Самоучка• 15 января 2023
Куди можна поїхати закордон? Щоб поїздом і не дуже дорого
Вся ця ситуація дуже напрягає, потрібно влаштовувати перезагрузку. Влітку взяла доньку 2 роки, маму в допомогу і поїхали у Варшаву. Вийшло цікаво і не дуже дорого. Куди ще можна поїхати? Пишуть, що в Будапешт має бути поїзд, але на сайті УЗ нема.
Важливо, щоб дорога максимально проста. Ідеально - це поїзд.
Карпатський грибар• 15 января 2023
Ответ дляShipowner
Мне в Бухаресте советовали обязательно выделить целый день на ... кладбище
Оно там ооочень колоритное
Вы не путаете? Кладбище со смешными эпитафиями недалеко от Сигета - с. Сэпынца - на левом берегу Тисы, а Украина - Тересва - на правом.
Фрекен бок• 17 января 2023
До речі, про Румунію. Щойно прочитала на Укрправді, що запускають потяг із 18 січня. Рахів-Ділове-Валя-Вішеулуй. З Рахова їхати півтори години.