швидко реагувати. Але, справедливості заради - Київ велике місто, моментально не зреагуєш.
Навіщо постійно ці маніпуляції « що б ви зробили?» Це діло людини приймати рішення. Задача влади дати цій людині інформацію!!! Я відношусь відповідально, тут з таких як я ржуть, але я дійсно при тривозі іду в метро часто і т.д. А вчора я не зробила б багато чого, не поперлась би з дітьми, якби дали тривогу після враннішніх прильотів.