Самоучка• 15 января 2023
Куди можна поїхати закордон? Щоб поїздом і не дуже дорого
Вся ця ситуація дуже напрягає, потрібно влаштовувати перезагрузку. Влітку взяла доньку 2 роки, маму в допомогу і поїхали у Варшаву. Вийшло цікаво і не дуже дорого. Куди ще можна поїхати? Пишуть, що в Будапешт має бути поїзд, але на сайті УЗ нема.
Важливо, щоб дорога максимально проста. Ідеально - це поїзд.
Фрекен бок• 15 января 2023
Потягом у Чернівці. Звідки екскурсія або автобус у Румунію. Там є на що подивитись.
Добра всем!• 15 января 2023
ми у Краків зїздили через Львів, не важко зовсім, якщо жити не в центрі, то зовсім не дорого
Кондуктор трамвая• 15 января 2023
Ответ дляФрекен бок
А есть прямые поезда в Румынию?
Blacky_Mik• 15 января 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
А есть прямые поезда в Румынию?
На жаль, вже роки 3-4 не ходить. А був Вадул-Сірет - Сучава і Вадул-Сірет - Бухарест. Вічно пустим їздив (2-3 людини на кілька вагонів)
Фрекен бок• 15 января 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
А есть прямые поезда в Румынию?
От цього я не знаю. Не користувалась. І важко сказати, чи є прямі, бо не знаю, звідки автор і Ви. Там від Чернівців до кордону дуже близько, дорога буде не дуже довгою(знову ж, залежить, куди саме їхати в Румунії). Можна робити зупинки на нічліг.
Blacky_Mik• 15 января 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
А есть прямые поезда в Румынию?
Ну і якщо бусом, варто розглядати лише рейси з автовокзалу (вони найдешевші). Це, якщо не помиляюся, о 7-00, 8-00 і о 13-00 (останній - з румунським перевізником і інетом у бусі, але їде плутано, через Радівці).
Зоркая Зорро• 15 января 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
А есть прямые поезда в Румынию?
Киев - Кишинев и Кишинев - Бухарест. Но недешево.
Blacky_Mik• 15 января 2023
Румунія - офігенна. Для мене у топ-3 закордонних країн (я не дуже в багатьох була, у 36, здається, країнах. але Румунія точно у лідерах за атвнтичністю, архітектурою та ландшафтами). Але просто от зараз там така сама мряка і болото, як і у нас.
Кондуктор трамвая• 15 января 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Сколько примерно? Никогда не ездила.
Нога на ногу• 15 января 2023
Поезд Киев - Будапешт действительно есть, но на него нужно брать билеты в кассе УЗ
А выловить их ещё тот квест
их начинают продавать за 2 недели до рейса, если не ошибаюсь.
А выловить их ещё тот квест
Зоркая Зорро• 15 января 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Сколько примерно? Никогда не ездила.
Купе Киев - Кишинев на одного 2600 гривен. На Бухарест писали что можно бесплатно. Но как сейчас не в курсе.
Винник• 15 января 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
А есть прямые поезда в Румынию?
В Румынию есть автобусы, возят людей по программе приема беженцев. Селят в отелях, пока не начался курортный сезон.
Кондуктор трамвая• 15 января 2023
Ответ дляBlacky_Mik
Да, я давно хочу побывать.
Как туда добраться только)
Я возле Кр. Рога
Как туда добраться только)
Я возле Кр. Рога
Добра всем!• 15 января 2023
Ответ дляВинник
і завезуть у якесь село, а людина хоче подорожувати
Покращена• 15 января 2023
Ответ дляВинник
А не подскажите контакты примерно, как это делается)
Покращена• 15 января 2023
Ответ дляДобра всем!
Так с села проще поехать уже за свои в город наверно)
Самоучка
• 15 января 2023
Ответ дляБавовна
А підкажіть будь ласка у скільки обійшлася Польща? Шукаю також варіант
Обійшлася тисяч 20 грн. Але це включає:
1. Проїзд на 2х дорослих у поїзді Київ-Хелм і потім інтерсіті до Варшави
2. Оренда квартири на 4 ночі
3. Таксі брали частенько (ціни як у Києві, навіть дешевше)
4. Сніданки, обіди та майже завжди вечері у місті
2. Оренда квартири на 4 ночі
Винник• 15 января 2023
Ответ дляПокращена
Я подписалась на канал в вайбере ’Україна-Европа автобусні квитки’, вернее меня знакомая подписала.
Может Вам еще подскажут. Поищите тут ’Румыния’.
Ответ дляBlacky_Mik
А что там посмотреть советуете?
Я планирую летом Бухарест и Констанцу
Хочу сложить маршрут
Я планирую летом Бухарест и Констанцу
Хочу сложить маршрут
Карпатський грибар• 15 января 2023
Ответ дляShipowner
А что там посмотреть советуете?
Я планирую летом Бухарест и Констанцу
Хочу сложить маршрут
Я планирую летом Бухарест и Констанцу
Хочу сложить маршрут
Я тоже собираюсь:
Карпатський грибар• 15 января 2023
По ж.д. через Солотвино - Сигет:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3244691
Карпатський грибар• 15 января 2023
Ответ дляНога на ногу
А выловить их ещё тот квест
На Венгрию поездов очень много из Чопа и Мукачево:
Перша на селі• 15 января 2023
Можно в Австрию ( поезд Киев -Вена), но билеты тоже за 20 дней нужно брать (
Нога на ногу• 15 января 2023
Ответ дляКарпатський грибар
Там же не все в Будапешт
Если ехать, например, из Киева, конечно можно поехать с пересадками Киев - Чоп- Захонь - Будапешт, но это если ничего лучше на будет
Тогда уж проще Киев - Ужгород, и там сесть на прямой автобус до Будапешта